Аеродром
                   
1691 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kompjuter i monitor

Монитор: Philips 244e Матична плоча: Foxconn p55a Процесор: Intel(...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

09 јун 19:05Промовирано

Ekrani za laptopi Acer lenovo Dell Asus ekran laptop displej

Ekrani za site vidovi na laptopi. Asus, Acer, Dell, Lenovo HP, To...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:59Ekrani za site vidovi na laptopi displei. Ekran za Acer Dell

Se prodavaat ekrani original za site modeli na laptopi. Ekranite s...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:59Nov neotpakuvan SSD disk 128Gb za desktop i laptop kompjuter

- Prodavam novi SSD 128Gb, SATA III, 6Gb/s 2,5" - read speed 300-520...


1.100 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.300 МКД
Вчера 16:51Ekrani

Polovni odlicni ekrani! Imam 40 pinski slim 15.6' I 40 pinski obicn...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 15:19Inter / AMD Stock cooler

Se prodava kuler INTEL : Cena --- 300 denari. Telefon za informa...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 14:3460 komada LED Monitori Gaming 22, 24 inci Novi modeli.Evtino

Se prodavaat LCD i LED monitori. od 22 i 24 inci. Monitorite se ak...


2.590 МКД
или предлог цена
Вчера 13:08Laptopi Dell Core i5, Core i7 najniski ceni vo MK

Pristignata Nova kolicina!!! Malku koristeni laptopi Acer, Lenovo,...


65 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:01Samsung 4GB DDR3 PC3-12800 1600MHz

Prodavam Ram 4GB DDR3 1.5v za laptop vo odlicna sostojba, izvaden por...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:55HP Elite 8200 CMT / i5 2500 / 14GB Ram / GTX650Ti

Se prodava Desktop HP Elite CMT vo odlicna sostojba. Specs: CPU i...


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 11:55graficka karticka Gigabyte Windforce GV-N7800C-3GD

graficka karticka Gigabyte Windforce GV-N7800C-3GD.


100 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
120 €
Вчера 11:10HDD 3.5

Se prodavaat tri hardiska Ide 3.5 1.Maxtor 80gb x 2 2. Seagate 40gb...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:50Monitor 24" Dell P2422H FullHD glanc nov so GARANCIJA

--Monitor 24" Dell P2422H FullHD IPS DP/VGA/HDMI. --GLANC NOV VO KUT...


150 €
или предлог цена
Вчера 10:31MacBook Air 2017 13inc, corI5 PRODAVAM

Prodavam Macbook air 2017 odlicno socuvan , bez nijedna grepka ili os...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:30Dell Latitude E5450 14" Core i5 PRODAVAM

Prodavam DELL LATITUDE e5450 sodocking station odlicno socuvan ..bat...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:14Prodavam MacBook Pro isto kako nov

Prodavam MacBook Pro 13 inci, mid 2010, 2.4 intel core2duo, 4gb ram, ...


7.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:13  НОВ ОГЛАС

Switch 3com24 port Baseline Lan Seitch

imam dva isti, cena za parce e 3000.00


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Сервери и додатоци

Вчера 10:08  НОВ ОГЛАС

ASUS SONIC MASTER SO I3 PROCESOR. VIDI OGLAS.

ASUS SONIC MASTER. RABOTI SE BESPREKORNO. SAMO IMA MAL PROBLEM SO FLE...


3.700 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
4.500 МКД
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:03HP FOLIO 1310EF. SO I5 PROCESOR. VIDI OGLAS.

HP FOLIO 1310EF. SO I5 PROCESOR. SSD 120GB HARD DISK. PUKNAT EKRAN I ...


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:03Formatiranje i Instaliranje na Windows

Вршиме професионално форматирање на вашиот уред, инсталирање и активи...


400 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 МКД
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 09:58LAP TOP LENOVO VO ODLICNA SOSTOJBA

Laptopot e vo dobra sostojba malku koristen. Ima i3 procesor 6ta gene...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:29Prodavam Apple MacBookPro I7, 8GB/500GB, kako nov.

Prodavam perfekten laptop MacBook Pro so I7 processor, 8GB ram, 500 G...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
240 €
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:21DELL LATITUDE E5470 i5 6200u {6th}2.80 GHz/8GB RAM/128GB SSD

WIN 10 pro.... VRTETE NA 071-496-732 Intel core i5 6200 6gen 2.30GHz...


11.990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 06:30DELL LATITUDE E6440 i5-4210/4 GEN 8GB/128GB SSD

MNOGU BRZ I IZDRZLIV KVALITETEN BREND LAPTOP OD SERIJATA LATITUDE E6...


8.990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

13 авг 21:32PC Gaming - Cooler Master (Cosmos S)

HITNO se prodava PC Cooler Master Cosmos S (Gejmerska Konfiguracija) ...


1 €
или предлог цена
13 авг 19:10Prodavam Mining RIG 7 x 3060Ti 427MH/s

Prodavam rig 6 x Gigabyte RTX3060Ti 8GB Gaming 1 x Evga RTX3060Ti 8GB...


3.500 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.800 €
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

13 авг 17:35Asus GTX1050Ti 4GB GDDR5

Продавам повеќе парчиња графички карти Asus GTX1050Ti 4GB GDDR5 без д...


6.500 МКД
или предлог цена
13 авг 17:35Ryzen 9 3900X bez cooler eftino

Celosno ispraven, koristen 6 meseci. Fiksna cena 18.000 denari, ako ...


18.000 МКД
или предлог цена
13 авг 16:20Nov rig 3070Ti MSI Gaming X Trio 474mhs

Nov rig so 6 kartici 3070Ti MSI Gaming X Trio 475mhs 4500e sklopen pr...


4.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.600 €
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

13 авг 16:19Desk top computer AMC Pro Vista

Se prodava desk top kompjuter AMC Pro Vista. Komplet so monitor BenQ,...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

13 авг 14:20monitor samsung

samsung monitor so podesuvanje na visina


2.000 МКД
или предлог цена
13 авг 14:12rejzeri i ramka

rejzeri 4 se komplet na ednoto mu fali eden priklucok za vo maticna ...


3.700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

13 авг 13:39Prodavam Samsung Tab 3

Prodavam tablet Samsung Tab 3 10.1 inci Vo odlicna sostojba CENA...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

13 авг 13:06CD ALBUM I 17 CD

KVALITETEN KOZEN NOV CD ALBUM KOMBI ACIJA KOZA TEKSTIL ZA 30 CD SO PA...


250 МКД
или предлог цена
13 авг 12:45ODLICNO SOCUVAN LAPTOP HP 250G3

PRODAVAM LAPTOP HP 250 G3 Procesor INTEL i3 4005U, MNOGU MALKU E UPOT...


8.900 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.200 МКД
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

13 авг 12:20INTEL XEON E5-1650, 16GB RAM, NVME ssd

Se prodava desktop konfiguracija Intel Xeon E5-1650 v.2 3.5Gz 16 ...


11.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

13 авг 11:36Dell Latitude 5400 14" i7-8665U 16G PRODAVAM nk

Prodavam Dell Latitude 5400 14 inches Core i7-8665U 16GB RAM 260GB Od...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

13 авг 10:51ASUS X542UQ i5-8GB-500ssdPRODAVAM nk

Prodavam odlicno socuvan kako NOVVV ASUS Vivobook 15 X542UQ mnogu m...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

13 авг 10:45Напојување 750W GOLD Sharkoon SilentStorm модуларно

Продавам напојување модуларно. Ново, неотворено, некористено, под ...


6.999 МКД
или предлог цена
13 авг 10:21Rezac DVD-RW HP za laptop

Prodavam rezac DVD-RW HP za laptop


500 МКД
или предлог цена
13 авг 10:14Ram memorija FURY HYPER X DDR 4

Prodavam ram memorija FURY HYPER X DDR 4 8GB 2133MHZ


1.500 МКД
или предлог цена
13 авг 10:14Страна 1 од 43

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам