828 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stan , baraka..

Se prodava stan baraka na Ul Sutjenska br 16 ,, Stara gradba , treb...


21.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 19:59



Se prodava imanje 1 hektar so kukja

Se prodava imanje 1 hektar so kukja. Ima i bazen, zagraden prostor. B...


12.000 €
или предлог цена
Денес 18:22



SE IZNAJMUVAAT DELOVNI PROSTORI CENTAR STIP

1.Ul.VANCO PRKE 130+115M2 VEDNAS DO TUTUNSKA BANKA 2.TRGOVSKI C...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 17:27



SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STIP

Se iznajmuva deloven prostor za poveke nameni momentalno kompletno op...


1 €
или предлог цена
Денес 17:26



Kuka vo karbinci

Kuka vo karbinci.


1 €
или предлог цена
Денес 14:38



се изнајмува стан 56+Тераса 23м2, на приземје,.

се изнајмува стан во Штип на приземје заедно со надворешна гаража од ...


300 €
или предлог цена
Денес 13:31



Издавам деловен простор

Издавам деловен простор – канцеларии со површина од 90 м2 во центарот...


500 €
или предлог цена
Денес 12:53



Издавам деловен простор

Издавам деловен простор – канцеларии со површина од 62 м2 во центарот...


400 €
или предлог цена
Денес 12:53



NIVA POGODNA ZA VIKENDICA

NIVA POGODNA ZA VIKENDICA NA 8MI KILOMETAR. 1242M2


6 €
или предлог цена
Денес 12:52



Се продава

Куќа во централно градско подрачје, на 2 спрата


1 €
или предлог цена
Денес 11:49



Se prodava kukja na Isarot

Se prodava kukja na Isarot ,nad "Dom na mladi" . Kukjata e na mirna l...


90.000 €
или предлог цена
Денес 11:24



Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii

Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii pogoden za ugostitel...


1 €
или предлог цена
Денес 09:20



ОДОБРЕНИЕ ЗА ГРАДЕЊЕ

исчистен плац со градежно тех.документација платени се. локација у...


26.500 €
или предлог цена
Денес 08:40



Се продава куќа

Се продава куќа во центарот на градот (близу зграда промаја). Има пр...


21.000 €
или предлог цена
Денес 08:33



Se izdava

Se izdava dukan na atraktivna I frekventna lokacija .Na samata glav...


6 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 08:22



Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivata se naoga na 12 km preku rekata i e 4 dekara za povise info na ...


1 €
или предлог цена
Денес 08:21



Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivata se naoga preku rekata i e 21 dekara za povise informacii na te...


1 €
или предлог цена
Денес 08:21



Sprava Shmidt sportsworld

Se prodava sprava za vezbanje.Cena po dogovor.


8.000 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

Денес 00:14



Продажба на ниви, Балканска

Се продава градежно неизградено земјиште во населба Балканска. За пов...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 22:15



KUPUVAM GARSONIERA VO STIP

Baram pomal stan ili garsoniera, prednost ima naselba senjak ili bli...


10.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 19:05



Deloven prostor 70 m2

Deloven prostor 70 m2 pogoden za sekakva namena so sanitaren jazol ...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:25



Podaruvam klesan kamen

Podaduvam klesan kamen poveke info na 071369802


По Договор
или предлог цена
Штип

Останато

Вчера 08:56



Prodavam dukan GTC prizemje 103m2

Prodavam dukan vo trgovski centar prizemje, dukanot e iznajmen pravo ...


69.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 08:33



SE IZDAVA DUKAN NAD ANGELS CAFE

Se izdava dukan nad kafe bar Angels cafe pogoden za sekakvi nameni 4...


100 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 08:01



Se izdava kompletno nov stan

Se izdava kompletno nov luksuzen stan (nikogas vselen ) 2022 godina z...


400 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 01:05



комплетно опремена ВИЛА во близина на Штип

СЕ ПРОДАВА ‼️‼️‼️ Се продава комплетно опремена ВИЛА(викендица), в...


275.000 €
или предлог цена
08 авг 23:34



PRODAVAM STAN

Renoviran bez potreba od dopolnitelni investicii. Odlicna lokacija I ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

08 авг 21:04



SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAROT NA GRADOT

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 160m2 SO MOZNOST ZA DOPOLNITELNI 160 m2 ...


1 €
или предлог цена
08 авг 17:03



SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR NA ODLICNA LOKACIJA

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 160m2 SO MOZNOST ZA DOPOLNITELNI 160m2 I...


1 €
или предлог цена
08 авг 17:03



Se prodava kukja

Se prod.sprat od kuka poseben vlez na prvi kat vo centar na gradot ul...


По Договор
или предлог цена
08 авг 16:10



Se izdava poseben sprat od kukja

Se izdava poseben sprat od kukja blizu centarot-isarot. Spratot e cel...


По Договор
или предлог цена
08 авг 16:10



Vikendica vila vo suitlak

Vikendica vo suitlak od 50 m2, patot za lipovdol mesto vikano orta ko...


42.000 €
или предлог цена
08 авг 16:08



Se izdava deloven prostor vo Stip

Se izdava 600m2 deloven prostor vo novo izgraden objekt na prizemje v...


3 €
или предлог цена
08 авг 15:25



Bandazi za nisan

.


По Договор
или предлог цена
Штип

Останато

08 авг 15:12



Bandazi za bmw 3ka

.


По Договор
или предлог цена
Штип

Останато

08 авг 15:12



АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

90м2 Се изнајмува деловен простор нов уредување по ваша потреба и ...


850 €
или предлог цена
08 авг 11:28



SE PRODAVA KUKA NA EKSLUZIVNA LOKACIJA VO CENTARO NA Stip

Se prodava kuka so pogled kon centarot na Stip pozadi Sobranie Kukat...


1 €
или предлог цена
08 авг 10:00



KUKA OD 250 m² SO EXTRA CENA!!!

SE PRODAVA VEDNAS VSELIVA KUKA OD 250 m² SO DVORNO MESTO OD 300 m². ...


50.000 €
или предлог цена
08 авг 09:41



Градежно земјиште во Дузлак

Продавам градежно земјиште во Дузлак цца. 1,6 хетар.


1 €
или предлог цена
07 авг 23:50



Ексклузивно!!!!! Куќа во Штипски Сокак

Продавам куќа во Штипски Сокак. Куќата има 3 спрата и и 220 м2.


1 €
или предлог цена
07 авг 23:50



Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам