Подкатегорија:
                   
121 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Трпезариска маса со 6 столици ,чисто дрво

Се продава добро сочувана дрвена трпезариска маса, комплет со 6 столи...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:38Trpezariska masa

Trpezariska masa retro stil - 208-92-73 dolzina-sirina-visina Izrabo...


23.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:08Клуб маса од орев

Нова клуб маса од орев


17.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:08Drvena masa so stolici

Drvena masa so stolici. Pretapacirani I lakirani. Odlicen kvalitet. D...


17.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
18.000 МКД
29 ное 22:17STOLICI

Se prodavat novi moderni STOLICI za sank i za masa 2500 denari parce ...


2.500 МКД
или предлог цена
29 ное 21:15Trpezariska masa so staklo

Prodavam pomala drvena rasklopliva trpezariska masa so staklo na nea,...


По Договор
или предлог цена
29 ное 18:04Masi i stolici

Nad 50 parcinja javetese za podetalen dogovor


1 €
или предлог цена
29 ное 14:28Маса за компјутер

Масата е нова, некористена Контакт 078554014 Лиле


3.000 МКД
или предлог цена
27 ное 19:53Stolici trpezariski se prodavaat

Se prodavaat 6 trpezariski stolici tapacirani vo odlicna sostojba 4 g...


18.000 МКД
или предлог цена
25 ное 08:09Vitrina

Redok model na vitrina repariran moznost da se prefarba vo druga Boja...


1 €
или предлог цена
24 ное 00:52MASA KAKO NOVA

160x90 Se pusta uste 40cm Mozi zamena za pomala


1 МКД
или предлог цена
21 ное 11:10Stolovi

Cetiri stolici dobro zacuvani so eko koza eden stol 500den.


500 МКД
или предлог цена
19 ное 18:24Masa i stolici rezba stilski mebel

Se prodava kvalitetna masiv-masa ,izrabotka vo rezba od masiv-orev . ...


80 €
или предлог цена
17 ное 20:38Трпезариски маси

Трпезариски маси од стакло 12мм ( калено) поставени на метални нога...


По Договор
или предлог цена
17 ное 18:10SE PRODAVA INVENTAR OD RESTORAN

Se prodava inventar od restoran, za podetalni informacii na 075/633-8...


По Договор
или предлог цена
17 ное 18:09Masa i 4 stolici

Odlicno socuvani


1 МКД
или предлог цена
15 ное 15:08Trpezariska masa

Masata e malku koristena i e dobro socuvana Masata ima i staklo


7.000 МКД
или предлог цена
14 ное 23:18Masa i stolici

Маса и 6 столици Добро сочувани комплет 200евра Контакт 072311432 ...


10.000 МКД
или предлог цена
13 ное 09:29Masi i stolici

Se prodavaat -65 stolici -4 golemi masi (164x90) -7 Mali masi(120x...


1 €
или предлог цена
12 ное 20:37Се издаваат високи маси!

Издавам 7 високи маси за секаква пригода! Изработени од дрво. Цен...


200 МКД
или предлог цена
09 ное 19:00Klub masa

Odlicen dizajn, malku koristena, drvo


1.800 МКД
или предлог цена
07 ное 12:50Trpezariska masa

Trpezariska masa so metalna konstrukcija i iverica na sklopuvanje Sir...


150 €
или предлог цена
03 ное 07:02Masa

Zacuvani i kvalitetni


1 €
или предлог цена
02 ное 17:59KLUB MASICKI - 3 PARC.

TELEFON ZA KONTAKT : 078 438 720


1 МКД
или предлог цена
28 окт 18:09Rabotna masa ROSVAJT 2'70 DOLGA 14000d

Rabotna masa ROSVAJT 2'70 dolga mozi da se vidi vo sekoe vreme 14000 ...


14.000 МКД
или предлог цена
25 окт 19:28Mebel(masa,stolici,plakar,garnitura)

Za podetalni informacii 075888618 Oliver.


1 €
или предлог цена
20 окт 23:43Masa i 6 stolici

Zacuvani masa so pushtanje i 6 stolici cisto drvo


4.000 МКД
или предлог цена
10 окт 15:23SE PRODAVA MASA

Masata e vo odlicna sostojba Cena 2000 den


2.000 МКД
или предлог цена
01 окт 14:08Издавам барски маси - коњопои конјопои konjopoi konopoi

Издавам 10 високи барски маси со висина од 120цм и 62x62цм ширина. За...


300 МКД
или предлог цена
21 сеп 08:24Se prodava trpezariska masa 7 stolici

Se prodava masa so 7 stolici skoro ne koristeni


15.000 МКД
или предлог цена
03 сеп 20:45drveni stolici kako novi

Stolicite se skoro novi i zacuvani toptan popust


50 €
или предлог цена
30 авг 21:07Trpezariska masa so stolici

Trpezariska masa so 6 stolici od varena buka, odlichno sochuvani.


5.000 МКД
или предлог цена
27 авг 22:55Drveni proizvodi CREATIVE WOOD LAB

Razni predmeti za doma izraboteni od polno drvo Pobarajte ceni na vi...


1 €
или предлог цена
23 авг 19:37Biro masa za kompjuter

Biro masa za kompjuter


3.000 МКД
или предлог цена
23 авг 19:22КОМПЛЕТ ТРПЕЗАРИЈА

ТРПЕЗАРИЈАТА СЕ НАОЃА ВО БИТОЛА И Е ДОБРО СОЧУВАНА


15.000 МКД
или предлог цена
19 авг 18:49КОМПЛЕТ ТРПЕЗАРИЈА

ТРПЕЗАРИЈАТА СЕ НАОЃА ВО БИТОЛА И Е ДОБРО СОЧУВАНА


15.000 МКД
или предлог цена
19 авг 18:48КОМПЛЕТ ТРПЕЗАРИЈА

ТРПЕЗАРИЈАТА СЕ НАОЃА ВО БИТОЛА И Е ДОБРО СОЧУВАНА


15.000 €
или предлог цена
19 авг 18:48Мебел од Дрво!

Се продава мебел од чисто дрво, трпезариските столови се изработени о...


1.500 МКД
или предлог цена
17 авг 23:41SE PRODAVA GARNITURA ZA VO DVOR

SE PRODAVA GARNITURA ZA VO DVOR NOVA, VOOPSTO NE KORISTENA , ZARADI O...


20.000 МКД
или предлог цена
10 авг 13:26Се продава! трпезариска маса со 6 столици

Се продава трпезариска маса со 6 столици, и 2 украсни лустери! Ко...


7.500 МКД
или предлог цена
08 авг 13:00Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам