8812 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Reno Megane 1.5 dCI 105hp 2007 (Grand Tour)

Se prodava Reno Megane 1.5 dCI 105hp 2007 godina. (Grand Tour) Reg...


3.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.400 €
Битола

Автомобили

31 мај 12:46Промовирано

CITROEN C3 1.4 BENZIN--KLIMATRONIK--MODEL 2008--153.000 KM!!

CITROEN C3 1.4 BENZIN--EURO 4 STANDARD --KLIMATRONIK LADI ODLICNO ...


3.750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:41Промовирано

SET ZAMAEC POTISNA LAMELA LUK VALEO SACHS MEKARM KUMPLUG

RABOTNO VREME OD 9 DO 17 CAS SABOTA OD 9 DO 14 CAS NEDELA NE RABOTI...


999 МКД
или предлог цена
Вчера 10:36Промовирано

RASPAR ODLICNI 15 ki

2 skoro nevozeni gumi 185 65 15 TIGAR SIGURA ..DOT 21/ 2016 ta SAUL...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 21:09255 50 19 RUN FLAT -RSC BRIDGESTONE

Prodavam odlicni 4 gumi za dzip M+S proizvedeni 2017 god 255 50 19


200 €
или предлог цена
Денес 21:09Bandaši za Senator

Se prodavat bandaši za Opel Senator 14 ki originalni


1 €
или предлог цена
Денес 21:09MERCEDES BENZ TOURISMO

MERCEDES BENZ TOURISMO - 2002 godina - EUR 3 - 310 kw (421 PS)...


18.500 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

Денес 20:57IVECO WING 65C15 - 28 sedista

Se prodava IVECO WING 65C15 2003 godina 2800 kubici 150 ps motor...


9.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 €
Битола

Автобуси

Денес 20:57MERCEDES BENZ INTEGRO , 70 sedista + 30 za stoenje

MERCEDES BENZ INTEGRO , 70 sedista + 30 za stoenje - 2008 godina ...


19.500 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

Денес 20:57IVECO WING 65C15 - 28 sedista

Se prodava IVECO WING 65C15 2003 godina 2800 kubici 150 ps motor...


9.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 €
Битола

Комбиња

Денес 20:56MAN Lions Regio R14 - EUR 4 - 58 sedista

MAN Lions Regio R14 - 2008 godina - EUR 4 - 257 kw (349 PS) mo...


19.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
19.700 €
Битола

Автобуси

Денес 20:56GPS uredi 5 i 7 incni -za AVTOMOBIL i KAMION- NAJeftino

www.facebook.com/GPSMacedonia PRODAZBA ,PREINSTALACIJA ,SERVISIRANjE...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Денес 20:44KUKA ZA MERCEDES ( E klasa w210)

Odlicna sostojba so kabel i dzek za struja ORGINAL MERCEDES NE SAMODE...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 20:41VLECNA KUKA ZA MERCEDES w210

Izvadena od mercedes e klasa od 95 do 2002 e sita za deugi nez dali p...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 20:41RENAULT MEGANE 1.5dci NAVI AVTOMATIK

Renault megane 1.5dci 81kw 2010god full oprema AVTOMATIK EDC MENJAC...


5.450 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.550 €
Битола

Автомобили

Денес 20:36HONDA CRV EXCLUSIVE 2.2 4x4

Familijarno, ekonomicno, komfortno vozilo, vo odlicna sostojba... - ...


8.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 20:28AUDI A4 2.5TDI Avtomatic Quatro 2005 Registrirana

AUDI A4 2.5 TDI QUATRO 2005 god Avtomatic Registrirana do 10. 2023 ...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 20:19MERCEDS-BENZ 2001 GOD ODLICEN

MERCEDS C220 MOTOR MENJAC TOP SOSTOJBA ISPRAVN...


2.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 20:18Iveco

Se prodava iveco 2003 god registrirano 7.20 dolzina vebasto kreveti p...


6 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 20:17Koegel platforma

Se prodava platforma koegel ispravna registrirana


2 €
или предлог цена
Битола

Приколки

Денес 20:17Poluprikolka cerada

Se prodava poluprikolka nova cerada dobri gumi


3 €
или предлог цена
Битола

Приколки

Денес 20:17BMW 118d 2007 GerUvoz

BMW 118d Facelift верзија 2000 кубици 143 коњи 6 брзини 2008 година...


5.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:56BMW 118d 2008 GerUvoz

БМВ 118d Facelift верзија 2000 кубици 143 коњи 6 брзини 2008 година...


5.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.900 €
Битола

Автомобили

Денес 19:56Volkswagen VW Polo 1.4TDI

Prodavam Polo 1.4tdi odlicen, ekonomicen mal gradski avtomobil ideale...


3.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:38Prodavam gumi 315/70r22.5

Kontakt 075 237 428


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 19:26Volvo 480 kiper sistem

Se prodava volvo fh 480 2008 god 1048000km smenat nov set potisna lam...


15.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 19:26Tuareg 3.0

Odlicna sostojba


22.222 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:21BANDASI SO GUMI

Top


Денес 19:20TUKSON

0dlicna sostojba


77.777 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:20Q 7 3.0 TDI

Odlicna sostojba


10.500 €
или предлог цена
- 30 % Попуст
14.999 €
Битола

Автомобили

Денес 19:20Kalos / aveo 1.2 so atestiran plin

Info na telefon. Proba po dogovor Ispravna vo vozna sostojba. Odgov...


1.700 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.000 €
Битола

Автомобили

Денес 19:18KTM LC4 620cc EXTRA

INFO 076 659 115 VIKTOR KTM LC4 620CC PALI NA DUGME MOTORO E ISPRAV...


2.900 €
или предлог цена
Денес 19:12Bmw e90 320 163

Poseduva Nov set zamaec potisna valeo komandi na volan xalogeni vo b...


5.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:04SE PRODAVA AUDI A6 2.5!!!!!

Se prodava Audi A6 vo odlcna sostojba!!!!!! KONTAKT 075 509 932 Da...


2.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:52Vespa dragon 50cc 2 t odlicno vozi!

Vespa dragon 2t kupena 2018ta


850 €
или предлог цена
Денес 18:47  НОВ ОГЛАС

Mercedes Sprinter 313 Termo king

Se prodava Mercedes Sprinter 313 so termo king vo odlicna sostojba. G...


1 €
или предлог цена
Битола

Комбиња

Денес 18:41OPEL SIGNUM

Kolata e vo dobra sostojba pali vozi moze i zamena


2.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:31PRODAVAM OPEL ASTRA KABRIO 1.8 140 konja

voziloto e proizvedeno 2008 so 182000 km napraven e kompleten servis ...


5.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:26Bandasi 16"-ki BMW 5x120

Bandasi za bmw 3- ka 7J ET45 16"-ki zdravi pravi


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:25Zastava 750 fico

Zastava 750 Ispravno so karoseriski zabeleshki 078444288


700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:19  НОВ ОГЛАС

Ducati Multistrada 1100s

Smeneto maslo filter,novi gumi,registriran do 7.2023g,mnogu oprema.Mo...


45 €
или предлог цена
Денес 18:05SE PRODAVA GOLF 5 PLUS 2009 god

SE PRODAVA GOLF 5 PLUS 2009 god;kolata poseduva tempomat,klimatronik,...


5.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:03BANDASI 5x112 16” Mercedes

Се продаваат бандаши од Мерцедес 5x112 16” Бандашите се како нов...


250 €
или предлог цена
Денес 17:52  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 221

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам