Битола
                   
272 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SPRINT SO SIMANO OPREMA DONESEN OD ITALIJA

Vo odlicna sostojba so simano oprema moze da se vidi koga sakate


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 21:47PRODAVAM NOV VELOSIPED MERIDA KUPEN OD SETEK

KUPEN E 40.000 denari se prodava za 35000 sostojbata e ista kako od p...


31.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
32.000 МКД
Битола

Велосипеди

Вчера 20:01ДЕТСКИ ТОЧАК SCOTT

Продавам детски точак Scott со Shimano опрема. Точакот е исправен.


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 19:43Velosiped/Велосипед

Prodavam velosiped, donesen od Svajcarija, mnogu dobro zacuvan. Mo...


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 13:20Specialized Camber COMP FSR CARBON Size: M

Specialized Camber COMP FSR Material: CARBON Size: M Rear Shock: ...


1.600 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 13:00Cube limited pro (aim reaction) bulls specialized trek giant

Se prodava Cube limited pro Odlicen velosiped- mtb so gumi 29” golem...


600 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 12:38Велосипед

Велосипед Diamondback Со шимано опрема во тип топ состојба Информац...


250 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 12:33DRZACI ZA VELOSIPEDI

Profesionalni germanski drzaci so specialno zaklucuvanje so dve bravi


100 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 11:40VELOSIPED TOCAK SCOTT CARBON

Velosiped scott carbon cr 1 limited edition xtr kocnici-menuvaci mavi...


550 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 09:48Se prodava tocak 20ka trkala

Se prodava tocak 20ka trkala samo treba da se smenat dve gumi nadvore...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Битола

Велосипеди

Вчера 09:01MERIDA

merida Big Nine ,vo odlicna sostojba kupen lanska godina od Setec,voz...


24.000 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 07:54Kilimanjaro X-Fact Cross Pro Lady

Velosipedot e kako nov. Voopsto ne e koristen, bez niedna mana. Tip...


350 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

18 авг 23:30Se prodavaat detski velosipedi-kako novi

Se prodavaat 3 detski velosipedi kako novi 2 tocacinja 12ka trkalo ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Велосипеди

18 авг 21:46***SE PRODAVA VELOSIPED FULL SUSP FELT 26ka***

Se prodava velosiped Felt 26ka vo salonska sostojba, maksimalno zacuv...


499 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

18 авг 21:43ТОЧАЦИ

Се продаваат точаци, машки и женски. Цена по договор.


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

18 авг 15:57Velosiped tocak so shimano menuvaci

Kako nov


11.111 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

18 авг 11:50Raleigh Rushhour 1.0

Odlicno socuvan Shimano Altus menjac Tektro Vela hidraulicni kocnuci ...


500 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

18 авг 11:39Germanski velosiped

Zacuvan vo ispravna sostojba Tel 071229048


50 €
или предлог цена
- 59 % Попуст
123 €
Битола

Велосипеди

18 авг 10:33Velosiped Dook 18 speed RAM-M

Prodavam velosiped Dook vo odlivna sostojba Ram M Speed 18 Gumi 2...


8.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

18 авг 04:37Tocak velosiped

Vo odlicna sostojaba


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

17 авг 23:06Tocak velosiped

So brzini, novi gumi 20ki so dupli bandasi, malce vozen


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

17 авг 23:04BMX

So diskovi na trkalata, hidraulicna kocnica, novi gumi 20ki, dupli ba...


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

17 авг 23:02Poni so brzini

Poni so brzini, gumi 20ki, malce vozen


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

17 авг 22:59Tocak velosiped

Zenski Partizan so 26ki gumi, malce vozen, so original gumi Jugoslove...


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

17 авг 22:39Velosiped **GT - AVALANCHE **

Se prodava velosiped GT -Avalanche Golemina Ram - S - Trkala 26 " ...


250 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

17 авг 22:10prodavam jonas oglaend dbs zenski velosiped

prodavam norveski zenski velosiped jonas oglaend dbs 1963 godina ...b...


60 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

17 авг 21:01BMX GT AIR

Se prodava bmx gt air vo dobra sostojba Mozi zamena so pogolem velos...


6.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

17 авг 15:01Elektricen velosiped 14" na rasklop

Freestyler elektricen velosiped, so mnogu dodatna oprema ( vidi na sl...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.000 €
Битола

Велосипеди

17 авг 09:09Prodavam tocak

Prodavam 2 polovni tocaci vo mnogu dobra sostojba , cena po 5000 den...


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

16 авг 20:07Prodavam velosiped

Kako Nov . evtino


4.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

16 авг 16:30Stevens bulls i dook velosipedi MOZNA ZAMENA

Bulls 29ka. 400e Stevens 27.5. Dook 29ka 210e Mozna e zamena ...


210 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

16 авг 16:26VELOSIPED GIANT

Se prodava velosiped vo super sostojba uvezen od Germanija.


По Договор
или предлог цена
Битола

Велосипеди

16 авг 15:14Rog Sport 1965

Velosipedo e kompletno restavriran i e vo odlichna sostojba. Za povek...


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

16 авг 15:13VELOSIPED

Se prodava velosiped vo super sostojba so shimano oprema (altus).Velo...


По Договор
или предлог цена
Битола

Велосипеди

16 авг 15:13VELOSIPED

Se prodava velosiped vo super sostojba so shimano oprema (acera).Velo...


По Договор
или предлог цена
Битола

Велосипеди

16 авг 15:13Се продава велосипед “EN”

Се продава велосипед “EN” произведен во Швајцарија. Комплетно од алум...


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

16 авг 14:52Се продава детски велосипед

Половно се продава детски велосипед доста зачуван


1.200 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

16 авг 14:52Se prodava elektricen tocak

Marka GIANT Tip twist elegance cs lite Tocakot e na elektricen pogon...


700 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

16 авг 14:52Se prodava Bixs Chamois 130 Carbon 2019

Se prodava Bixs Chamois 130 CARBON 2019 M/L 12kg vo TOP sostojba Cena...


1.600 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

16 авг 11:24TOTEM Y690 2021

TOTEM Y690 GUMI 26 SHIMANO OPREMA 2021 KUPEN NOV OD ŠVAJCARIJA ...


270 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

16 авг 09:14Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам