238 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Huawei P30 Lite

Huawei P30 Lite, odlicno socuvan, potpolno ispraven...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:51iPhone 8 64 GB одлично сочуван

iPhone 8 64 GB одлично сочуван - Нова батерија Health на 100% - Не ра...


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:13  НОВ ОГЛАС

Android tv box

Tv box x 96 max v56 Ram 8 rom 64 Najnoviot model android 12 S...


6.400 МКД
или предлог цена
Вчера 10:06Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Telefonot e zacuvan bez grepka 6 ram 64 memorija Dual sim Raboti ...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:14Xiaomi mi 10t lite 5G nov

Se prodava nov xiaomi mi 10T lite 5G Telefonot e bez nitu edna grepk...


11.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.000 МКД
Вчера 09:06iPhone 6s 128gb kako nov

iPhone 6s kako nov so kutija orginal adapter i slushallki


100 €
или предлог цена
25 ное 21:09Samsung so lizgac ispraven so polnac

Samsung so lizgac ispraven so polnac


1.200 МКД
или предлог цена
25 ное 16:19Samsung Galaxy A21S bez grepka kako nov

Samsung Galaxy A21S bez grepka kako nov super socuvan kompletno ispra...


5.500 МКД
или предлог цена
25 ное 16:17iPhone 12 Blue 128gb

Se prodava iPhone 12 128gb Blue,raboti na site karti,se e orginal na ...


530 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
560 €
25 ное 12:41iPhone 13 Pro 128GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


880 €
или предлог цена
25 ное 12:14Apple iPhone 11 Pro Max 64gb bez grepka

Apple iPhone 11 Pro Max 64gb bez grepka super socuvan kompletno ispra...


490 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
500 €
25 ное 11:46Xiaomi Mi Note 10 full pack bez grepka 108mp kamera

Xiaomi Mi Note 10 full pack bez grepka so 6gb ram i 128gb memorija, a...


12.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 МКД
25 ное 10:19Honor Magic 4 Lite neotpakuvan 24m garancija

Honor Magic 4 Lite neotpakuvan 24m garancija. Telefonot e nov nekoris...


12.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 МКД
25 ное 10:17Kupuvam Samsung Galaxy Note 20 Ultra,21 Ultra

Ponudete Note 20 Ultra,S21 Ultra Full Pack samo socuvani.


25 ное 00:49Iphone 14

Iphone 14 crna boja 128GB Donesen od Germanija Telefonot e neotpakuv...


860 €
или предлог цена
24 ное 21:52Xiaomi Mi A2 4gb so 64gb full pack bez grepka

Xiaomi Mi A2 4gb so 64gb full pack bez grepka mnogu socuvan kompletno...


5.000 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.100 МКД
24 ное 16:32Nokia 6300 super socuvan ispraven

Nokia 6300 super socuvan ispraven raboti na telekom. Cena 1200den


1.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 МКД
24 ное 16:27Samsung Galaxy S21 Plus 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 13 meseci.


550 €
или предлог цена
24 ное 15:28Samsung Galaxy S22 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci.


700 €
или предлог цена
24 ное 15:26Xiaomi Redmi Note 10S

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 10 meseci. PRO...


180 €
или предлог цена
24 ное 15:16Lenovo Z6 Pro so 8gb ram i Snapdragon 855

Lenovo Z6 Pro so 8gb ram, 128gb memorija, Amoled ekran i Snapdragon ...


12.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
13.500 МКД
24 ное 13:27Nokia,Samsung,Siemens,Emporia

Site telefoni se ispravni.Nekoi od starite nokii se bez baterii no is...


1 €
или предлог цена
24 ное 11:44Xiaomi Mi band 4

Orginalno pakuvanje kupena vo Neptun. Malce koristena vo odlicna sost...


1.000 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
1.400 МКД
24 ное 08:49Motorola G22

Se prodava motorola g22 kupen od neptun koristen samo dve nedeli, crn...


6.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 €
23 ное 16:59Samsung A51-4/64 Full Pack

Telefonot raboti na site karti,socuvan se orginal ne nego,sleduva so ...


8.000 МКД
или предлог цена
23 ное 13:52iPhone Xr 64 Gb-Neverlock

Se prodava iPhone Xr,kako nov bez grepka,se original na nego,raboti n...


250 €
или предлог цена
23 ное 10:36Galaxy a5 2017

Samsung galaxy a5 2017 i polnjac .


3.500 МКД
или предлог цена
22 ное 21:06Noki 6681

Nokia 6681


1.400 МКД
или предлог цена
22 ное 17:15Xiaomi Mi Note 10 full pack bez grepka 108mp kamera

Xiaomi Mi Note 10 full pack bez grepka so 6gb ram i 128gb memorija, a...


12.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
13.500 МКД
22 ное 15:46Samsung A04s Nov

Se prodava Samsung A04s nov neodpakuvan, kupen od Tmobile komplet so ...


10.000 МКД
или предлог цена
22 ное 00:27Samsung S20 FE

Se prodava Samsung S20 FE, telefonot e full pack, top sostojba, zacuv...


300 €
или предлог цена
22 ное 00:23iPhone 6S 16GB

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


70 €
или предлог цена
21 ное 16:37Apple iPhone 7 Plus 32GB

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac. PRODADEN ...


120 €
или предлог цена
21 ное 16:36Samsung Galaxy J6 2018

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac. PRODADEN ...


70 €
или предлог цена
21 ное 16:36Samsung Galaxy S22 5G

Koristen 2 dena, kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija ...


680 €
или предлог цена
21 ное 16:34Нов Екран / Display за LG K4 2017 X230 комплет со рамка

Нов Екран / Display за LG K4 2017 X230 комплет со рамка 500ден


500 МКД
или предлог цена
20 ное 22:16Сервис на сите Андроид и iPhone телефони

- Bypass на iCloud - FRP - Декодирање - Флешување - Промена на ди...


20 ное 22:13Samsung A10 Neverlock

Se prodava samsung A10,raboti na site karti,celosno ispraven bez nika...


4.500 МКД
или предлог цена
20 ное 12:47Samsung A10 Red 2/32

Se prodava samsung a10,raboti na site karti celosno ispraven se orgin...


3.500 МКД
или предлог цена
20 ное 12:21Samsung Galaxy Fold 12GB/512GB

Kako nov, sledi so polnac.


500 €
или предлог цена
19 ное 21:19Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам