Подкатегорија:
                   
135 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Delovi za pumpa za voda

Imam i nekoji drugi delovi.


650 МКД
или предлог цена
23 јан 16:27Bormashina racna

Stara bormashina racna za kolekcioneri osven toa funksionira ubo tre...


700 МКД
или предлог цена
23 јан 16:26Pumpa za kafemat

Pumpa za kafemat


2.200 МКД
или предлог цена
23 јан 16:26Elektromotor trofazen

Poloven trofazen


2.000 МКД
или предлог цена
23 јан 16:22Smirgla vibraciona

Polovna profesionalna smirgla. Vo odlicna sostojba.


1.400 МКД
или предлог цена
19 дек 19:28Tomos pumpa za voda

Ovoj sto e na slika mu trebit malo cistenje i nova svekica


1.900 МКД
или предлог цена
08 дек 15:21Pila elektricna

Pilata ima nekoj defekt ,, za povece informaci javise.


1 МКД
или предлог цена
08 дек 10:24Postole za golem fleks

Domasna izrabotka mnogu jako izraboteno, ima i llageri i feder sto vr...


1.300 МКД
или предлог цена
02 дек 15:44Crevo za vibrator zabeton

Polovno crevo za vibrirabje beton.


1.000 МКД
или предлог цена
06 ное 21:13Klesti za plocki

Novi vo opsto ne raboteni


1.000 МКД
или предлог цена
24 окт 14:06Kukista so lageri moze zamena

Imam dve parcinja vnatre mereno 2’5cm a od nadvor 5’2 cm kukistana se...


500 МКД
или предлог цена
01 окт 17:45Masina

Medina za secenje ispravna


1 €
или предлог цена
05 сеп 17:36Racen alat za cistenje drva

Odlicen za cistenje luspata od drvata


600 МКД
или предлог цена
01 јул 20:09Masina za secenje plocki

Polovna golema masina vo ispravna sostojba mnogu malku rabotena.dimen...


1.200 МКД
или предлог цена
01 јан 10:43Motorna pila

Pilata e vo dobra sostojba.italianski proizvod moj da see vidi I pro...


1 €
или предлог цена
07 мај 22:51Страна 4 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам