6084 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW scirocco

Se prodava vw scirocco - 1.4 TSI - 2010 god - 20****km - Uvoz ch...


5.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 21:40Audi A6 Avant 3.0tdi quattro

Se prodava Audi A6 avant 3.0tdi quattro 2013g. So realni kilometri P...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 21:22VW GOLF 5 1.9TDI UNITED

Perefekten Smeneno zamaec lamela rebres kais Bez zameni


4.650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 18:27VW GOLF 1.9 tdi 77kw/105 ks

Vw GOLF 5 1.9 tdi. 77 kw 105ks Proizveden 2004 godina


4.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 17:49SEAT LEON 1.9 tdi 77 kw /105ks 2010 godina

Marka: SEAT Model: LEON Motor: 1.9TDI ( dizel ) Moknost: 105KS ( 7...


6.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 17:49OPEL ASTRA 1.7 cdti 81 kw/ 110 ks 2010 godina

Marka: OPEL Model: ASTRA Motor: 1.7 CDTI ( dizel ) Moknost: 110ks ...


6.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 17:49Vw TIGUAN 2.0 tdi 4 MOTION

VW TIGUAN 2.0 TDI 140 KS 4 MOTION EURO-5 NOV UVOZ GERMANIJA - KL...


9.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 17:49MAZDA CX-3 Skyactiv 2019 godina

MAZDA CX-3 skyactiv 2019 god. Full oprema uvezen od germanija so se...


18.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 17:49SUZUKI VITARA 1.9 dizel OFF ROAD

SUZUKI VITARA 1.9 dizel OFF ROAD -4x4. Spori , brzi -Godina na ...


9.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 17:49MERCEDES GLE 350 COUPE AMG 2017 god

Mercedes GLE 350 AMG COUPE 2017 godina Panorama , led , distronik ...


65.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 17:49VW GOLF 2.0 tdi 81 kw/ 110 ks 2009 god.

Vw GOLF 2.0 tdi Sila na motor 81 kw/ 110 ks Proizveden 2009 godina...


7.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 17:48Mitsubishi Pajero 2.5 4x4

Se prodava pajero 2.5 dizel 2003 godina uvezeno od italija gumi odlic...


7.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 16:22Се продава MERCEDES 1517 кипер, исправно

Се продава MERCEDES 1517 кипер, исправно


Вчера 15:36Се продава ваљак Bomag во екстра состојба

Се продава ваљак Bomag сега увезен од Швајцарија, во екстра состојба


Вчера 15:35Lev far Renault Clio (2005-2008)

078-213-333 078-669-666 078-393-313 Испорака по карго до сите гр...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:54  НОВ ОГЛАС

SUZUKI GRAND 1.9 ddis 4x4 FUL KOZA NAVI SIBER KAKO NOV

SUZUKI GRAND 1.9 ddis BRZI BAVNI 4x4 Reduktor 4H, 4H LOCK, 4L LOCK...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.199 €
Виница

Автомобили

Вчера 14:20Lev vnatreshen stop Seat Leon (1999-2005)

078-213-333 078-669-666 078-393-313 Испорака по карго до сите гр...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:04  НОВ ОГЛАС

Chevrolet Epica

Klimatronic,koza,greaci na sedista,svetla za magla, tempomat,volan po...


4.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:00Fiat Bravo 1.4turbo -2008god( benzin-plin)

Vo odlicna sostojba registriran do maj mesec 2023 so atestiran plinsk...


2.850 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 12:06Retrovizor Mitsubishi Space Wagon

Tel za kontakt 071441444


1 €
или предлог цена
Вчера 12:04  НОВ ОГЛАС

Retrovizor Opel Corsa C

Tel za kontakt 071441444


1 €
или предлог цена
Вчера 12:00  НОВ ОГЛАС

Retrovizor Lancia Libra

Tel za kontakt 071441444


1 €
или предлог цена
Вчера 11:58  НОВ ОГЛАС

Retrovizor Lancia Y

Tel za kontakt 071441444


1 €
или предлог цена
Вчера 11:58  НОВ ОГЛАС

Stop Fiat Punto II

Tel za kontakt 071441444


1 €
или предлог цена
Вчера 11:55  НОВ ОГЛАС

Stop Fiat Doblo

Tel za kontakt 071441444


1 €
или предлог цена
Вчера 11:53  НОВ ОГЛАС

Stop Fiat Ulysse 2005g

Tel za kontakt 071441444


1 €
или предлог цена
Вчера 11:51  НОВ ОГЛАС

Menjac VW Sharan 1.9 TDi automatic

078-213-333 078-669-666 078-393-313 Испорака по карго до сите гр...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:50  НОВ ОГЛАС

Menjac VW Golf 1.9 SDi

078-213-333 078-669-666 078-393-313 Испорака по карго до сите гр...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:49  НОВ ОГЛАС

Menjac VW Golf 4 1.9 TDi

078-213-333 078-669-666 078-393-313 Испорака по карго до сите гр...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:45  НОВ ОГЛАС

Menjac VW Polo 4 1.4 TDi (2005-2009)

078-213-333 078-669-666 078-393-313 Испорака по карго до сите гр...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:28  НОВ ОГЛАС

Menjac VW Lupo 1.0 benzin

OE: 002301107S 078-213-333 078-669-666 078-393-313 Испорака п...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:24  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM AUDI A4 BENZIN-PLIN

Prodavam Audi A4 1.8-Turbo, 2005 god. Benzin-Plin,Avtomatik, Vo ...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 11:11  НОВ ОГЛАС

Menjac VW Polo 3 1.0 benzin

OE: 002301107s 078-213-333 078-669-666 078-393-313 Испорака п...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:03  НОВ ОГЛАС

AUDI A5 2.7TDI SPORTBACK / AUDI A5 2.7 TDI 2010GOD.

SE PRODAVA : AUDI A5 SPORTBACK MOTOR: 2.7TDI / 190KS GODINA: 2010 ...


13.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 10:18Bmw K1600 GTL

Bmw k1600 gtl 24 000 kilometri Novi gumi dunlop road smart 4gt so ...


16.199 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
16.499 €
Вчера 07:43NISSAN PATHFINDER

Se prodava Nissan Pathfinder 2007 god uvezen od Svajcarija, za 7 osob...


11.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 07:17Bandasi so gumi Izvadeni od Q5

Pirelli 235 55 17 zimski,bandasite ne se krivi i vareni vo extra sost...


20.000 €
или предлог цена
29 ное 22:59Bandasi so gumi za punto 195 50 15

Gumite se kako novi,bandasite ne se krivi i vareni vo dobra sostojba ...


13.000 €
или предлог цена
29 ное 22:53Mazda 5 1.6 dizel 2011

Kolata e so 150.000 realni kilometri odlicno socivana so 7 mesta za s...


6.850 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 ное 22:45Volvo xc60 2019

Kolata poseduva visoko nivo na oprema i ima kompletna servisna istori...


25.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 ное 22:45Страна 1 од 153

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам