Гази Баба
Подкатегорија:
                   
25 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nov dusek 60x120 kupen od Enci Menci

Prodavam nov dusek kupen od Enci menci,istiot ne e odpakuvan. Moze d...


20 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Душеци

Денес 08:39DORMEO

Se prodava Dusek Dormeo ALOE VERE so dimenzii 1.80x 1.90


16.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Душеци

25 ное 11:06MOLERAJ GLETUVANJE ABRIB PO SUPER CENA

Moleraj belo 25 den Gletuvanje 1.5 euro Lepak mreza 1 euro Abri...


1 €
или предлог цена
25 ное 01:42Element fiokar елемент фиокар

Se prodava fiokar so bela boja dimenzii dolzina 90 visina 35 i dlabo...


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Комоди

22 ное 20:16Кревет на пуштање/ Krevet na pustanje

Се продаваат два кревети на пуштање, димензиите на истите се : дол...


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Кревети

20 ное 11:26Ziden krevet, Wall Bed, Spalna

Изработуваме зидни кревети по нарачка. Извонредно лесно се спуштаат и...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Кревети

16 ное 06:56Nad duseci NOVI

prodavam dva nad duseci dvata 6500


6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Душеци

07 ное 09:34Kreveti so duseci

Se prodavaat komplet kreveti so dusek dimenzii 200x80,so postelnina, ...


70 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Кревети

25 сеп 12:06Se prodavaat 2 plakari,TV komoda i 3 mali skafcinja

Se prodava spalna bez lezhaj: 2 plakari, TV komoda i 3 mali skafcinja...


11.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Комоди

25 авг 23:13Prodavam dobro socuvani 3 plahari

Prodavam 3 plahari vo odlicna sostojba. Cena 40 evra eden


40 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Останато

18 јул 10:09Се продава оквир на кревет

Поради недоволен простор се продава оквир за кревет метална конструкц...


5.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Кревети

10 јул 17:36СЕ ПРОДАВА ДУШЕК СКПРО НОВ ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА

Димензии:180x200 Душекот е за две сезони. Контакт:078508606


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Душеци

01 јул 21:52jog 200x160

jog 200x160 dormino Skopje, Gazi Baba, Chento


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Душеци

10 јун 16:33Ortopedski Dusek + Pumpa ( NOV NEUPOTREBEN )

Prodavam Ortopedski Dusek Nov So Pumpa i Aite dodatoci skroz nov neup...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Душеци

14 мај 19:02KREVETI NA FEDERI OD SIMPO

PRODAVAM KREVETI NA FEDERI OD SIMPO VRANJEMNOGUSE KVALITETNI NOVI,PO ...


9.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Кревети

07 мај 14:41spalna

prodavam spalna vo super sostojba extra cena


15.000 €
или предлог цена
11 апр 04:44komoda

prodavam tv komoda vo odlicna sostojba


7.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Комоди

11 апр 04:44Povolno prodavam

Dushek nov so dimenzii 190×160cm.


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Душеци

28 мар 12:39Se prodava

Spalna so dusek ,detsko krevetce so dusek plakar I kujna ne koristeni...


1.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Кревети

11 мар 08:46Krevet na rasklapanje/troset

Vo solidna sostojba dimenzii 1.90 na 2 metra Cena po dogovor


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Кревети

11 дек 20:32Mebel od masivno drvo / Мебел од масивно дрво

Се продаваат огледала за во бања со светло Изработени со дрвена ра...


3.000 МКД
или предлог цена
06 ное 12:39Брачен кревет

Купен од симпо, полно дрво, со латофлекс подлога, 2х1,60,со душек, во...


7.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Кревети

21 јун 20:31FRANCUSKI LEZAJ DIMENZII 145X205

FRANCUSKI LEZAJ SO PROSTOR POD DUSHEKOT ZASTAVANJE NA POSTELNINI


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Кревети

20 фев 12:05krevet so fioka - cresa boja

Furnirot na krevetot e vo cresa boja.Dolzina na krevetot e 2 m. na 80...


4.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Кревети

09 окт 11:56Се продава брачен кревет

Се продава брачен кревет. Добро зачуван и во одлична состојба. Промен...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Кревети

20 авг 16:53Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам