50 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се изнајмува Вила во Охрид

Се издава викендица во Чекоштина во близина на хотелот Сончева порта....


По Договор
или предлог цена
04 окт 13:46Prodavam plac za Vila Ljubanista Sveti Naum

Prodavam plac za Vila vo Ljubanista Sveti Naum vo najubavi...


1 €
или предлог цена
30 сеп 22:21ИМПЕРИЈА – Продажба на викендица

Д 95/6 Се продава куќа-викендица (нова градба) со вкупна површина 92...


61.000 €
или предлог цена
26 сеп 21:15Куќа во стар дел на Охрид

Се продава стара, но делум реновирана куќа под Горна порта, на 3 мин ...


52.000 €
или предлог цена
24 сеп 12:17Викендица со поглед на Ох. езеро 1500 м.н.висина

Се издава викендица на планината Јабланица со поглед кон Охридското е...


10 €
или предлог цена
23 сеп 16:50Чојс-Викенд кука во населбата чекоштина!!

Викенд куќа од 40 m2 и двор од 2250m2 ,во населба Чекоштина со прекр...


35 €
или предлог цена
16 сеп 10:46ИМПЕРИЈА – Викендица 74м²

Шифра Д 95/23 Се продава викендица со површина 74м² на приземје.Повр...


35.000 €
или предлог цена
14 сеп 21:01АПАРТМАНИ ВО ЉУБАНИШТА НА 100м ОД ОХРИДСКО ЕЗЕРО

Се издава викендица со 2(два) поединечни двособни апартмани од по 40м...


1 €
или предлог цена
12 сеп 09:11ВИКЕНДИЦА ВО ЉУБАНИШТА НА 100м ОД ЕЗЕРО

Се издава цела викендица во Љубаништа пред автокампот, на само 100-15...


40 €
или предлог цена
11 сеп 12:06Се издава викенд куќа

Се издава викенд куќа БАЈАМ АПАРТМЕНТ, со пет апартмански соби: една ...


2 МКД
или предлог цена
31 авг 11:20Apartmani vo Ljubanista

Се издаваат апартмани во Љубаништа на убава и мирна локација, на само...


1 €
или предлог цена
19 авг 17:53Studio za Turisti

Se izdava studio za turisti 2/3 osobi


По Договор
или предлог цена
17 авг 08:44Bungalov od drvo se iznqjmuva na vecer!

Bungalov so edna soba i kupatilo ,so kujna i dvor so furna i skara.K...


1 МКД
или предлог цена
16 авг 16:48izdavam kuka vo Ljubanista

SE IZDAVA VIKENDICA od 16.08.2022 god VIKENDICA VO SUMSKO OPKRUZUVA...


1 €
или предлог цена
11 авг 13:38Ljubanista Apartmani - LAST MINUTE PONUDA

*** СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА *** Сместување со попуст во Љубаништа! Пону...


35 €
или предлог цена
11 авг 10:28СЕ ПРОДАВА ИЛИ ИЗДАВА ВИКЕНДИЦА ВО ОПЕНИЦА, Охрид

Се продава или издава викендица во с.Опеница, Охридско на 10 км од це...


По Договор
или предлог цена
05 авг 10:24Se izdava bungalov Ohrid

Bungalov so sopstveno kupatilo dnevna kujna kapacitet 5 lica na 20 m ...


1 МКД
или предлог цена
05 авг 08:46Se izdava kamp bungalovOhrid

Na 20m od plaza i blisku do carsijata 075498450


По Договор
или предлог цена
02 авг 17:27Prodavam kuka vo Ljubanista Sveti Naum

Prodavam objekt kuka vo najubaviot del na Ohridskoto krajbrez...


65.000 €
или предлог цена
23 јул 23:32ИМПЕРИЈА – Продажба на викендица со поглед на езеро

Шифра Д 42/5 Се продава викенд куќа со површина 90м² со катност П+1...


52.000 €
или предлог цена
21 јул 21:02Idavam sobi vo Ohrid

Почитувани, Се издаваат апартмани во населба Рача во близина на Куба...


1 €
или предлог цена
19 јул 17:31Se izdava kuka vo pestani

se izdava kuka vo pestani vo centarot na seloto na samo 100 metri od ...


1 €
или предлог цена
16 јул 10:16Апартмани во Љубаништа

Се издаваат апартмани во Љубаништа на убава и мирна локација, веднаш ...


1 €
или предлог цена
11 јул 14:25Izdavam kamp prikolka vo Ohrid - Gradiste

Se izdava kamp prikolka vo gradiste vo noviot del na kampot , vo nepo...


1.300 МКД
или предлог цена
06 јул 17:47Bungalov vo Ljubaniste

Izdavam bungalov vo AK Ljubaniste. Dve sopcinja so po 3 kreveta, vo e...


3.000 €
или предлог цена
28 јун 18:32Се издава викендичка во Љубаништа

Се издава викендичка во Љубаништа. Викендичката се состои од два засе...


1.700 МКД
или предлог цена
26 јун 10:04Се продава камп приколка во Градиште

Се продава камп приколка во Градиште. Цена по договор. Контакт телефо...


1 €
или предлог цена
23 јун 20:50Ljubanista

Се издаваат соби со сопствено купатило , тераса и заедничка куња. Се...


1 €
или предлог цена
21 јун 15:23SE PRODAVA PLAC VO s, LJUBANISTA (SV. NAUM)

4000 m2 PLAC NA SAMIOT PAT ZA SV.NAUM I R. ALBANIJA . Pogoden za gr...


30 €
или предлог цена
07 јун 13:49Cityview apartment ohrid

***Апартмани Cityview Охрид*** ***ПРОМОТИВНО*** 🥰✨🎀Пре...


1.600 МКД
или предлог цена
05 јун 09:22Се издава викендичка

Се издава викендичка до автокамп Елешец на самата плажа Атлантик. Две...


1 €
или предлог цена
30 мај 09:41Sobi vo ljubanista

Se izdavaat sobi so sopstveni kupatila , terasa i zaednicka kujna so ...


1 €
или предлог цена
26 мај 19:53Ohrid centar do postata

Се наоѓа во центарот на Охрид, само 40 метри од езерото, плоштадот и ...


35 €
или предлог цена
27 апр 17:02Prikolki vo Gradiste

Se izdavaat prikolki vo Gradiste,Cena 1500 mkd od den. Kontakt 0782...


1.500 МКД
или предлог цена
13 апр 15:31*SAJCESKI* Vikendicka so plac vo Raca

Se prodava vikendicka vo naselba Raca, na dva sprata, opremena vo etn...


По Договор
или предлог цена
22 окт 23:58Апартмани Деметра

Апартманите се наоѓаат во непосредна близина на центарот на Охрид. Р...


По Договор
или предлог цена
01 сеп 22:16Izdavam sobi Ohrid

Se izdava sobi za podolg vremenski period za Studenti familjarni lica...


1.111 €
или предлог цена
13 авг 11:35***SV.NAUM- LjUBANISTA -EXTRA PLACEVI ZA PRODAZBA ***

PLAC od 4000m2 na glavniot pat za SV.NAUM , so moznost za gradba na v...


30 €
или предлог цена
26 јул 11:22Sobi vo ljubanista

Se izdavaat sobi so sopstveni kupatila , terasa i zaednicka kujna so ...


1 МКД
или предлог цена
04 јул 16:54Vikend kuka vo Ljubanista Ohrid

Se prodava vikend kuka vo Ljubanista. Kukata e na dva kata so pos...


1 €
или предлог цена
27 апр 09:56Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам