Скопје Центар
Подкатегорија:
                   
703 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Elektro-Akusticna gitara Harley Benton 12 zici

Prodavam 12-tozicana gitara Harley Benton, elektronski fabricki ozvuc...


6.500 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 МКД
Денес 09:50Germanska Elektro-Akusticna gitara MOLER

Odlicna fabricki ozvucena gitara od germansko proizvodstvo. Jasna, G...


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
Денес 09:50Japonski Gibson ES 335, Apsoluten unikat !!!

Prodavam El. Gitara ELECTA od japonsko proizvodstvo,koja e identicna ...


25.000 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
32.000 МКД
Денес 09:48Каишки за хармоника Made in Italy 🇮🇹

Се продаваат каишки за хармоника со широчина од: -8cm и професионалн...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

Денес 08:44Harmonika Weltmeister Caprice 120 basa

Се продава хармоника: • Weltmeister Caprice • 👌 Во потполно исправ...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

Денес 08:44Kufer za harmonika od 60/80 basa

Prodavam kufer za harmonika - Odgovara za harmonika so 60 ili 80 ba...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

Вчера 18:18  НОВ ОГЛАС

Kupuvam stari i osteteni gitari

Otkupuvam stari i osteteni akusticni gitari


1 €
или предлог цена
Вчера 12:12Francuska Elektro-akusticna gitara SantAnder

Gitarata e vo sosema dobra sostojba, estetski i mehanicki, i e spramn...


5.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 МКД
Вчера 06:42Angliska akusticna gitara EKLIPSE

Dobra gitara za malku pari. Odlicno stima, drzi stim, ima prav vrat i...


4.500 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
5.500 МКД
Вчера 06:40Akusticna gitara HARMONIJA made in Jugoslavija

Mnogu redok primerok na izvonredno socuvana gitara od bivsa Jugoslavi...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 06:40OTKUPUVAM SEKAKOV VID HARMONIKI

• ОТКУПУВАМ ХАРМОНИКИ • - Независно во каква состојба, исправни, не...


555 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

04 фев 19:29Pikapi za klarinet i saksafon ekstra ton so kabel

Pikapi za klarinet i saksafon ekstra ton komplet so kabel 1000 denar...


1.000 МКД
или предлог цена
04 фев 12:35Slusalki SONY ERICOSN AKG JBL

Za klarinet i saksafon Slusalki SONY ERICOSN AKG JBL samsung.


500 МКД
или предлог цена
04 фев 12:34TC Electronic Shaker Mini Vibrato pedala

Prodavam TC Electronic Shaker Mini Vibrato gitarska pedala. Bez z...


2.800 МКД
или предлог цена
04 фев 12:31torbici

torbici za mikseri


2.999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.000 МКД
04 фев 09:34LUKSOR -Akisticna ozvucena Japonska gitara 12 zici

Mnogu retka i mnogu socuvana, recisi nova akusticna fabricki ozvucena...


18.500 МКД
или предлог цена
03 фев 15:38Gitarsko pojacalo CRAFTER K-15

Prodavam odlicni socuvano gitarsko pojacalo Krafter 15 W.Pojacaloto e...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
03 фев 15:38Japonski Les Paul C I M A R 1970

Redok primerok na izvonredno socuvana japonska el. gitara, so izvonre...


15.500 МКД
или предлог цена
03 фев 15:38Les Paul standard- Jolana Dijamant

Prodavam el. gitara Jolana Dijamant proizvedena 1978 godina. Gitarata...


11.500 МКД
или предлог цена
03 фев 15:37Harmonika Weltmeister Stella FABRICKA SOSTOJBA

Се продава хармоника: • Weltmeister Stella • 👌 Фабричка сотојба - Ч...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

03 фев 14:50Akusticna gitara KARIOKA- Muzicka naklada

Prodavam izvonredno socuvana akusticna gitara Karioka, proizvedena vo...


5.500 МКД
или предлог цена
03 фев 10:48Gibson ES 335 Harley Benton

Prodavam el. gitara Harley Benton model gibsin es 335. Gitarata nema ...


11.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.500 МКД
03 фев 07:23dajre

dajre


1.399 МКД
или предлог цена
03 фев 05:51TORBICA ZA KLAVIJATURI

torbica za klavijaturi


2 €
или предлог цена
03 фев 05:51torbici za klavijaturi

za klavijaturi


4.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

03 фев 05:51tarabuki

tarabuki


1 €
или предлог цена
03 фев 05:51za muzicki instrumenti torbici futroli

torbici za klavijaturi,zvucki, i dr.muzicki instrumenti


85 €
или предлог цена
03 фев 05:51torbici za klavijaturi

torbici za klavijaturi


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

03 фев 05:50zici za el.gitara

zici za el.gitara


7 МКД
или предлог цена
03 фев 05:50Gibson Les Paul Custom- Nova gitara !

Prodavam nova el. gitara Gibson Las Paul Custom. Za gitarata nema sto...


42.000 МКД
или предлог цена
02 фев 18:10Каишки за хармоника Made in Italy 🇮🇹

Се продаваат каишки за хармоника со широчина од: -8cm и професионалн...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

02 фев 10:00Harmonika Weltmeister Stella FABRICKA SOSTOJBA

Се продава хармоника: • Weltmeister Stella • 👌 Фабричка сотојба со...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

02 фев 10:00Harmonika Hohner ODLICNA

Се продава хармоника: • Hohner • ✔️ Во потполно исправна состојба 🇩...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

02 фев 10:00Profesionalni ranci za site vidovi harmoniki!!

Prodavam novi profesionalni ranci za harmoniki. -Rancite se izraboten...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

02 фев 10:00samo komplet telo od epiphone LP100

samo komplet telo od epiphone LP100... teloto e skroz novo ...sunburs...


8.000 МКД
или предлог цена
01 фев 12:34Se prodava piano TCHAIKA !!! Top sostojba !! Prv gazda !!!

Piano TCHAIKA , odlicna sostojba , ne e mnogu koristeno , ekstra cena...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

01 фев 09:36Синтизајзер YAMAHA E313 silver Perfektna sostojba

Синтизајзер YAMAHA E313 Odlicen model Potpolno ispraven , povekje o...


250 €
или предлог цена
01 фев 09:20ПРОДАВАМ СИНТЕСАЈЗЕР ЈАМАХА

се продава детски синтисајзер YAMAHA скоро некористен, како нов. c...


1 €
или предлог цена
31 јан 18:13IBANEZ RG320FM

NOVA ELEKTRICNA GITARA IBANEZ RG320FM Tel. 071 264 065


400 €
или предлог цена
31 јан 09:45FENDER vintage bridge saddles 099-2051-000 Za Stratocaster

FENDER American vintage nickel bridge saddles 099-2051-000 Za Strato...


50 €
или предлог цена
31 јан 07:09Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам