Кисела Вода
                   
1749 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Маса од масивно дрво - орев

Димензии на плотна 180x90cm Димензии на профил 8x2cm Купена во Фе...


450 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
500 €
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Денес 06:24Dolce gusto kafemat mimi me

Nov donesen od germanija


3.400 МКД
или предлог цена
Денес 05:09Теписи

Се продаваат теписи со следниве димензии 100*300, стаза, 1.000 денари...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Денес 02:35Плинско решо

Се продава плинско решо.


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

Денес 02:35Шпорет на плин

Се продава шпорет на плин.


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

Денес 02:35Nespresso Kafemat Siemens (kapsuli)

Prodavam odlicen Nespresso Kafemat na Siemens maksimalno socuvan. Kaf...


2.399 МКД
или предлог цена
Вчера 23:38Ormar za konduri

Se prodavaat ormari za konduri so dimenzii 115*68*16 so tri vrati od...


3.100 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
3.700 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 22:59ELEMENT ZA KONDURI

SE PRODAVAAT PLAKARI ZA KONDURI,SO Tri VRATI,DVOREDNI DIMENZII:Dlabi...


3.100 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Вчера 22:55Konjopoi(konopoi) masi

Se iznajmuvaat konjopoi , imame 30 konjopoi so nasa dostava ,...


250 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 22:30PVC I ALUMINSKI ROLETNI

-Pvc roletni so 5 godisna garancija na plastika -Komplet so : lag...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:54Okapnici , zebra zavesi ,komarnici ,venecijaner

Podrozorski okapnici -Nadvoresni aluminski visok sjaj ( Bela boja) ...


10 €
или предлог цена
Вчера 20:54Usisuvac-pravosmukalka i decko sediste za vo kola

Prodavam pravosmukalka- usisuvac cena1000denari i Decko sediste za v...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 20:47Prodavam 3 aluminski prozo 1340 x 1300mm

Prodavam tri aluminski prozori kvalitetni komplet so venecijanki otva...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:36  НОВ ОГЛАС

Dekorativen Japonski zid

Продаваме и вградуваме декоративен Јапонски малтер со исклучителна ес...


9 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

Вчера 16:23Oplati Zolta 2met na 0.50

Zolta oplati ednas upotrebena 2met /0.50 pet kom i dve 1.50/0.50 met...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

Вчера 14:40Garnitura kozna trosed dvosed fotelja

Polovna kozna garnitura solidna sostojba ne e skinato nikade ne se sp...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 14:40Продавам ново преградно стакло за во бања

Преградното стакло е купено со погрешни димензии 120/200 ,8мм мат и н...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

Вчера 14:25  НОВ ОГЛАС

Wc bide

Prodavam bide za kupatilo, mnogu malku koristeno


30 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

Вчера 14:04Taburetka - Nova! 50x50cm

Se prodava nova taburetka. Dimenzii 50x50cm Tel: 071 726 939


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 13:01  НОВ ОГЛАС

MONTAZA NA VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI ROLO ZEBRA

MONTAZA NA VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI ROLO ZEBRA IZRABOTENI SO VRV...


12 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Вчера 12:59Izrabotka na kujni po merka

Profesionalna izrabotka na kujni po merka. 3D prezentacija na lice m...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 12:45Се продаваат палми

Се продаваат палми Цена од 500- 6000 ден. во зависност од големината


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 12:37Намалувач на струја

Намалувач на струја од 220 V на 110 V. Многу малку користен, се уште ...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

Вчера 12:37Panelna grealka,, Airlec" 1500 den (1,5kw)

Prodavam koristena panelna grelka kvalitetna Airlec Francija, 1,5 kw ...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:37Parket Buka 350x40x22 mm

Prodavam 2 snopcinja kvadrat i pol parket ne koristen ,cuvan na suvo ...


650 МКД
или предлог цена
- 35 % Попуст
1.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Паркет

Вчера 12:36Taburetka pravoagolna - Nova! 90x45cm

Se prodava nova pravoagolna taburetka. Dimenzii 90x45cm Plishan mat...


6.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 12:35  НОВ ОГЛАС

MOTORI ZA VRATI EKSTRA KVALITET

Motori za vrati od italijanski brend za lizgacki , panelni i rampi . ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Вчера 11:50Tapaciranje Na stolici ekstra ceni

Tapaciranje Na stolici vo matrijal i eko koza so vas ili nas matrijal...


350 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 11:41Trosed

Trosed. Se pusta


2.700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 11:34Podvizen klima ured Grundig

Podvizen klima ured vo zavuvana sostojba


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:17  НОВ ОГЛАС

IZRABOTKA NA STOLCINJA STOLICI MASI

Izrabotka na metalni stolcinja so drvena podloga vo sekakva golemina...


5.421 €
или предлог цена
Вчера 11:14IZRABOTKA NA DRVENI ZARDINJERI SAKSII

IZRABOTUVAM DRVENI ZARDINJERI PO SEKAKVA GOLEMINA POJA PO ZELBA 0...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:14Prodavam frizider hotpoint ariston 384l

Prodavam frizider hotpoint ariston 384l, 292 so 92, 72cm sirok 190 vi...


15.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вчера 10:24Izrabotuvame PVC i aluminiumski prozori i vrati

Визант Метал ДООЕЛ, фирма со долгогодишно искуство ви нудиме професио...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:03Bagat

Prodavam masina za sienje bagat 072 250 765 Deki


1 МКД
или предлог цена
Вчера 07:39Тајфун

Се продава тајфун (калорифер) не е исправен не сака да уклучи .


3.900 МКД
или предлог цена
Вчера 07:02PRODAVAM MIKROBRANOVA PECKA MIKROVALNA

Prodavam mikrobranova pecka marka Max, vo odlicna sostojba, ne mnogu ...


1.500 МКД
или предлог цена
09 авг 22:45PRODAVAM 4 STOLICI ZA TERASA BALKON DVOR STOL

Prodavam 4 stolici za vo dvor, malku koristeni, vo odlicna sostojba. ...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Мебел за во двор

09 авг 22:45Krevet so DORMEO dusek

Se prodava krevet so dimenzii 190x90 komplet so DORMEO dusek vo odlic...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

09 авг 21:35ORMAR ZA KONDURI

SE PRODAVAAT ORMARI ZA KONDURI DVOREDNI BELI SO dve vrati plus zakac...


12.600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Полици и Места за складирање

09 авг 21:25Страна 1 од 44

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам