Кичево
                           
33 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava dukan 26m2

Kontakt 075 207 097 Se prodava dukjan 26m2, komplet opremen so raf...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Дуќани

28 јун 10:33Во Кичево се продава дуќан на ул."Охридска"

Се продава дуќан на ул "Охридска", кај казанџиите, приземје 19м2 и по...


30.000 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

25 јун 14:32Se izdava dukan!

Delovniot prostor se naoga vo Kicevo,kukata na Ra-Ra vednas do intern...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Дуќани

24 јун 23:38Во Кичево се продава стара куќа на ул."Маршал Тито"

Се продава стара куќа со дворно место на ул "Маршал Тито", спроти црк...


130.000 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

24 јун 11:05Se izdava ulica 11.Septemvri

Super lokacija pogoden za povejce dejnosti


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

18 јун 17:02Дуќан/Dyqan

Се издава дуќан/деловен простор од 15м2, строг центар чаршија на Киче...


170 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

03 јун 00:42СЕ ИЗДАВА ДУЌАН

Се издава дуќан наспроти новата болница во Кичево. Дуќанот е во извон...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

01 јун 13:00SE IZDAVA DUKAN

Se izdava dukan renoviran na ulica Mehmed Mehmedi br.1 kaj zgradite s...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

06 мај 18:03Prodavam Dukan vo Kicevo

Vo Kicevo se prodava dukan na ul.Ohridska so povrsina od 19m2 prizemj...


30.000 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

13 апр 13:00Se izdava deloven prostor vo centar

Se izdava deloven prostor 150m2 vo centar na gradot ,prostorot moze ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

18 дек 20:53Se iznajmuva

Se iznajmuva opremen dukan za restoran moze i prenamena za market v...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

02 ное 11:47Se prodava Sendvicara, moze i zamena za kola

Se prodava sendvicara vo centarot na gradot. Od oprema ima bukvalno...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

06 окт 11:28Се бара простор/дуќан за под кирија

Друштвото за курирски услуги БРЗА ПРАТКА има потреба од простор за из...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Дуќани

05 окт 15:38Se izdava dukan 72m2 vo strog centar

Dukanot e so prizemje i podrum 36m2 prizemje i 36 m2 podrum Do Saba...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

08 сеп 11:46Se prodavaat eksklusivni dukani

Se prodavaat eksklusivni dukani na 11ti Septemvri. Dukanite se na pr...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

26 јул 10:24Se prodava dukan vo lameli

Se prodava dukan vo lameli so povrsina od 32m2


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

16 јул 08:12Se prodava dukjan

Se prodava dukjan do magistralen pat, sproti komunalec. Dukjanot e 30...


21.000 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

30 јун 06:35SE PRODAVAAT DUKJANI VO LAMELI

Se prodavaat dva dukjani od 25 i 27 m2 na prizemje vo Lameli.


1.000 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

24 мај 07:08СЕ ИЗДАВА ДУЌАН

Се издава дуќан наспроти новата болница во Кичево. Дуќанот е во извон...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

07 мај 11:57Se izdava dukan prostor kancelarija

Se izdava dukan vo centarot na gradot na ul. Marsal Tito 143 - vo bli...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

07 апр 23:47Se prodava dukjan vo Kicevo/Llameli

Se prodava dukjan renoviran vo blizina na Bulevard Osloboduvanje, po...


47.000 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

29 мар 13:38DUKAN VO STROG CENTAR

SE PRODAVA DUKAN VO STROG CENTAR NA GRADOT POD MUZEJOT. MOMENTALNO E ...


90.000 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

17 фев 18:29Se izdava dukjan/deloven prostor

Se izdava dukjan/deloven prostor Ul.Goce Delchev br.92 Kichevo


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

20 јан 16:22SE PRODAVA DUKJAN NA MAGISTRALA NASPROTI STRAFARA

Se prodava dukjan od 16 m2 na magistralen pat, nasproti strafarata. ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

07 јан 12:37Во Кичево се продава дуќан на ул."Охридска"

Во Кичево се продава дуќан на ул."Охридска"30,000€ Опис Се продава ...


30.000 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

28 дек 16:06SE IZDAVA DUKJAN VO LAMELI, NASPROTI "ADAMS EDUKACIJA"

izdava dukjan vo lameli nasproti Adams edukacija od 21 m2. Info na t...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

27 јун 23:26SE IZDAVA DUKJAN VO LAMELI SPROTI ADAMS EDUKACIJA

Se izdava dukjan vo lameli nasproti Adams edukacija od 21 m2. Info n...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

05 мар 17:25Se izdava deloven prostor

Se izdava vo naselba deveana Cena po dogovor Ljubomir 070 223 729


111 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

19 фев 18:51IZDAVAM DUKAN!!!!

Se izdava pod kiria Dukan 58m2, koj se naodja na ul.Mehmed Mehmedi br...


145 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

09 фев 17:36Se izdava dukan pod kirija

Se izdava dukan pod kirija. Dukanot e 60m2 Se naoga vo naselba Podv...


1 МКД
или предлог цена
Кичево

Дуќани

27 ное 00:55Se izdava pod kirija

Se izdava pod kirija 24m2 vo naselba gorica


11 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

11 авг 18:22Се издава дуќан со површина од 30 m2

Се издава дуќан со површина од 30 m2. Локација наспроти ЈП Комунале...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Дуќани

10 фев 12:40дуќан

Се продава дуќан во Кичево на ул. "Охридска" кај казанџиите, приземје...


30.000 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

13 дек 13:00Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам