Битола
                   
2327 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OPEL CORSA BENZ NOV UVIZ SVAJCARIJA EDEN KIRISNIK FSBRIKA

- OPEL CORSA C BENZ.1.0 12v UVOZ- SVAJCARIJA -FABRIKA - EDEN SOPSTVE...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.750 €
Битола

Автомобили

Вчера 10:47Промовирано

CITROEN C3 1.4 BENZIN--KLIMATRONIK--MODEL 2008--153.000 KM!!

CITROEN C3 1.4 BENZIN--EURO 4 STANDARD --KLIMATRONIK LADI ODLICNO ...


3.750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:41Промовирано

SEAT LEON TDI 2011/2010 REDIZAJN -ECOMOTIV

- SEAT lEON TDI 105ks-ZDRAVA KOlA,SOCUVANA - KOMPLET OPREMA: KLIMA...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.990 €
Битола

Автомобили

Вчера 15:36Промовирано

AUDI A4 2.5TDI Avtomatic Quatro 2005 Registrirana

AUDI A4 2.5 TDI QUATRO 2005 god Avtomatic Registrirana do 10. 2023 ...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 20:19MERCEDS-BENZ 2001 GOD ODLICEN

MERCEDS C220 MOTOR MENJAC TOP SOSTOJBA ISPRAVN...


2.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 20:18BMW 118d 2007 GerUvoz

BMW 118d Facelift верзија 2000 кубици 143 коњи 6 брзини 2008 година...


5.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:56BMW 118d 2008 GerUvoz

БМВ 118d Facelift верзија 2000 кубици 143 коњи 6 брзини 2008 година...


5.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.900 €
Битола

Автомобили

Денес 19:56Volkswagen VW Polo 1.4TDI

Prodavam Polo 1.4tdi odlicen, ekonomicen mal gradski avtomobil ideale...


3.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:38Tuareg 3.0

Odlicna sostojba


22.222 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:21TUKSON

0dlicna sostojba


77.777 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:20Q 7 3.0 TDI

Odlicna sostojba


10.500 €
или предлог цена
- 30 % Попуст
14.999 €
Битола

Автомобили

Денес 19:20Kalos / aveo 1.2 so atestiran plin

Info na telefon. Proba po dogovor Ispravna vo vozna sostojba. Odgov...


1.700 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.000 €
Битола

Автомобили

Денес 19:18Bmw e90 320 163

Poseduva Nov set zamaec potisna valeo komandi na volan xalogeni vo b...


5.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:04SE PRODAVA AUDI A6 2.5!!!!!

Se prodava Audi A6 vo odlcna sostojba!!!!!! KONTAKT 075 509 932 Da...


2.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:52OPEL SIGNUM

Kolata e vo dobra sostojba pali vozi moze i zamena


2.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:31PRODAVAM OPEL ASTRA KABRIO 1.8 140 konja

voziloto e proizvedeno 2008 so 182000 km napraven e kompleten servis ...


5.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:26Zastava 750 fico

Zastava 750 Ispravno so karoseriski zabeleshki 078444288


700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:19  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA GOLF 5 PLUS 2009 god

SE PRODAVA GOLF 5 PLUS 2009 god;kolata poseduva tempomat,klimatronik,...


5.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:03MAZDA 6 2.2D 163KS 2010G

-Mazda 6 2.2d -Proizvedena 2010g -Pominati 235 000km -Kolata e ap...


6.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:29BMW 523I 2010G PERFEKTNA SOSTOJBA

Bmw 523i 2010g 150kw 204ks pominati 223 000km kolata e uvezena od ch�...


13.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:29MAZDA 6 2.2D 185KS 2009G CH

-Mazda 6 2.2d -Proizvedena 2009 -Kolata e apsolutno bez nikakva za...


6.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:29AUDI A7 3.0TDI 204KS 2011g

Audi A7 3.0tdi Proizvedena 8.2011 Pominati 209 000km Kolata e seus...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:29Опел Антара

Може и замена 4x4-Рег.+ зелен картон 09/23, два клуча,сервисирана пре...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:12SEAT ALTEA XL

Seat altea xl 2.0 140ks 8v ponoviot motor dsg menuvac proizvedena kra...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:06GOLF 5 1.9TDI (UNITED) 2008god.

Se prodava golf 5 1.9tdi uvezen od germanija sredeni dokumenti do reg...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:58Opel Vectra b 1.8-16v karavan

076408471 samo ovaj broj 076408471 Opel Vectra 1.8 ben.(najdobriot od...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:57OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 131KS ZACUVANA EKSTRA

SE PRODAVA OPEL INSIGNIA EDITION 2.0 CDTI 131ks 2009 GOD.REGISTRIRANA...


6.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.900 €
Битола

Автомобили

Денес 16:57BMW 120D 2005/6

Се продава BMW 120D 163кс 2005/2006 колата е во топ состојба (сменет ...


4.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:51  НОВ ОГЛАС

VW POLO 2010 1.2

VW POLO 2010 1.2 44KW BENZIN PLIN AVTO SKOLA DUPLI KOMANDI KLIMA I...


5.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:47  НОВ ОГЛАС

VW POLO 1.6 TDI 75KS-- 2010 GODINA

SE PRODAVA VW POLO 1.6 TDI 75KS-- 2010 GODINA.🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪 150 ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:33  НОВ ОГЛАС

Hyundai Getz 1.1 49kw vo TOP SOSTOJBA 2007ma 160000km FUL!!!

Hyundai Getz 1.1i 49kw benzinec proizveden 12/2006ta, model i prva re...


2.799 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:30VW GOLF 6 1.6TDI 2010G

VW GOLF 6 1.6TDI REG: 10.2023 zelen karton Novi zimiski gumi


7.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:30AUDI A3--1.6 TDI 105KS-BLUEMOTION--PANORAMA--S-LINE 2010/11g

SE PRODAVA AUDI A3--1.6 TDI 105KS- BLUEMOTION--PANORAMA--SPORTBACK ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:30VW PASSAT 1.9 TDI 105ks ■••COMFORTLINE••■2008 GODINA!

SE PRODAVA VW PASSAT 1.9 TDI 105ks >>>●COMFORTLINE●<<< 2008 GODINA!!!...


8.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:29VW PASSAT 1.9 TDI 105ks ●HIGHLINE●FULL OPREMA 2008

SE PRODAVA VW PASSAT 1.9 TDI 105ks >>>●HIGHLINE●<<< SO FULL OPREMA 20...


8.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:29VW PASSAT 1.9 TDI 105ks●BLUEMOTION●FUL OPREMA-2008/09god

SE PRODAVA VW PASSAT 1.9 TDI 105ks- >>>●BLUEMOTION●<<< FULL OPREMA 2...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:29VW PASSAT 1.9 TDI 105ks COMFORTLINE 2008GODINA

SE PRODAVA VW PASSAT 1.9 TDI 105ks >>>●COMFORTLINE●<<< 2008GODINA!!!�...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:28Suzuki jimny

Suzuki jimny 2006 god Top sostojba 115000 km Klima Registrirano cel...


10.499 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:09Hyundai Getz

Se prodava Hyundai Getz 1.5 CRDI dizel mnogu ekonomichno so mala potr...


3.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.450 €
Битола

Автомобили

Денес 16:07BMW 318d

Uvoz od Germanija Super sostojba Registracija cela godina Komp0let...


6.399 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:46BMW 318d 2011 god.

Prodavam BMW 318d 2011 godina, uvezena e od Shvedska so vozenje 2400k...


8.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.750 €
Битола

Автомобили

Денес 15:36RENAULT LAGUNA 1.9dci 2006god.

Се продава рено лагуна перфектна состојба сервисирана регистрирана до...


2.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:21Matis 0.8 benzin plin

Matiz 0.8 benzin plin atest 2000 god registrirano, klima,servo,nema s...


1.199 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.270 €
Битола

Автомобили

Денес 15:17Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам