Куманово
                   
132 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Потребна е продавачка за галантерија за мобилни телефони

Имаме потреба од продавачка за галантерија и сервис за мобилни телефо...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

Вчера 13:00Profesionalen vozac C+E

Se bara profesionaleni vozaci za vo evropa Germanija - Svedska vo...


2.700 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

Вчера 10:30Security

Baram rabota kako security imam rabotno iskustvo 6 god kako fizicko o...


5 €
или предлог цена
Куманово

Барам работа

Вчера 09:54Za vo APRIL - Zamenski sofer za EU so MK ili BG dokumenti

Potrebeni se vozaci/soferi za zamena ili za stalno so BG ili MK dokum...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

Вчера 07:52Cuvam stari i iznemosteni lica

Baram rabota da cuvam stari i iznemosteni lica. Kontakt: 070894897 S...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Барам работа

30 мар 10:22Baram rabotnik

Baram rabotnik za avtoperalna Uslovi da e posten i vreden Za pove...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

30 мар 08:42sofer

Baram vozac na kamion soC+E kategorija za rabota vo Germanija. se vo...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

28 мар 15:14Baram Taksi vozac

Baram taksi vozac, za vozilo vo kompanija Speed Kumanovo


16 МКД
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

25 мар 22:24Baram vozac za kamion C+E za rabota vo Evropa

Baram vozac so iskustvo so komplet EU dokumenti za rabota vo Evropa n...


90 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

25 мар 17:34Se bara zena za rabota vo Minhen

Se bara zenska osoba do 40 god za rabota vo germanska familija vo Min...


12 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

23 мар 10:45Vozač za EU za Slovenska firma

Se bara vozač so kategorija C+E za Slovenska firma so EU dokumenti I...


3 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

23 мар 07:22Baram sofer za EU so Mk ili BG dok

Baram sofer so ili bez iskustvo ,se vozi cerada od edno mesto i se vr...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

22 мар 19:11Baram vozac (shofer) C+E ( za vo EU)

Baram vozac so EU dokumenti C+E za rabota vo EU. Slovenska firma sl...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

17 мар 19:57Vnatreshno ureduvanje

Firma so 10 godishno iskustvo Barame rabota vo strastvo Rabotime ...


355.555 €
или предлог цена
Куманово

Барам работа

16 мар 22:23Се бараат ДИСПЕЧЕРКИ за во такси компанија услови одлични

Се бараат диспечерки за во такси компанија, реон Куманово , услови од...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

16 мар 17:15Се бараат ТАКСИ ВОЗАЧИ реон Куманово услови одлични

Се бараат такси возачи,реон Куманово услови одлични, возачка дозвола ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

15 мар 12:42Se bara taksist vo Zagreb so platen smestaj

Се бара возач/таксист во Хрватска-Загреб, пробен период за работа е 1...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

13 мар 19:11Барам хонорарна работа

Возач со Б , Ц категорија со долгогодишно искуство бара хонорарна ра...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Барам работа

11 мар 18:49Ангажман за фирма со користење на овластување

Дипломиран градежен инженер со овластување за изведба А и Б бара сор...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Барам работа

11 мар 18:42Молер

Имам потреба од молер, со или без работно искуство.


1.800 МКД
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

09 мар 19:50Se bara opst rabotnik

Se bara opst rabotnik za rabota za masinsko malterisuvanje so mesto n...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

05 мар 21:15SE BARA SOFER - VOZAC ZA VO EU

potreben sofer so BG ili Eu dokumenti za rabota. -Se vozi Danska - G...


90 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

03 мар 09:31Финансиски консултант

Поради зголемен обем на работа имаме потреба од ширење на нашиот тим....


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

01 мар 07:21Sofer so 20-godisno iskustvo bara rabota

Baram rabota za vozac vo 2-ka vo megjunaroden transport. imam Slove...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Барам работа

27 фев 18:11Potreba od majstor za na strug , drebong

Firma ima potreba od rabotnik za na strug , drebong Samo majstor so...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

19 фев 19:26Kalimero bara rabotnik kelner/sanker

Restoran kalimero bara rabotnik sanker/kelner povekje info na 070/878...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

13 фев 21:25Работа во Норвешка

Потребни се малтерџии, ѕидари, фасадери, плочкари за работа во Норвеш...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

13 фев 18:40Се бара возач

Се бара возач за меѓународен транспорт. Се вози церада на релација Бе...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

08 фев 13:02РАКОВОДИТЕЛ НА МОБИЛЕН СЕРВИС

📢 ТЕРМАЛИФТ - Има потреба да вработи: ▶ РАКОВОДИТЕЛ НА МОБИЛЕН СЕ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

02 фев 13:00PORADI PROSIRUVANJE NA VOZEN PARK POTREBNI SE 3 VOZACI

Poradi zgolemuvanje na vozen park Bugarska firma ima potreba od 3 voz...


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
95 €
Куманово

Нудам работа

19 јан 19:57Potreben e sofer so Eu dokumenti

Potreben e zamenski sofer od 23jan 2023 za mesec dena ,po moznost da ...


80 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

19 јан 16:02Karabini od temel do krov i renoviranje

Karabini


5 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

18 јан 20:26Se bara pomosnik mehanicar za viluskari i platformi

ТЕРМАЛИФТ, Водечка компанија во Македонија за продажба, изнајмување и...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

17 јан 11:19Elektrotehno vrabotuva

Elektrotehno Kumanovo monteri so iskustvo. Klimatizacija I ventilacij...


20 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

16 јан 21:51Baram vozac za rabota vo Eu so C+E kategorii

Potrebni se dvajca vozaci so iskustvo za terminalska rabota vo De/Be/...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

10 јан 16:27disponent/disponentka

Transportna firma bara disponent/disponentka so ili bez rabotno iskus...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

09 јан 17:17Се бараат колеги - возачи од CE категорија - Мерцедес, Бреме

Драги колеги, за нашата компанија бараме возачи на камиони со CE ка...


2.400 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

01 јан 09:59Baram vozac za Taxi

Baram vozac za Taxi, Kumanovo info. 078335166


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

29 дек 23:27Возач Шофер Sofer Vozac Ц+Е

Се бара шофер со BG докуенти и искуство,работа со контенјери внатрешн...


2.222 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

28 дек 19:31Marketing and entrepreneurship

If you feel like you deserve more and have big dreams for yourself an...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

08 дек 21:50Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам