Карпош
                           
7903 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izdavam stan vo Grand Prestige

Se izdava stan vo Grand Prestige taftalidze.


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 11:52Промовирано

Stan vo vlae

Se prodava 4 soben stan od 100m2 Stanot e lociran na prv kat/suteren...


140.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Се ИЗДАВА лксузен стан кај Кројач Ангелковски

ЛОКАЦИЈА: град Скопје, во Центар, на ул. Мирче Оровчанец, во близина ...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Се издава дуќан целосно опремен

Се издава (продава) целосно опремен и активен дуќан наспроти ТЦ Олимп...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 01:35Se prodava stan na Ruzveltova

Se prodava stan na ulica Ruzveltova 51 od 79m2 na prv spart, Skopje(K...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:41STAN VO GRADBA VO TAFTALIDZE 2

Se prodava stan vo gradba vo Taftalidze 2 vseliv vo maj 2023 godina o...


135.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:58STAN VO KARPOS 3

Se prodava stan vo dobra sostojba vo Karpos 3 nasproti Tineks od 65 m...


81.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:58STAN VO TAFTALIDZE

Se prodava nov vednas vseliv stan vo Taftalidze od 143 m2 na 3/3 spra...


171.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:58PREUBAV STAN VO LEPTOKARIJA

Se prodava stan vo gradba vo Leptokarija na 11/11 sprat vo objekt so ...


204.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:58NOV NEVSELUVAN STAN VO TAFTALIDZE

Se prodava nov nevseluvan stan vo Taftalidze od 200 m2 od koj 155 m2 ...


270.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
299.000 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:58STAN VO GRADBA VO TAFTALIDZE

Se prodava stan vo gradba vo Taftalidze nasproti Replek od 62 m2 na p...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:58STAN VO TAFTZLIDZE

Se prodava stan vo odlicna sostojba vo Taftalidze vo neposredna blizi...


190.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:57STAN VO TAFTALIDZE

Se prodava poluopremen stan vo Taftalidze vo neposredna blizina na Si...


98.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:57STAN VO KARPOS 4 SO 2 SPALNI SOBI

Se prodava stan vo Karpos 4 vo neposredna blizina na Specijal vo obje...


102.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:57STAN VO KARPOS 1

Se prodava celosno renoviran stan od 104 m2 - dupleks na 2 nivoa vo K...


140.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:57STAN VO VLAE

Se prodava stan vo Vlae vo gradba na visoko prizemje od 75 m2 so 2 sp...


1.250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:57POLUNAMESTEN STAN VO VLAE

Se prodava stan vo odlicna sostojba vo Vlae od 60 m2 od koj 52 m2 sta...


80.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:57Se izdava stan od 36m2 vo Vlae/Gjorce

Се издава гарсоњера од 36м2 на улица Партизанска после кружниот тек, ...


160 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:29DELOVEN PROSTOR 285 M2 POZADI RUZVELTOVA

Деловен простор 285м2 позади Рузвелтова 1. Празен океански деловен...


6 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.500 €
Вчера 19:09Prodavam niva plac aerodrom stenkovec

PRODAVAM NIVA VO STENKOVEC SPORTSKI AERODROM 7052 m do hangarot s...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 18:39MODEREN STAN VO TAFTALIDZE

Se izdava celosno opremen nov nevseluvan stan na 2 nivoa vo Taftalidz...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:34DUPLEKS VO KARPOS 1

Se izdava celosno opremen stan vo Karpos 1 od 104 m2 na 2 nivoa. Stan...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:33STAN NA PRASKA

Se izdava celosno opremen vednas vseliv stan vo Taftalidze so 1 spaln...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:32Изнајмувам магацин - гаражен простор 140m2 x 2.8m magacin

ОПИС: Изнајмувам магацински простор 141m2 со висина 2.88m. Просторо...


390 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Магацини

Вчера 18:26Se prodava stan vo Vlae

Agencija prodava stan vo nova zgrada vo Vlae vo Aleksandrija vo blizi...


64.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:42Луксузен кровен стан во населба Жданец

Се изнајмува луксузен, комплетно опремен кровен стан од 80м2,со погле...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:40Луксузен стан во сутерен во населба Жданец

Се изнајмува луксузен, комплетно опремен стан во сутерен од 80м2, во ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:40Луксузен стан во населба Жданец

Се изнајмува луксузен, комплетно опремен стан од 106м2,со поглед на С...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:40Se izdava nov stan vo Karposh 3 pozadi City Mall

Se izdava nov dvosoben stan na ul. Nikola Rusinski br. 29 vo Karposh ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:39  НОВ ОГЛАС

Se izdava nov stan vo Karposh 3 pozadi City Mall

Se izdava nov dvosoben stan na ul. Nikola Rusinski br. 29 vo Karposh ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:28  НОВ ОГЛАС

Izdavam stan vo Taftalidze

Izdavam 76 m2 dvosoben stan vo Taftalidze 1 pozadi gimnazijata Gjorgi...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:01  НОВ ОГЛАС

Се издава дуќан во Карпош

Се издава објект 14м2 во Карпош на ул Алжирска бр4, одлична локација ...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 16:20Магацин во населба Козле

Се издава подрумски простор од 100м2 во населба Козле погоден за мага...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Магацини

Вчера 16:05Prodavam kuka vo Vlae

Prodavam kuka vo Vlae lepenka na odlicna lokacija (pozadi porta vlae ...


102.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:53Prodavam plac vo Sredno Nerezi

Prodavam plac vo Sredno Nerezi vo blizina na Limenata Dzamija. Placot...


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 15:51Se prodava kukja vo Bardovci

Se prodava kukja vo Bardovci vo noviot del pod ridot Gradba 2000 god...


330.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:08Четворособен стан во Тафталиџе 1

Се продава убав четворособен семеен стан во Тафталиџе 1, на ул. Њудел...


124.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Stan na kejot na Vardar, Vlae-Karpos 4

Prekrasen stan, na samiot kej na Vardar, do mostot Obedineti Nacii. ...


138.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Plac vo Bardovci

Се продава плац во Бардовци на ридот. Градежно земјиште од 670 м2 на ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Stan vo vlae

Se prodava 4 soben stan od 100m2 Stanot e lociran na prv kat/suteren...


140.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Мини зграда во н. Козле

Продавам куќа Сут+Пр.+Кат 1 + Кат 2 (дуплекс), вк.454 м.кв., во н. ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00Se izdava stan do policiskata stanica "Karpos" vo Karpos 1

Se izdava stan do policiskata stanica "Karpos" vo Karpos 1. Stanot e ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Се ИЗДАВА лксузен стан кај Кројач Ангелковски

ЛОКАЦИЈА: град Скопје, во Центар, на ул. Мирче Оровчанец, во близина ...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Страна 1 од 198

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам