Битола
                   
39 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA MAGACIN 500M2

Se prodava magacin od 500M2. Magacinot ima struja,voda,wc,kancelari...


115.000 €
или предлог цена
Битола

Магацини

26 мај 11:16СЕ ИЗДАВА ОБЈЕКТ ВО ИНДУСТРИСКА ЗОНА ЖАБЕНИ

СЕ ИЗДАВА ОБЈЕКТ ЛОЦИРАН ВО ИНДУСТРИСКАТА ЗОНА ЖАБЕНИ,СО КВАДРАТУРА 5...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

25 мај 23:10MAGACINI DUKANI DELOVEN PROSTOR

se izdavat magacini so razlicna golemina od 50 do 500 m2 isto taka se...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

25 мај 11:39SE IZDAVA MAGACIN DO BIS AUTO VO BLIZINA NA SINPEKS HIDROTEK

- SE IZDAVA MAGACIN - Magacinot se naoga na glavniot magistralen pat ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Магацини

24 мај 13:47Магацин/Деловен објект

Објект со површина (8м*16м) 128м2 изграден на парцела од 1700 м2 на и...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

21 мај 15:55ПАРЦЕЛА СО 2 ОБЈЕКТИ МАГАЦИН / СТОВАРИШТЕ ДО ГЛАВЕН ПАТ

Се продава парцела со магацински објекти пацелата е во целост 1854м2...


222.000 €
или предлог цена
Битола

Магацини

19 мај 17:47Magacin vednas do pazarot 120m3

Izvavam magacin na prizemje vo kuka vednas do pazarot vo Bitola na ul...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

19 мај 11:06Se prodava plac so objekt vo Bitola

Se naoga na Bulevar 1vi Maj bb pod stocen pazar poranesen DOO PROMONT...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

18 мај 17:39Se izdava magacin 60 m2 vo pazarot

Se izdava magacin vo pazarot 60 m2, vo samiot dvor ima mesto za parki...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

16 мај 07:13SE IZDAVA MAGACINSKI PROSTOR

Se izdava magacinski prostor na industriski pat na ulica bursa So vi...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

13 мај 10:42Magacini Pelagonka 2

Izdavam magacini od: 25m2,12m2,12m2. Pelagonka 2. Cena i rok na izdav...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Магацини

05 мај 19:10Se prodavaat dva carinski magacini

2 carinski skladovi od tipot " D " od 114 I 110 m2 vo carinski termin...


340.000 €
или предлог цена
Битола

Магацини

04 мај 12:49Хала

Се изнајмува хала од 620 m2 комплет опремена со струја и вода,за пове...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

27 апр 11:32Izdavam magacinski i deloven prostor

Se izdava magacinski i deloven prostor od 200 m2 na povrsina od 2000 ...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

28 мар 07:12Se izdava magacinski objekt 300m2

kompletna infrastruktura ...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

11 мар 07:22Se prodava ili izdava objekt

Kompletna infrastruktura plus 400m2 dvor, pogoden za proizvodstvo.mag...


100 €
или предлог цена
Битола

Магацини

11 мар 07:22SE KUPUVA PLAC ILI GARAZA

Се купува плац до 200м² или гаража мининимум 30м² Контакт: 076 822...


9.000 €
или предлог цена
Битола

Магацини

25 фев 02:28MAGACIN

Se izdava magacin kaj francuski grobista 80m2 075696494. 075696494...


По Договор
или предлог цена
Битола

Магацини

24 јан 18:08Izdavam magacin

Izdavam magacin na glaven pat (Kravarski pat)


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

27 ное 19:45Прод. М А Г А Ц И Н И - Р А Б О Т И Л Н И Ц И

продавам магацини 1. 50 м2 2. 87 м2 двор 171 м2 до индустриск...


32.000 €
или предлог цена
Битола

Магацини

19 ное 19:16SE PRODAVA MAGACIN OD 900M2

SE PRODAVA MAGACIN OD 900M2. MAGACINOT E PODELEN NA DVA DELA OD 500M...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

08 ное 18:19Se izdava magacin 35 m2 vo centar

Se izdava magacin 35 m2 vo DTC Seherezada na kat. Moze da se koristi ...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

14 мај 08:04Se izdava magacin vo Bitola

Se izdava magacinski prostor na terminalot vo Bitola ul.Kravaraski pa...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Магацини

28 фев 13:35Deloven prostor

Se izdava deloven prostor vo centarot na gradot povolen za magacin ka...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

09 дек 13:53НОВАЧКИ ПАТ, СЕ ИЗДАВАА Т ДВА МАГАЦИНИ И ПЛАЦ

ИД 520, НОВАЧКИ ПАТ, ЦЕЛА ПАРЦЕЛА 2000 М2, СЕ ИЗДАВА МАГАЦИН 100 М2 С...


400 €
или предлог цена
Битола

Магацини

27 мај 13:03Se iznajmuva Odlicen MAGACINSKI prostor

Издаваме под наем деловен и магацински простор место викано Кафтанџи...


2 €
или предлог цена
Битола

Магацини

26 мај 09:03SE IZDAVA MAGACIN OD 1000 M2

Se izdava magacin od 1000 m2. Magacinot se naogja vo krugot na stari...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

11 мај 14:51СЕ ИЗДАВА МАГАЦИН ВО БЛИЗИНА НА ХЕРАКЛЕА

Се ИЗДАВА магацин, производствен погон со површина од 500м2 во непоср...


7.440 €
или предлог цена
Битола

Магацини

17 мар 12:58Царински складови и деловен простор

DELOVEN PROSTOR: Carinsko-spediterski terminal-Bitola,...povik-ponuda...


363.988 €
или предлог цена
Битола

Магацини

13 мар 14:27магацин - гаражи

Се издава магацин 50м2. Објектот се наоѓа во кругот на поранешниот к...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

08 јан 11:37SE IZDAVA MAGACIN 500 M2

SE IZDAVA MAGACIN OD 500 - 1000 M2 VO KRUGOT NA BITOLATEKS. 071/32...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

14 дек 22:03Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor pogoden za magacin. Lokacija na vlez vo Bit...


По Договор
или предлог цена
Битола

Магацини

11 ное 14:17Прод. ЛЕГАЛИЗИРАНИ М А Г А Ц И Н И до Инд.ПАТ

ЛЕГАЛИЗИРАНИ МАГАЦИНИ И ДВОР 1 МАГАЦИН 87 м2 2 МАГАЦИН 54 м2 Д...


2 МКД
или предлог цена
Битола

Магацини

17 окт 07:11Прод лег. М А Г А Ц И Н до инд. пат.

магацин 124 м2 двор 100 м2 со пристапен пат за камиони комшии од о...


5 МКД
или предлог цена
Битола

Магацини

07 окт 19:52Se iznajmuva Magacinski prostor BITOLA

Издаваме под наем деловен и магацински простор место викано Кафтанџи...


2 €
или предлог цена
Битола

Магацини

22 сеп 12:28Kafez

Se prodava kompletna oprema za nesilki mng socuvana kako nova za 1500...


По Договор
или предлог цена
Битола

Магацини

27 мар 21:49SE IZDAVA MAGACIN

Izdavam magacinski prostor,objekt za cuvanje na stvari i roba, vo nas...


3.000 МКД
или предлог цена
Битола

Магацини

16 ное 13:28Deloven i magacinski prostor

Deloven i magacinski prostor na glavniot pat na vlezot od Bitola


1 МКД
или предлог цена
Битола

Магацини

06 окт 21:18ИД506,БРУСНИЧКА НАСЕЛБА,СЕ ИЗДАВААТ 3 ДЕЛОВНИ ПРОСТОРИ

ИД506, БРУСНИЧКА НАСЕЛБА, НА ГЛАВНА УЛИЦА ДУЌАН-МАГАЦИН СУТЕРЕН 220 ...


350 €
или предлог цена
Битола

Магацини

27 сеп 18:55Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам