Струмица
Подкатегорија:
                   
84 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Петосед

Петосед со опција за спуштање и одоздола место за складирање на посте...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
19.000 МКД
Денес 20:39Krevet

Krevet so box(sanduk) za skladiranje na postelnina. Dimenzii: 175x90x...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
9.000 МКД
Денес 20:39Тросед на развлекување

Сивкасто-кафеави троседи (два) на развлекување со простор за складира...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:24  НОВ ОГЛАС

Маси

Se prodavat poveke imformaci na 071307558 Vrven Kvalitet Novi


8 €
или предлог цена
Вчера 15:28Beanbag / lazy bag

Се продава удобна вреќа за лежење и седење 1х1х0.5 Дополнително е иде...


6.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Дневна соба / Фотељи

Вчера 13:24Garnitura

Petosed so dve fotelji;Trosedot se pushta vo leglo,a na site drugi ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:28Retro fotelja ретро фотеља fotelji

Ovaa na slikite zdrava potpolno,,na vtorata i fali eden potpirac stra...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Дневна соба / Фотељи

02 окт 16:01Taburetki

Prodavam dve taburetki zacuvani 1500 denari edna


1.500 МКД
или предлог цена
16 сеп 21:39Се продава дрвена маса со 4 столови

Маса димензии : Ширина : 78 cm. Должина : 120 cm ( плус 50 cm. се п...


4.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Дневна соба / Маси

14 сеп 07:53Masa Dnevna soba

Se prodava visoki kvalitetna Dizajn Masa /Club masa,za dnevna soba M...


1 €
или предлог цена
Струмица

Дневна соба / Маси

09 сеп 08:35Masa za dnevna soba

Se prodava visoko kvalitetna masa za dnevna soba. Materijal:Ploca Gr...


1 €
или предлог цена
Струмица

Дневна соба / Маси

09 сеп 08:35Комоди

Се продават две комоди во одлична сочувана состојба од дрво Даб .


23.000 МКД
или предлог цена
29 авг 13:30Маса

Маса за дневна во одлична зачувана состојба.


7.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Дневна соба / Маси

29 авг 13:23Комода

Продавам нова комода од иверица ширина 160см.Комодата е нова без ни е...


16.000 МКД
или предлог цена
29 авг 13:12Komoda

Poveke informaci na viber 075 351 200


150 €
или предлог цена
24 авг 20:52Se prodava drvena masa so 6 stola

Маса димензии : Ширина : 78 cm. Должина : 120 cm ( плус 50 cm. се п...


4.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Дневна соба / Маси

21 авг 23:44Plakar

Se prodava plakar so mediapan lice nema nikakvi grebnatinki za poveke...


300 €
или предлог цена
21 авг 22:17Клуб маса

Клуб маса купена од Симпо , целата со медијапан , црна мат боја, оди ...


3.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Дневна соба / Маси

20 авг 07:42DRVENA MASA so 6 STOLOVI

Drvena masa so stolovi cena 250 eur


250 €
или предлог цена
Струмица

Дневна соба / Маси

08 авг 12:44Trpezariska masa so 6 stolovi

Masa so 6 mnogu kvalitetni stolovi koristeni, vo mnogu dobra sostojb...


200 €
или предлог цена
Струмица

Дневна соба / Маси

04 јул 08:50Се продава мебел за дневна соба

Се продава тросед, две фотелји, една табуретка, две клуб маси , комод...


По Договор
или предлог цена
28 апр 17:09TV komoda

Се продава неупотребена ТВ комода


4.900 €
или предлог цена
28 мар 19:50Agolna garnitura so fotelja

Се продава добро зачувана аголна гарнитура + фотелја


6.900 МКД
или предлог цена
28 мар 19:39Se prodava komoda

Se prodava komoda, dobro zacuvana.


По Договор
или предлог цена
10 мар 09:52Комода за ТВ

Добро сочувана комода за телевизор со висечки дел. Може и посебно да ...


8.000 МКД
или предлог цена
28 фев 15:50Agolni garnituri,Trosedi,Dvosedi i Fotelji

Agolni garnituri,Trosedi,Dvosedi i Fotelji


25.000 МКД
или предлог цена
08 фев 21:50TROSED + DVE FOTELJI

DRVEN TROSED KOMPLET SO DVE FOTELJI CELOSNO ISPRAVNI I ZDRAVI TROSE...


12.500 МКД
или предлог цена
26 јан 12:26Masa 70X70cm staklo aluminium

Debelina na staklo 1cm Aluminiumski noze Dimenzii 70X70 cm


3.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Дневна соба / Маси

21 јан 23:56VITRINA

VITRINA 191/90/42 CM


8.000 МКД
или предлог цена
11 јан 14:54TROSED

Skoro nov trosed so mehanizam za pustanje 224/100 cm


10.000 МКД
или предлог цена
11 јан 14:46Клуб маса

Ме продават Клуб маса Заштитно стакло на двата дела 2 фиоки Тел. ...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Дневна соба / Маси

06 јан 13:53Se prodava garnitura

Cena po dogovor Tel. za kontakt 078764484


1 €
или предлог цена
21 дек 14:47Регал

Се продава регал добро зачуван во одлична состојба. Цена по договор


По Договор
или предлог цена
10 дек 00:36Тродед двосед и фотелија

Се продава гарнитура за дневна соба. Цена по Договор


По Договор
или предлог цена
10 дек 00:27Аголна гарнитура Босфор

Се продава аголна гарнитура, лев агол со димензии 300*220 цм, со меха...


18.000 МКД
или предлог цена
23 ное 11:49ГАРНИТУРА ЗА СЕДЕЊЕ - СИМПО - ВРАЊЕ

седмосед, фотеља и клуб маса


12.000 МКД
или предлог цена
28 окт 22:57KAMIN , TROSED , MASA SO STOLOVI

TROSED NA PUSTANJE = 1.500DEN. MASA SO 10 STOLOVI = 7.000DEN. OK...


1 МКД
или предлог цена
13 окт 18:14тросед

Одлично сочуван тросед со пуштање, квалитетно дебело платно и страниц...


7.000 МКД
или предлог цена
12 окт 13:20Prodavam nekoristena vitrina

Prodavam skoro nova nekoristena vitrina od mediapan visina 140 sirin...


4.800 МКД
или предлог цена
05 окт 04:56Trosed i Dvosed

Trosed i Dvosed kako novi 5 Meseca koristeni Cenata ne e fiksna ...


520 €
или предлог цена
30 сеп 19:47Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам