Подкатегорија:
                   
48 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SHARP POJACALO

Sharp pojacalo i ekvilajzer Philips Za poveke info javete se: 07830...


Вчера 16:12Mikseta Behringer Eurorack UB1832FX-PRO

Miksetata e vo super sostojba so efekt,bez pojačalo


10.000 МКД
или предлог цена
04 фев 15:49servis na zvucni kutii,skretnici,zvucnici,pojacala

vrsam servis na site vidovi zvucni kutii ,pojacala Dinakord,mikseti D...


1 МКД
или предлог цена
04 фев 10:49Stampana plocka za pojacalo od 1000W

Stampana plocka za pojacalo od 1000W.So nea sleduva i elektricna sema...


04 фев 10:49EI POJACALO WS 350

Pojacaloto e kompletno ispravno,ima prekrasen ton.Zameneti se potenci...


04 фев 10:49TOROIDEN TRANSFORMATOR ZA POJACALO 1500VA

Toroiden transformator za pojacalo so snaga od 1500VA vlez 220v sekun...


04 фев 10:49ELEKTROLITSKI KONDENZATORI ZA POJACALO

Elektrolitski kondenzatori 8 parcina po 10000uf/80/92v.komplet isprav...


2.000 МКД
или предлог цена
04 фев 10:49Rode pro Mikrofon

Zacuvan vo odlicna forma kontakt na viber 075723232


120 €
или предлог цена
03 фев 05:20Shure SH55 Series II Dynamisches Gesangs-Mikrofon ”Elvismic”

Mikrfonot e nov. Inf. na tel:076/691-142.


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
02 фев 12:48SHURE PGX4 BETA 58A

Mikrofonot e nov moze da se vidi i proba vo sekoe vreme.Inf. na tel: ...


1 €
или предлог цена
02 фев 12:48Masina za nizok cad

Se prodavaat masini za nizok cad rabotat so suv mraz.


31 јан 09:07Вуфер Hertz za vo kola

Буфер Hertz за во кола Буферот купен е нов 260 евра користен само 3...


6.000 МКД
или предлог цена
29 јан 13:50TRIPOD STALKI

Tripod stalki za zvučnici so težina do 30kg. visina 1.80m. edna = 150...


1.500 МКД
или предлог цена
28 јан 10:31MIKROFONI ZA HARMONIKA

So dve glavi BETA58


100 €
или предлог цена
24 јан 17:36STALAK ZA MIKROFON

Stalak za mikrofon potpolno nov pakovan bez držač cena 20€. + držači ...


20 €
или предлог цена
20 дек 09:11Dalečinsko za instrument

Dalečinsko za instrument Harley Benton kupeno od Thomann... novo 130€


130 €
или предлог цена
15 дек 22:43Stalka za klavijatura

Nova


1.500 МКД
или предлог цена
15 дек 22:43Behringer B-2 Pro

Кондензаторски микрофон Behringer B-2 PRO во добра состојба ретко кор...


5.000 МКД
или предлог цена
20 окт 12:24Dynacord mikseta

Se prodava mikseta Dynacord-3ka mala 2000w 10 kanalna Poveke info na...


2.000 €
или предлог цена
08 окт 15:13HSR

Pojacalo so radio HSR ei НИШ


01 авг 07:17Se prodava

Profesionalna americka mikseta sound tech 2 x 500 vati


500 €
или предлог цена
28 јул 11:07Tjuner tuner stimer za gitara bas violina штимер

Штимер тјунер, со LED дисплеј, за гитара (електрична, акустична, бас)...


490 МКД
или предлог цена
25 јул 14:59Продавам гитарско појачало марка ЧАЈАВЕЦ ГА-50

Продавам гитарско појачало марка ЧАЈАВЕЦ ГА-50 комбо, 50W so вграден ...


01 фев 11:26STEREO VU METAR

Stereo VU metar.kompletno ispraven.


29 дек 19:27Stalaci za Zvucnici i Mikrofoni

1. Stalak so Makara - 2.800 2. Stalak (Standard) - 2.300 3. Mikrofons...


1.700 МКД
или предлог цена
29 дек 09:40Pioneer VSX - 908RDS (Pojacalo)

Vo odlicna sostojba maksimalno zacuvano so ne go sleduva i originalen...


30 ное 10:13Stalki za zvucnici (Lord Audio)

LORD AUDIO Сталки за Звучници Висина: 60cm Простор за звучник: 20cmX2...


4.500 МКД
или предлог цена
26 ное 12:44Se prodava profesionalen vokalizer

Odlicno socuvan vokalizer Tc Helicon one touch. Vokalizerot e skoro n...


280 €
или предлог цена
22 ное 11:51RCA, 6.35 Mono/Stereo Jack, Speakon, XLR

RCA (model 1) - 50den RCA (model 2) - 300den 6.35 (mono) - 150den 6.3...


130 МКД
или предлог цена
25 сеп 18:02Tasker XLR Mini Jack (male/female) Kanoni

- Tasker 3PIN XLR Mini Jack (male/female) - 4 PIN XLR Mini Jack (mal...


250 МКД
или предлог цена
15 сеп 14:35Horni RCF & Dynacord

Dynacord - 900 ден RCF (mala) - 800 ден RCF (golema) - 1200 ден LORD...


800 МКД
или предлог цена
29 авг 15:15Behringer EuroLive s1800 S Subwoofer 700W

Se Prodava orginalni germanski bass binovi so snaga od 700W-par Ganc ...


300 €
или предлог цена
30 апр 04:15NEUTRIK NP2X (MONO) Конектор

LORD AUDIO


300 МКД
или предлог цена
28 фев 20:40ЕЛЕКТРОНСКИ ШТИМЕР

Како за почетници така и за професионалци... Поконкретно за што се р...


500 МКД
или предлог цена
03 фев 19:28Mikrofon AKGD310

Se prodava mikrofono imam ii drugii rab. Za poveke info na 076 804 414


5.000 МКД
или предлог цена
07 окт 11:38Mrezi za Zvucnici i Platno

600x700 (Krugovi) - 1.100 ден 600x600 (Kocki) - 900 ден 523 X 744 (Ko...


900 МКД
или предлог цена
06 сеп 19:45ZVUCNICI Biema 300w 15ki so SKRETNICA

Se prodavaat 2 zvucnici BIEMAPVB 300w sinus 8Ohms realna cista 300wat...


16.000 МКД
или предлог цена
30 јул 10:30Vlezni Paneli (Влезни Панели)

Цените се наведени на сликите. LORD AUDIO PRILEP https://www.faceboo...


200 МКД
или предлог цена
26 јул 11:28Visokokvaliteten Kabel Za Zvucnici 2 X 2.55mm

- Silikonska Obvivka - 2 X 2.55mm Цена: 1 метар = 80 денари https:/...


80 МКД
или предлог цена
26 јул 11:27DYNACORD FORYM LINE

SE PRODAVAAT DYNACORD FORYMI FX12 800 E DYNACORD DUPLA 15 INC SUBWU...


1.950 €
или предлог цена
22 мај 23:27Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам