Битола
                           
2791 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН ДВОСОБЕН СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР

СЕ ПРОДАВА наместен двособен стан, 43м2, со посебна спална соба, днев...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

26 ное 21:48Промовирано

Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


188.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

25 ное 13:35Промовирано

Се изнајмува дуќан во старата чаршија во Битола

Деловен простор (дуќан) во централниот дел на старата битолска чаршиј...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

01 дек 10:25Промовирано

Plac na vlezot na Dihovo

Se prodava plac na vlezot na s.Dihovo pokraj patot ima voda i struja ...


1 €
или предлог цена
Денес 09:07Se prodava nov stan 70m2

Se prodava stan vo novata zgrada pod Keops so povrsina od 70m2 na v...


840 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:05Dukan vo samiot centar na gradot

Se izdava dukan (deloven prostor) vo samoto srce na Širok sokak-Bitol...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 08:54СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВЕН ПЛАЦ ВО НИЖЕ ПОЛЕ

Се продава плац 1600 м2 во Ниже Поле Пелистер. (Плацот е делив) Плацо...


100 €
или предлог цена
Денес 08:41SE PRODAVAAT GRADEZNI ATRAKTIVNI PARCELI NAD BENZ. LAVCI

SE PRODAVAAT GRADEZNI ATRAKTIVNI PARCELI NAD BENZINSKATA PUMPA LAVCI ...


99 €
или предлог цена
Денес 08:41Se izdava plac na magistralniot pat BT-PP, nakarsi LOZAR

Се издава атрактивен плац од 540 м2 на главниот магистрален пат Бито...


150 €
или предлог цена
Денес 07:56Kuka vo Brusnicka Naselba 420 m/2

Se prodava Kuka vo Brusnicka Naselba: 420m/2, tri sprata plus podrum,...


110 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:39Se izdavaat apartmani novi nevseleni stara bitolska carsija

TEL 076 432 220 Se izdavaat apartmani novi nevseleni vo starata bito...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 07:05DVOSOBEN PROSIREN 68kv

Spalna decka dnevna kujna so trpezarija salon kupatilo balkun 4kv viz...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 03:23Се продава куќа близу болница

Kujkata e stara za renoviranje i se naogja na 5 minuti do bolnica


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 02:11СТАН 60М2 2ТЕРАСИ ВИЗБА РЕНОВИРАН НАМЕСТЕН ЕВТИН

Се продава комплетно наместен и реновиран стан 60м2 тераса 4м2 виз...


47.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 01:41СЕ ИЗДАВА СТАН БРУСНИЧКА НАСЕЛБА

Се издава стан на прв спрат - Брусничка Населба ~30м² 5000 денари ...


4.999 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 01:41SE PRODAVA STAN + POTKROVLJE 160m2 VO CENTAR BITOLA - NOV

CENA - POMALKU OD 350EUR/m² SE PRODAVA RENOVIRAN STAN SO POTKROVLJ...


48.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
50.000 €
Битола

Станови

Денес 01:40ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА ЕКСКЛУЗИВНА ЛОКАЦИЈА

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР: - Се наоѓа на улица Довлеџик, една од н...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 00:10SE PRODAVA NOV STAN OD 116m2

Се продава нов стан од 116m2 на две нивоа - дуплекс со 3 соби и 2 бањ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 20:43Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна

Izdavame deloven prostor lokacija zad benzinskata pumpa makpetrol dov...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:29Se prodavat dve kuki na ulica strushka

SE PRODAVA DVE KUKA NA UL. STRUSHKA. KUKATA E NA 3 KATA PO OKOLU 70 M...


31.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 20:29zemjjste pod Trnovo

Se prodavat zemjisni parceli -,,Trnovski livadi,, - (pozadi farmi Di...


11 €
или предлог цена
Вчера 20:19Se Prodava NIVA od Sonistata

Се продава Нива Во атарот на Битола 072 71 2828 +38979397727вибер Б...


12 €
или предлог цена
Вчера 20:10Se prodava stan

Sanot e opremen i se izdava


123 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 20:07Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во Битола улица воден патот кон Грција ...


170.000 €
или предлог цена
Вчера 19:44Krevet

Тросед и две фотељи


По Договор
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 18:59PRODAVAM 4 XA ZEMJODELSKO ZEMJISTE

SE PRODAVA ZEMJODELSKO ZEMJISTE 40000M2 ZA P...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 18:48ITNO SE PRODAVA MONTAZNA GARAZA ZDRAVA KAKO NOVA

Гаражата е здрава како нова без оштетување и гребења можи да се види ...


500 €
или предлог цена
Битола

Гаражи

Вчера 18:20  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA MONTAZNA GARAZA ZDRAVA KAKO NOVA

Гаражата е здрава како нова без оштетување и гребења можи да се види ...


500 €
или предлог цена
Битола

Гаражи

Вчера 18:09Se iznajmuva deloven prostor 505m2

Se izdava delovno industriski objekt so povrsina od 505m2.Objektot e ...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:39Se iznajmuva industriski objekt 500m2

Se isnajmuva industriski objekt 500 m2 so sopstveni kancelarii 2x30m2...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:38Издавам соби во Нижеполе, Пелистер - Вила Бабин Заб

Вилата се наоѓа над село Нижеполе на 1150м над морска висина. Во вила...


45 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:20SE PRODAVA MESTO SO STARA KUKA VO CENTAROT

Se prodava plac so markica i plateni komunali vo centarot na bitola, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:32ПАРЦЕЛА ЗА ГРАДБА

Се продава градежна парцела со маркица за градба на улица Даме Гру...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:46MAGACINI DUKANI DELOVEN PROSTOR

se izdavat magacini so razlicna golemina od 50 do 500 m2 isto taka se...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

Вчера 15:27Ednosoben STAN na 20 metri od hotel EPINAL

Se prodava stan na 20 metri od hotel Epinal opremen vo zgrada Jat na ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 15:23SE PRODAVA MONTAZNA GARAZA ZDRAVA KAKO NOVA

Гаражата е здрава како нова без оштетување и гребења можи да се види ...


500 €
или предлог цена
Битола

Гаражи

Вчера 15:19SE PRODAVA KUKA

Kuka vo strogiot centar na gradot do mitropolijata so povrshina od 14...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 15:12SE PRODAVA KUKJA

SE PRODAVA KUKA SO 237 M2 MOZNA ZAMENA ZA STAN SO VASA DOPLATA STANBE...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 15:12Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

-Se prodava plac za kuka -Cist imoten list (eden sopstvenik) -Elabor...


14.000 €
или предлог цена
Вчера 14:20Dukan vo pazarot

Dukanot e na dva sprata po 22 kvadrati Kompletno e renoviran Dolu...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 14:19SE IZDAVA NOV LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR

***SAMO ZA SERIOZNA KLIENTELA**** APARTMANOT NE SE IZDAVA NA SEMEJST...


123 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:54LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR BITOLA

Se izdava stan so edna spalna so lift vo zgrada SEXERZADA so prekras...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:51SE IZDAVA STAN VO CENTAR NA BITOLA

***** SE IZDAVA ***** SLOBODEN OD 08.01.2023 VO STROG CENTAR NA B...


220 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:49Страна 1 од 70

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам