Битола
                           
3001 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Целосно реновиран и комплетно наместен

Издавам - Целосно реновиран и комплетно наместен стан со нова бела т...


300 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
18.000 €
Битола

Станови

Денес 13:20Промовирано

Naumovski Stan

SE IZNAJMUVA


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

12 мар 21:34Промовирано

Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


188.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

11 мај 13:23Промовирано

Se iznajmuva

Se iznajmuva stan vo centarot na Bitola (Pelagonka 2 ---- Stara bo...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 22:46POGODNO ZA VIKENDICA

Продавам нива 4000m2, погодна за викендица + бавча има струја а блиск...


10.000 €
или предлог цена
Денес 22:27Cena po dogovor

Pogodna i za dve familii.Kontakt telefon 071 966 472


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 22:21SE IZDAVA STAN ZA STRANCI VO PAZARO !!

Kompletno namesten klima,internet,site domajkinski aparati,3 sobi 50...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
Битола

Станови

Денес 21:58SE IZDAVA LUKSUZNA KUKA SO DVOR VO CENTAR

Kukata poseduva sigurnosna elektronska brava dvor od 80m2 so pros...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 21:58Se izdava stan vo strag centar

Se izdava stan vo strog centar ( epinal ) od 16.08. sloboden!!!


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 21:48Се издава куќа во строгиот центар на градот

Се издава куќа, на 50м од Офицерскиот дом. Куќата има голема тераса, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 20:01спрат од куќа

Се продава спрат од куќа во КО Логоварди КП 1291 (на 5 км од Битола) ...


14.999 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 19:57Земјоделско и градежно

Нива од 2000 до 6000 м2, во с.Логоварди, кај аеродромот, снабдено со ...


3 €
или предлог цена
Денес 19:54SE IZDAVA DUKJAN POGODEN ZA POVEKJE NAMENI

Se izdava dukjan 33m2 na pogodna lokacija pogoden za povekje dejnost...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 19:54SE IZDAVA RENVORAN STAN NOVA BITOLA NASTPROTI TINEX

Se izdava kompetno namesten renoviran Trosoben stan 70m2 Klimati...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 19:54Se izdava deloven prostor

Se izdava sovremen deloven prostor vo Pelagonka


200 €
или предлог цена
Денес 18:58SE IZADAVA STAN

Se izdava kompletno namesten stan vo bitola na ul. Bonde Skerlevski b...


400 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 18:58Se izdava namesten stan pod kirija

Се издава еднособен, комплетно наместен стан под кирија на подолг вре...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 18:48Stan za stranci 75 m2 kaj pazarot

Se iznajmuva stan za stranci 75 m2 + 230 m2 dvorno mesto so parking v...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 18:45Se izdava kukja 75 m2 vo pazarot

Se izdava kompletno renovirana kukja vo pazarot. Kukjata ima kujna so...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 18:45Izdavam kompletno namesten stan

Stanot e na partizanska nasproti tehnickoto uciliste, kompletno e opr...


200 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 16:54  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA KUKA na 2 sprata CENTAR 2 - Bitola

LOKACIJA: Objektot se naoga vo zona - Centar 2, Opstina Bitola. ul....


120.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 16:16IZDAVAM nov dukan 50m2 prizemje Strog Centar 200m od Plostad

Dukanot e na prizemje na ul.SOLUNSKA br.212 na raskrsnicata vednas do...


18.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 16:16СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор во Битола,

СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор на главен пат Битола- Прилеп, ...


1 €
или предлог цена
Денес 16:13Куќа во строг центар веднаш до Бугарски конзулат

Куќата е стара градба и истата е градена 1930год.Има два спрата од по...


100.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 16:13Se izdava stan karsi bolnicata

Se izdava namesten stan vednas sloboden so dva balkuni sever i jug Sp...


350 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 16:13  НОВ ОГЛАС

izdavam luksuzno namesten stan pod kirija

Izdavam luksuzno namesten stan pod kirija za stranci tel 075451625


3 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 16:09EDNOSOBEN STAN ZA DELOVEN PROSTOR

SE IZDAVA POD KIRIJA EDNOSOBEN STAN NA PRIZEMJE SO VLEZ I OD ULICA I ...


1 €
или предлог цена
Денес 16:01Se izdava deloven prostor 12m2

Se izdava deloven prostor od 12m2 na ulica Bogomila so struja voda w...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 16:01Куќа СТРОГ ЦЕНТАР - можна замена

Се продава куќа во строг центар, со чиста документација. Веднаш всели...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 15:52Парцела за спортски терени

Продавам градежна парцела од 1716 м2, КП15726, КО Битола 1/2, во ...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:47Деловен простор в центар

Се издава/ Се продава деловен простор во Бизнис Центарот кај Градскио...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 15:41Барам плац во Нова Битола до 500м2

Купувам место за куќа околу 500м2 во околината на Лавчанска населба,С...


1 €
или предлог цена
Денес 15:28Dukan na shirok sokak

Se izdava kuka na shirok sokak so dukan na samiot sokak.Objektot moze...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 15:27Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

-Se prodava plac za kuka -Cist imoten list (eden sopstvenik) -Elabor...


14.000 €
или предлог цена
Денес 15:25SE PRODAVA KUKJA I LOZJE

Se prodava 6500 kvadrati lozje so kukja,garaza i dodaten magacin od 3...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 15:23ПРОДАВАМ НИВИ ПАРЦЕЛИ ОКОЛУ КРКЛИНО

Продавам Повеке Парцели од 2.500 м2 до 25.000 м2 на подрачјето око...


5 €
или предлог цена
- 95 % Попуст
100 €
Денес 15:17ПРОДАВАМ НИВА ГОРНО ОРИЗАРИ

ПРОДАВАМ НИВА ПАРЦЕЛА ГОРНО ОРИЗАРИ 5730м2 ДОСТАПНА СТРУЈА ВОДА СЕ Н...


99 €
или предлог цена
Денес 15:17Продавам нива позади затворот 10,000м2 место ЧАИР

СЕ ПРОДАВА НИВА КРКЛИНО 10,000м2 местото се вика ЧАИР позади затворот...


3 €
или предлог цена
- 94 % Попуст
50 €
Денес 15:17Se prodava kukja vo Bitola ili se zamenuva za nov stan

Се продава куќа во строгиот центар на градот на 5 минути до Домот на ...


2 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 14:55Se izdava dukan

Se izdava dukan za poveke nameni


400 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 14:43СТАН КАЈ ВЕРО

Се издава стан кај ВЕРО, на П+1, со две спални соби, комплетно опреме...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 14:10СТАН КАЈ ВЕРО

Се ИЗДАВА СТАН ЗА СТРАНЦИ, комплетно наместен, во близина на горно Ве...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 14:10Целосно реновиран и комплетно наместен

Издавам - Целосно реновиран и комплетно наместен стан со нова бела т...


300 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
18.000 €
Битола

Станови

Денес 13:20Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам