1115 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BURGII za DRVO “ HELLER “ od 3 do 10 mm

Prodavam novi Burgii za drvo, “ HELLER “ i toa od 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 15:02ARMIRACKI KLESTI - KNIPEX 300 i 280 mm

PRODAVAM novi armiracki klesti KNIPEX kupeni vo Germanija . BOJA: SIn...


2.200 МКД
или предлог цена
Денес 15:02Elektromotor motor monofazen

Se Prodava elektromotor monofazen 0.5kw 1400 obrtaja ispraven od mes...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:50Pumpa pumpi hidrofor za voda

Se prodavaat pumpi za voda monofazni Sever : 1 kw 2800 obrta 1.45 ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:50KARCHER 2.2 Masina za perenje avta

Donesena od Svajcarija domasna upotreba.


15.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:29Потполна дезинфекција на вашето возило со озон генератор

Потполна дезинфекција на вашето возило со озон генератор Озонот ги р...


500 МКД
или предлог цена
Денес 09:50Se prodavaat penomat 90l novi i polovni

Prodavam penomat 90l tursko proizvodstvo nov komplet so crevo i nov...


220 €
или предлог цена
Денес 09:50Mlin cekicar monofazen

Se prodava mlinot sto e na slikata vo odlicna sostojba i mnogu malku ...


1 €
или предлог цена
Денес 08:19Jacmen rekolta 2022

Jacmen rekolta 2022 Okolu 6 tona Tel 070-857-399


1 €
или предлог цена
Денес 07:56  НОВ ОГЛАС

Elektro motori

Prodavam trofazni elek.motori so golemi kw i razlicni obrtai 30kw 14...


20 €
или предлог цена
Вчера 20:36Airbrush PAKET

Paket Airbrush x2 1 airbrush HANSA - dizna 0.2mm (kupen 450 eur) 1 ...


300 €
или предлог цена
Вчера 17:17Masina za sienje UNION

vo top forma


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:06Се продаваат рамки за СИТО ШТАМПА

Се продаваат рамки за сито штампа 12 на број со разни димензии. Цена...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:17efikasna detoksikacija na organizmot

Zeolit Supliment visokoefikasen za detoksikacija na vasiot organizam...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:15Se prodava usisuvac za vo peralna

Se prodavaat 2 usisuvaci Conti koristeni za vo peralna...


1.600 МКД
или предлог цена
Вчера 11:27Bazen so camci

Bazen 12x16 m dubocina 60cm so 4mali i 4 golemi camci so jetoni 6500...


6.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 €
Вчера 10:20Bazent s camci

Se prodava bazen so 4+4 =8 camci bazen e 12x16 dubok 60cm camci so ze...


6.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 €
Вчера 10:15Se prodava nova trgovaga !!

Vagata e mnogu malku koristena nova meri do 20kg..


180 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

Вчера 09:14bormasina rinaldi italy

bormasina so 6 vretena burgiji pneumatcka zatega koja se pomestuva na...


890 €
или предлог цена
Вчера 08:56GER CIRKULAR PERTICI ITALY

GER CIRKULAR PERTICI DRVO PVC ALUMIN ODLICNA SOSTOJBA


850 €
или предлог цена
Вчера 08:56hettich blue max

za busenje klapsarki i drugi okovi masina e vo besprekorna sostojba m...


500 €
или предлог цена
Вчера 08:55GRADEZEN KOMPRESOR BroomWade CA1 - S ENGLAND

GRADEZEN KOMPRESOR VO ODLICNA SOSTOJBA KUPEN OD POLJOPRIVEDNA ZADRUGA...


1.990 €
или предлог цена
Вчера 08:55FREZA MÜLLER BRUGG SCHWEIZ

FREZA MÜLLER BRUGG VO ODLICNA SOSTOJBA


1.300 €
или предлог цена
Вчера 08:54SILOSI ZA ŽITO I ŽITNI KULTURO

Prodavam polovni SILOSI za žito i žitni kulturi Kapacitet na silosi...


1 €
или предлог цена
01 јул 23:06MERACI ZA TEMPERATURA SO K-SONDA OD -30C DO +800C

MERACI ZA TEMPERATURA Description Temperature range: -30-800°c ...


600 МКД
или предлог цена
01 јул 21:18Bravarija,ogradi i konstrukcii

Izrabotuvame sekakov vid na bracarija,ogradi,nastresnici,kapii,konstr...


1 €
или предлог цена
01 јул 20:46Браварија,огради,конструкции

Секаков вид на браварија,огради,настресници,капии,конструкција.Повеќе...


1 €
или предлог цена
01 јул 20:46Masini za elementi za kovani ogradi

Sekakvi masini za izrabotka na elementi za kovani ogradi podetalno na...


10 €
или предлог цена
01 јул 20:46Masina za vitkanje profili

Masina za vitkanje profili flah bubrezi esovi krugovi. Kombinirka pod...


10 €
или предлог цена
01 јул 20:46Nogarki za masi

*Izrabotka na nogarki za masi *Izrabotka na elementi za mebel * Dos...


1 €
или предлог цена
01 јул 18:55Nogarki za masi

*Izrabotka na nogarki za masi *Izrabotka na elementi za mebel * Dos...


1 €
или предлог цена
01 јул 18:55Машини приклучни неколку видови

Се продаваат половни(недовршени) приклучни машини: Хидраулична преса...


1 МКД
или предлог цена
01 јул 18:48Kомплетна линија за производство

Kомплетна линија за производство. Текст: Се продава комплетна линиј...


1 €
или предлог цена
01 јул 18:48Pumpa za voda

Pumpa za voda HONDA Moze da se prikaci na motokultivator honda Kon...


15.000 МКД
или предлог цена
01 јул 17:32Cilinder presa

Cilinder vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
01 јул 16:51ЧЕВЛАРСКА МАШИНА

Продавам чевларска машина за шиенје на ѓонови или меѓу-ѓонови (BLAKE ...


650 €
или предлог цена
01 јул 16:29Bitovi DeWALT - 32 SET

Prodavam set so 31 bita, marka: DeWALT, kupeni vo Germanija. Prakam p...


1.650 МКД
или предлог цена
01 јул 16:28Led turbini

Led turbini so visok kvalitet i so dve rezervni glavi .


65 €
или предлог цена
01 јул 16:18KAVO svetleçi turbini

Se prodavat KAVO svetleçi turbini novi i vo neograniçen br.


130 €
или предлог цена
01 јул 16:18Pekarska oprema

Se prodava pekarska oprema Duvalka fortis 600e Duvalka unoks 70...


650 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

01 јул 15:53Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам