Подкатегорија:
                   
96 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mikrofoni za tapani

Komplet 7 mikrofoni za tapani so perfekten zvuk. Spakuvani vo alumini...


200 €
или предлог цена
Денес 17:09AKG Set od bezicni mikrofoni,pilot i bubici

2 bezicni mikrofoni, 2 AKG HT300, 2AKG SR300


1 €
или предлог цена
22 сеп 18:31Dynacord powermate 2200

Se prodava odlicen mikser 2x700w 075-291-985


1.250 €
или предлог цена
22 сеп 08:14PRODAVAM IRIG MOZE DA SE VRZE SO MIKSETA

PRDAVAM IRIG MOZE D ASE VRZE TELEFON SO MIKSETA I DA SE SNIMA PREKU P...


600 МКД
или предлог цена
22 сеп 06:41Peavey 2 button footswitch

Двонасочен ножен прекинувач Peavey без LED одговара: Peavey Class...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 08:58Shure SM57 LC mikrofon

кардиоидни карактеристики контурен фреквентен одговор за јасни инст...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 08:58Soundcraft UI 12

12-канален дигитален миксер Се контролира со таблет/паметен телеф...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 08:58Zvucnici snagatori

Povece zvucnici aktivni Rcf 735 mk415Ibica oberton 15 Jbl basovi ma...


3.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 12:04EMG aktivna elektronika

EMG PRO SA - prewired pickguard + pickups (black) identicen so DG20 D...


220 €
или предлог цена
16 сеп 21:02EMG DG20 David Gilmour

Se prodavaat najdobrite aktivni magneti kompleten set so Fender USA ...


16 сеп 12:19Se iznajmuva ozvucuvanje

Се изнајмува професионално озвучување за секаков вид на прослави,роде...


1 €
или предлог цена
14 сеп 14:02RCF horni PEAVEY visokotonec bas basovi skretnici

PRVO PROCITAJ UBAVO ! PRVO PROCITAJ UBAVO ! SE E NOVO 1... 12...


По Договор
или предлог цена
11 сеп 20:33Nov nekoristen kabel Shure 5m xlr

Nov nekoristen kabel Shure 5 METRA DOLZINA


1.000 МКД
или предлог цена
08 сеп 06:48AKG dalinsko

Prodavam Akg Dalinsko PT 40 PRO Dalinskoto e vo super sostojba si rab...


220 €
или предлог цена
07 сеп 11:52Sheffield zvucnik od Peavey 6505+

Се продава звучник Sheffield 12'', 16 Om изваден од гитарско појачало...


04 сеп 23:33NOV ZICEN PROFESIONALEN SHURE BETA 58A MIKROFON

Динамичен вокален микрофон Во традицијата SM58, динамичната Beta 5...


6.170 МКД
или предлог цена
03 сеп 21:59Shure mikrofoni

Shure mikrofoni - 6 parcinja socuvani vo odlicna sostojba i kabel za ...


80 €
или предлог цена
01 сеп 12:35Zici za gitara i buzuki

Novi zici za el.gitara-300den.Pracam po kargo Zicite za buzuki se pr...


300 МКД
или предлог цена
01 сеп 12:35KORG P3 PIANO MODUL MIDI proveri

KOMPLET SO ORIGINALEN ADAPTER Za site moi oglasi iskucaj... proveri


29 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
30 €
28 авг 19:57DRZAC ZA TABLET ZA NA MIKROFONSKA STALKA

NOVI DRZACI ZA TABLET ILI MOBILEN ZA NA MIKROFONSKA STALKA


600 МКД
или предлог цена
22 авг 16:54PRODAVAM NOV ZICEN MIKROFON SENNHEISER E845S MADE IN GERMANY

PROFESIONALEN MIKROFON SENNHEISER E845S MODEL SO PREKINUVAC MADE IN ...


3.700 МКД
или предлог цена
18 авг 07:12KUFER ZA MANDOLINA - RETRO

Retro kupher za mandolina,primce


600 МКД
или предлог цена
15 авг 23:39PRODAVAM NOV NEKORISTEN MIKROFON SHURE BETA87A

MIKROFONOT E SKROZ NOV NIEDNAS NE E KORISTEN ,KONDEZATORSKI MIKROFON ...


11.990 МКД
или предлог цена
14 авг 09:16Shure ulxp4

Prodavam daljinsko shure ulxd4 sve orginalno najubava serija donesen...


По Договор
или предлог цена
13 авг 09:21Dynacord powermate 2200-2

Se prodava Dynacord 2200 so snaga 2x700w extra sostojba donesena od ...


1.300 €
или предлог цена
13 авг 09:21Microphone Tracer Studio Pro

Kako nov koristen 2 meseci Kupen od Anhoch so garancija i kutija


1.900 МКД
или предлог цена
11 авг 20:13FBT himaxx 40

Kvalitetna 12 -ka mnogu cista i jaka so priroden ton.Navlaki,ne popra...


850 €
или предлог цена
08 авг 15:33Dinakord 10-1

Servisirana i 100% ispravna bez nikakvi krcenja,bruenja i slicno.Miks...


800 €
или предлог цена
08 авг 15:33Vufer Crunch

Se prodava vufer i radio za seat leon povekje info na tel


3.000 МКД
или предлог цена
08 авг 10:37NOV NEKORISTEN SHURE SM57 MIKROFON

MIKROFONOT E SKROZ NOV NE E KORISTEN NIEDNAS!!! ZNACI SKROZ NOV VO KU...


4.200 МКД
или предлог цена
02 авг 06:38Iznajmuvam zvucnici mikseti

Iznajmuvam muzicka oprema mikseta zvucnici mikrofoni tapani I dr


50 €
или предлог цена
20 јул 16:23KUFER ZA ROLAND TD-30 DRUM MODUL

Kupher za Roland TD-20,TD-30,TD-50 Drum moduli,maksimalno siguren


45 €
или предлог цена
16 јул 23:38PRODAVAM MREZI TOPKI ZA SITE VIDOVI SHURE MIKROFONI MREZA

NOVI MREZI TOPKI ZA SHURE : SM58,PG58 , BETA58 , BETA57,BETA 87..


500 МКД
или предлог цена
13 јул 20:43PRODAVAM NOVI KAPACINJA ZA BATERII ZA BEZICNEN SHURE MIKROFO

NOVI KAPACINJA ZA BATERII ZA BEZINI SHURE MIKROFONI SO ODLICEN KVALIT...


500 МКД
или предлог цена
12 јул 20:14Sennheiser ew300 g2 daljinski

Prodavam daljinski SENNHEISER EW 300 G2 odlicno socuvani


300 €
или предлог цена
08 јул 01:08AKG dalinsko

Prodavam Akg Dalinsko PT 40 PRO Dalinskoto e vo super sostojba si rab...


220 €
или предлог цена
02 јул 12:52KUFER ZA KORG PA 5X

Kupher za KORG Pa 5x 61 key


65 €
или предлог цена
02 јул 08:28SAX,KLARINET,RISIWER zaedno

Kupher za alt sax,klarinet i risiwer so dalecinsko ,adapter i kabl za...


4.700 МКД
или предлог цена
28 јун 23:43Phonic - Gain Cleaner za elektro - akusticna gitara

Gain Cleaner za elektro - akusticna gitara (ZA POLN LIVE SOUND) Moze...


По Договор
или предлог цена
25 јун 18:35NOV NEKORISTEN SENNHEISER E945 MADE IN GERMANY

PRODAVAM SKROZ NOV NEKORISTEN NIEDNAS MIKROFON ZICEN MARKA SENNHEISER...


6.500 МКД
или предлог цена
06 јун 16:58Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам