Подкатегорија:
                   
125 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stolici trpezariski se prodavaat

Se prodavaat 6 trpezariski stolici tapacirani vo odlicna sostojba 4 g...


18.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:13Masa i stolici

Маса и 6 столици Добро сочувани комплет 200евра Контакт 072311432 ...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:52Rabotna masa ROSVAJT 2'70 DOLGA 14000d

Rabotna masa ROSVAJT 2'70 dolga mozi da se vidi vo sekoe vreme 14000 ...


14.000 МКД
или предлог цена
25 јан 18:12Трпезариска маса со 6 столици ,чисто дрво

Се продава добро сочувана дрвена трпезариска маса, комплет со 6 столи...


13.000 МКД
или предлог цена
25 јан 17:26Drvena masa so stolici

Drvena masa so stolici. Pretapacirani I lakirani. Odlicen kvalitet. D...


14.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
15.500 МКД
24 јан 22:56Masa trpezariska

Trpezariska masa, dimenzii 110x70.


1.500 МКД
или предлог цена
24 јан 16:24Шанкерски столици

Продавам дрвени шанкерски 6 столици и 2 исти малечки. Цена на голем...


7.000 МКД
или предлог цена
24 јан 02:17Masa

Zacuvani i kvalitetni


1 €
или предлог цена
21 јан 19:23Издавам барски маси - коњопои конјопои konjopoi konopoi

Издавам 10 високи барски маси со висина од 120цм и 62x62цм ширина. За...


300 МКД
или предлог цена
21 јан 18:02STOLICI

Se prodavat novi moderni STOLICI za sank i za masa 2500 denari parce ...


2.500 МКД
или предлог цена
21 јан 15:07Masi i stolici

Nad 50 parcinja javetese za podetalen dogovor


1 €
или предлог цена
17 јан 21:50Vitrina

Redok model na vitrina repariran moznost da se prefarba vo druga Boja...


1 €
или предлог цена
17 јан 21:19Trpezariska masa so staklo

Prodavam pomala drvena rasklopliva trpezariska masa so staklo na nea,...


По Договор
или предлог цена
17 јан 18:41Трпезариски маси и столици

Се продаваат 2 трпезариски маси и 8 столици Правоаголна: 110*70*74 с...


3.200 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.500 МКД
15 јан 16:48SE PRODAVA INVENTAR OD RESTORAN

Se prodava inventar od restoran, za podetalni informacii na 075/633-8...


По Договор
или предлог цена
15 јан 10:45Izdavam visoki barski masi - konjopoi

Издавам 10 високи барски маси со висина од 120цм и 62x62цм ширина. За...


300 МКД
или предлог цена
14 јан 09:39Трпезариски маси

Трпезариски маси од стакло 12мм ( калено) поставени на метални нога...


По Договор
или предлог цена
12 јан 16:18Итно!!! Топ Цена! Трп.Маса 6 столици!

Продавам маса дрвена со класични ногарки 150х90( 40) и 6 дрвени столи...


9.000 МКД
или предлог цена
12 јан 12:09Џамови и врати

Многу зачувана дограма


1.000 МКД
или предлог цена
11 јан 13:58Masa

Dve masi prakam po kargo


4.500 €
или предлог цена
08 јан 15:38MASA KAKO NOVA

160x90 Se pusta uste 40cm Mozi zamena za pomala SE PRODAVA SAMO MA...


6.500 МКД
или предлог цена
08 јан 11:00Masa trpezariska,eftina

Masata ima dodatok za pushtanje so shto mu se zgolemuva dolzinata..Pr...


2.500 МКД
или предлог цена
07 јан 14:56Tv Filips Trkalezna masa i cetiri stolici

Cetiri stolici i trkalezna masa 6000 den Tv Filips ispraven 2500


150 €
или предлог цена
02 јан 08:41Trpezariska masa so 6 stolici

Se prodava staklena trpezariska masa so 6 stolici mozi i zamena za tr...


10.000 МКД
или предлог цена
30 дек 20:55SE PRODAVA TRPEZARISKA MASA

SE PRODAVA OKRUGLA TRPEZARISKA MASA OD LESNINA SO PUSTANJE,KAFEAVA BO...


8.000 МКД
или предлог цена
30 дек 09:02Masa i stolici rezba stilski mebel

Se prodava kvalitetna masiv-masa ,izrabotka vo rezba od masiv-orev . ...


80 €
или предлог цена
28 дек 19:04Маса за компјутер

Масата е нова, некористена Контакт 078554014 Лиле


3.000 МКД
или предлог цена
18 дек 13:42Клуб маса од орев

Нова клуб маса од орев


17.500 МКД
или предлог цена
15 дек 01:33Trpezariska masa

Trpezariska masa retro stil - 208-92-73 dolzina-sirina-visina Izrabo...


23.000 МКД
или предлог цена
15 дек 01:33Masi i stolici

Se prodavaat -65 stolici -4 golemi masi (164x90) -7 Mali masi(120x...


1 €
или предлог цена
10 дек 02:36Masicka nova

Masickata e skros nova ja prodavam zaadi zgresena boja


4.500 МКД
или предлог цена
09 дек 12:36Masa i stolici

Se prodava malce koristeni masa i cetiri kancelariski stolici. Cena p...


1 €
или предлог цена
07 дек 17:43Се продава трпезариска маса, столици

Итно и поволно продавам трпезариска маса, столици, фотељи, креденец и...


По Договор
или предлог цена
06 дек 17:02Trpezariska masa

Trpezariska masa so metalna konstrukcija i iverica na sklopuvanje Sir...


150 €
или предлог цена
06 дек 06:05Trpezariska masa

Masata e malku koristena i e dobro socuvana Masata ima i staklo


7.000 МКД
или предлог цена
14 ное 23:18Се издаваат високи маси!

Издавам 7 високи маси за секаква пригода! Изработени од дрво. Цен...


200 МКД
или предлог цена
09 ное 19:00Klub masa

Odlicen dizajn, malku koristena, drvo


1.800 МКД
или предлог цена
07 ное 12:50KLUB MASICKI - 3 PARC.

TELEFON ZA KONTAKT : 078 438 720


1 МКД
или предлог цена
28 окт 18:09Mebel(masa,stolici,plakar,garnitura)

Za podetalni informacii 075888618 Oliver.


1 €
или предлог цена
20 окт 23:43SE PRODAVA MASA

Masata e vo odlicna sostojba Cena 2000 den


2.000 МКД
или предлог цена
01 окт 14:08Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам