141 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Yamaha XJ6

Godina na proizvodstvo 2012. Kupen od Moto Azzurro vo 2013. Servisi...


5.290 €
или предлог цена
06 мар 09:44Промовирано

Vespa 125cc

Vespata e vo dobra sostojba tehnicki nema maana karoseriski ima zabel...


2.050 €
или предлог цена
Вчера 21:43SUZUKI RMZ 250 4T 2015 GOD

BARAJTE ME NA VIBER ILI WHATSAPP MOTOROT E VO BESPREKORNA SOSTOJBA ...


3.250 €
или предлог цена
Вчера 18:28SUZUKI GSXR 1000cc K9

BARAJTE ME NA VIBER ILI WHATSAPP MOTOROT E UVEZEN OD SVAJCARIJA PRED...


7.999 €
или предлог цена
Вчера 18:28Ducati Monster 696

Odlicna sostojba promenti maslo, filtri, kaisi, lameli, lanec, zvezdi...


3.800 €
или предлог цена
Вчера 17:35YAMAHA TRACER-900 2016g

Iskluchivo se prodava,bez zamena.Vo odlicna sostojba bez nikakvo vloz...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:20Derbi Gpr125cc

Se prodava derbi gpr 125cc vo odlichna sostojba. Registrirano osigur...


1.900 €
или предлог цена
Вчера 13:00Gilera Nexus 250

Top sostojba registriran info na tel.skuterot e bez vlog


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.550 €
Вчера 09:28Skuter 80 cc

Se prodava sluter 80cc 4takten vo odlicna sostojba Ima nov karburator...


18.000 МКД
или предлог цена
20 мар 20:20HONDA SILVER WING 400ie

VO ODLICNA SOSTOJBA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


2.550 €
или предлог цена
20 мар 19:00KAWASAKI KXF 450 2015G

VO ODLICNA SOSTOJBA!


3.200 €
или предлог цена
20 мар 18:59PIAGGIO BEVERLY 250

VO ODLICNA SISTOJBA NOVI GUMI PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


1.650 €
или предлог цена
20 мар 18:59Suzuki v-strom 650

Redoven servis napraven Registracija do april 2023 078 274 511 Sas...


5.000 €
или предлог цена
20 мар 08:35HONDA CB 900B HORNET

Се продава мотор HONDA 900B HORNET од 2002 година. Тел. 070/230 689


1 €
или предлог цена
19 мар 22:02Gilera Nexus 250 2007 Reg 5.2023 Perfektna

Gilera Nexus 250 2007 godina vo soobrakajna Reg do 5.2023 Bez nika...


2.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.850 €
19 мар 19:22Benelli bn 125ie 2019G

MOTOROT E CISTO NOV 8000km pominati!


2.000 €
или предлог цена
18 мар 13:26APRILIA SCARABEO 400ie

Vo odlicna sostojba Novi gumi Plateni davacki do reg!


1.800 €
или предлог цена
18 мар 13:26PIAGGIO MP3 300ie yourban

VO ODLICNA SOSTOJBA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


3.390 €
или предлог цена
18 мар 13:26Kawasaki kxf 450 Kawasaki kxf 450cc

Odlicna soatojba 072 241 402 072 241 402


2.300 €
или предлог цена
17 мар 23:22Honda CBR 919 RR SC33

Motorot e top, registriran do 10.10.2022, smeneto svekici, semerinzi ...


2.600 €
или предлог цена
17 мар 22:28Bmw C600 SPORT HIGHLINE

Kupen e od Dynamix i poseduva servisna kniska.Minatata sezona mu smen...


6.999 €
или предлог цена
17 мар 19:27Piaggio Carnaby 200ie 2008god.Staklo zdrav.

Фиксна цена 1700 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.700 €
или предлог цена
17 мар 16:56Gilera Nexus 125cc

Se prodava Gilera Nexus 125cc, 2010, garaziran, so pominati 33.000km ...


2.150 €
или предлог цена
17 мар 09:41YAMAHA X-CITY 250 UVEZEN OD SVAJCARIJA

YAMAHA X CITY 250 .2009.GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SI...


2.000 €
или предлог цена
16 мар 18:21Kawasaki KX450F 2018

125h OD NOV! 3Mapi i Launch control Ulje menjavano na 8-10h Servi...


3.799 €
или предлог цена
16 мар 17:40Se prodava Piaggio Cruiser 500ie

Se prodava Piaggio Cruiser 500ie Do registracija


1 €
или предлог цена
16 мар 13:43Suzuki Burgman 150ie 2005god.so rachna kochnica.

Фиксна цена 1650 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.550 €
или предлог цена
16 мар 12:23Se prodava coper

Soperot e sega registran 13000km mnogu zacuvan hamaci 250cc


1.200 €
или предлог цена
15 мар 21:28Aprilia Leonardo 300ie 2006god.

Фиксна цена 1700 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет ...


1.650 €
или предлог цена
13 мар 10:55Gilera Nexus 250cc

Продавам Gilera Nexus 250cc. Моторот е редовно одржуван и сервисиран...


2.400 €
или предлог цена
12 мар 19:04Honda CBR600

Honda CBR 600 be vlozuvanje cela godina


3 €
или предлог цена
12 мар 10:40Kawasaki Ninja ZX10R

Kawasaki Ninja ZX10R 2012 Godina Registinan do 09.03.2024 Prv Sops...


10.500 €
или предлог цена
12 мар 00:55Kymco Agility 125i 2011god.Staklo zdrav.

Фиксна цена 1750 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.600 €
или предлог цена
11 мар 10:53Kymco Downtown 200i 2012god.so 17000km.

Увоз од Италија платено се комплет до регистрација. Од еден сопствен...


2.400 €
или предлог цена
11 мар 10:53Aprilia Atlantic 200ie 2003god.

Фиксна цена 1450 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.300 €
или предлог цена
11 мар 10:52SHINERAY 250CC 2021 1500KM

SHINERAY 250CC 2021 1500KM MOTORCHETO E BUKVALNO NOVO SO 1500km


1.600 €
или предлог цена
10 мар 20:10Kymco Downtown 125 2011g.

Prodavam odlicen Kymco 125 Downtown 2011 godina so 16800km i 16ks dva...


По Договор
или предлог цена
10 мар 17:00Prodavam Suzuki Streetfighter

Prodavam Suzuki GSXR 750cc 93kw 1995god Streetfighter Registriran ...


2.500 €
или предлог цена
10 мар 02:42Yamaha X-max 125

Се продава Yamaha X-max 125 моторот е во одлична состојба, направен е...


3.500 €
или предлог цена
09 мар 14:47BMW S1000 RR / S1000RR PREMIUM PRO (SPORT PAKET)

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 BMW S1000 RR PREMIUM PRO ( SPOR...


По Договор
или предлог цена
09 мар 11:20PIAGGIO BEVERLY 400IE

Plateni davacki do registracija!


2.300 €
или предлог цена
08 мар 10:51Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам