176 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Selski tapan

Se prodava selski tapan so 100% priroden materijal, 50cm obem. Tropan...


9.000 МКД
или предлог цена
28 јан 10:41Промовирано

SHARP POJACALO

Sharp pojacalo i ekvilajzer Philips Za poveke info javete se: 07830...


Денес 16:12Gitara pojacala

Za informacii i okolu cenata...gitarite se po10000den .apojacaloto800...


12.345 €
или предлог цена
Денес 13:25Nov FM predavatel Stereo RDS za radiostanici

Nova ITALIJANSKA oprema za FM radiostanici po ekskluzivni ceni. Najn...


2.890 €
или предлог цена
Денес 09:33RANEC ZAHARMONIKA

Ranec zaharmonika 120 basa


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:32OTKUPUVAM HARMONIKI

Otkupuvam harmoniki ispravni i neispravni


1 €
или предлог цена
Денес 09:32Gitara Melodija-BOKO

Акустична озвучена гитара Мелодија Боко (многу редок модел) во добра ...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:37Mikseta Behringer Eurorack UB1832FX-PRO

Miksetata e vo super sostojba so efekt,bez pojačalo


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:49servis na zvucni kutii,skretnici,zvucnici,pojacala

vrsam servis na site vidovi zvucni kutii ,pojacala Dinakord,mikseti D...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 10:49Stampana plocka za pojacalo od 1000W

Stampana plocka za pojacalo od 1000W.So nea sleduva i elektricna sema...


Вчера 10:49EI POJACALO WS 350

Pojacaloto e kompletno ispravno,ima prekrasen ton.Zameneti se potenci...


Вчера 10:49TOROIDEN TRANSFORMATOR ZA POJACALO 1500VA

Toroiden transformator za pojacalo so snaga od 1500VA vlez 220v sekun...


Вчера 10:49ELEKTROLITSKI KONDENZATORI ZA POJACALO

Elektrolitski kondenzatori 8 parcina po 10000uf/80/92v.komplet isprav...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:49Се изнајмува озвучување (ozvucuvajne Dynacord)

Се изнајмува озвучување за вашите прослави 🔊 ➡️ Матурски, роденд...


2.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Изнајмување

Вчера 10:27KAISI ZA HARMONIKA

Se prodavaat kaisi za harmonika za mala harmonika 1000 den za profes...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 06:34CRUCIANELLI 7 REG 120 BASA

Potpolno ispravna harmonika odlicno dihtuva. Troglasna italijanska ha...


220 €
или предлог цена
Вчера 06:34iznajmuvame profesionalno ozvucuvajne do 10.000W

Profesionalno ozvucuvajne za site vidovi proslavi rodendeni i koncert...


2.100 МКД
или предлог цена
Прилеп

Изнајмување

Вчера 03:16Korg Pa50SD

Се продава професионален синтисајзер аранжер Korg Pa50SD. Инструмен...


480 €
или предлог цена
03 фев 18:14Поп-филтер Samson PS01

Поп-филтер за микрофон во сочувана состојба.


1.000 МКД
или предлог цена
03 фев 10:33Rode pro Mikrofon

Zacuvan vo odlicna forma kontakt na viber 075723232


120 €
или предлог цена
03 фев 05:20Se Iznajmuva ozvucuvajne

Се изнајмува комплет озвучување: Сателити/звучници; басови; миксети м...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.500 МКД
Прилеп

Изнајмување

02 фев 23:21AKG NOV DAJLINSKI MIKROFON

Mikrofonot e nov baza so site dodaroci i mekrofon.Inf:076/691-142.


100 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
9.000 €
02 фев 12:48Shure SH55 Series II Dynamisches Gesangs-Mikrofon ”Elvismic”

Mikrfonot e nov. Inf. na tel:076/691-142.


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
02 фев 12:48SHURE PGX4 BETA 58A

Mikrofonot e nov moze da se vidi i proba vo sekoe vreme.Inf. na tel: ...


1 €
или предлог цена
02 фев 12:48ATH-MX30 Студиски слушлки

Во сочувана состојба звук одличен не се сервисирани имаат само напукн...


2.500 МКД
или предлог цена
01 фев 08:23HARMONIKA DVOKABINSKA

Harmonikata e vo ispravna sostojba dvokabinska italijanska so kufer


1.400 €
или предлог цена
01 фев 07:48Digidesing Mbox 2 pro звучна картица

Firewire звучна карта во зачувана состојба.Доаѓа со оригиналната кути...


12.000 МКД
или предлог цена
31 јан 10:21Masina za nizok cad

Se prodavaat masini za nizok cad rabotat so suv mraz.


31 јан 09:07MELODIJA 9 REG 80 BASA

Potpolno ispravna harmonika bez kufer


8.500 МКД
или предлог цена
31 јан 06:13Gitara germansko proizvodstvo

Stara racna izrabotka so amblem na majstor.


100 €
или предлог цена
31 јан 06:13M8krofon8

Se prodavat novi mikrofoni PGA58 5000den BETA57A 4000den


5.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

30 јан 19:48Mandolina

Stara 70god.vrven kvalitet.


4.200 МКД
или предлог цена
30 јан 10:35Violina 3/4

Germanska mnogu stara solidno gudalo so futrola.


350 €
или предлог цена
30 јан 10:35WELTMEISTER stela 5 reg. 60 basa

Harmonikata e potpolno ispravna bez kufer


10.500 МКД
или предлог цена
30 јан 10:28KORG PA1X PRO

se prodava PA1X pro vo odlicna sostojba vo nego ima poveke seta spre...


400 €
или предлог цена
30 јан 10:27Вуфер Hertz za vo kola

Буфер Hertz за во кола Буферот купен е нов 260 евра користен само 3...


6.000 МКД
или предлог цена
29 јан 13:50HOHNER ATLANTIK 4

Vo ispravna sostojba bez kufer


550 €
или предлог цена
29 јан 11:09Selski tapan

Se prodava selski tapan so 100% priroden materijal, 50cm obem. Tropan...


9.000 МКД
или предлог цена
28 јан 10:41ELEKTRIČNA GITARA I POJAČALA

Električna Gitara so kufer 150€. i crna Gitara so pojačalo 150€. Poj...


28 јан 10:32TRIPOD STALKI

Tripod stalki za zvučnici so težina do 30kg. visina 1.80m. edna = 150...


1.500 МКД
или предлог цена
28 јан 10:31JBSYSTEMS 6 mikseta, BEHRINGER cx 2300 i YAMAHA eq-70 equal.

super mikseta,odlično začuvana i se funkcionira,vo Evropa se prodava ...


10.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
Прилеп

ДЈ Опрема

28 јан 09:10Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам