4064 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава Mercedes C200

Се продава Mercedes C200 регистрирана до 05.2013 со зелен картон . Од...


14.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
14.200 €
Вчера 19:23Промовирано

Prodavam radia od Renault

Prodavam radia od Renault so navigacija bluetoot,usb. Radiata se na t...


200 €
или предлог цена
Штип

Останато

25 јан 15:14Промовирано

CITROEN C5 automatic hydroactive III+

2.0 HDI- 160hp. NOV MOTOR ~30.000km! Registrirana so zelen karton do...


6.900 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

PASSAT 1.9TDI

Passat 1.9TDI - 110ks vo odlicna sostojba. Od oprema poseduva: klima...


2.700 €
или предлог цена
Денес 17:50PEUGEOT 301 NOVO 66.500km PRV GAZDA 2016GODINA

Se prodava odlicno socuvano vozilo so samo 66.500km, kupeno od salon ...


7.700 €
или предлог цена
Денес 17:13Bmw 530 f10 Xd

Bmw e servisirano vo ovlasten servis proverka po vasa zelba odgovaram...


111 €
или предлог цена
Денес 17:13ALFA ROMEO GIULIETTA 1.6 JTD 105 KS

169000 km Dvozonski klimatronik Tempomat E.Stakla Senzor za avto...


6.400 €
или предлог цена
Денес 16:31citroen berlingo 1.9

citroen berlingo 1.9 98g N1 товарно во сообраќајна во возна состој...


1.700 €
или предлог цена
Денес 16:29Priklucna oprema za motofrezi i motokultivatori

Само во Агриа Центар Штип - најголем избор на дополнителна опрема за ...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:03Motokultivator YT - 1000

Испорака до секое место во Македонија. Мотокултиваторот се испорачува...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:03Motokultivator HT 51

Мотокултиваторот е со 4-тактен, OHV, бензински мотор со јачина од 7 к...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:03Motokultivator 7 ks. so GRATIS oprema

Мотокултиваторот 750 е со високо економичен OHV бензински мотор. Јачи...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:02Motofreza Villager VTB 8511 V

Мотофреза Вилаџер ВТБ 8511 В - Брзини: 1 напред + 1 назад - Ширин...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:02Aluminski bandazi 15ki so gumi za mercedes 5x112 et37

Se prodavaat aluminski bandazi so gumi za mercedes 5x112 et37. Gumite...


Денес 15:47Vw Golf 1.6 Tdi Highline 2010/11 god Full

Perfektna Sostojba Mnogu Socuvan Bez Nitu Edna Zabeleska Plateni Se S...


7.990 €
или предлог цена
Денес 15:19Citroen Jumpi 2.0 HDI

Citroen Jumpi 2.0 HDI 180 Doka XL 6 Sedishta 130kW (177KS)Automatik ...


20.000 €
или предлог цена
Денес 14:56Bmw 730 2002 ful# vakum vrati ###

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


5.700 €
или предлог цена
Денес 14:50Fiat punto 1.9 jtd#

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


1.700 €
или предлог цена
Денес 14:50Oves

Prodavam oves proleten vo vreki, za seenje. Cena 23 den. Stip, 07...


23 МКД
или предлог цена
Денес 14:40VW POLO 1.2 i 47 kW 2006

✔️POLO✔️✔️ ☘️ FAMILY☘️ ⚙️PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA ⚙️ ➖ ➖1.2...


3.690 €
или предлог цена
Денес 14:28VW GOLF 1.6 TDI 2012g

VW GOLF сервисиран и регистриран цела година. Опрема: -темпомат -борд...


7.100 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
7.500 €
Денес 14:09Mercedes-Benz C200

Возилото е сервисирано и регистрирано цела година. Со зимски и летни ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.199 €
Денес 13:59Sommer prikolka

Sommer prikolka so kontejner


5.500 €
или предлог цена
Штип

Приколки

Денес 13:58SE PRODAVA AVTOBUS DAF 1999 god.

Se prodava avtobus daf proizveden 1999 god visoko turistica klasa isp...


1 €
или предлог цена
Штип

Автобуси

Денес 13:57Citroen c3 2017 opremem so dvojni komandi za avtoskola

Citroen c3 1.6 55 kw 2017 god 145.000km Opremen so dvoni komandi za ...


9.100 €
или предлог цена
Денес 13:57MERCEDES C 350 CDI 4 MATIC

MERCEDES C350 CDI 4 MATIC 2010/2009 245000km KOLATA E EDINSTVENA VO...


12.000 €
или предлог цена
Денес 13:57SEAT LEON 1.6TDI 81Kw-110ks 2014God

⭕️SE PRODAVA⭕️ SEAT LEON 1.6 TDI 81kw-110ks 2014 Godina CENA:12.000...


12.000 €
или предлог цена
Денес 13:43  НОВ ОГЛАС

Se prodava alfa 156 1.9jtdm 2004

Se prodava alfa 156 1.9jtdm 2004 registrirana cela godina so zelen ka...


2.800 €
или предлог цена
Денес 13:39Honda Civic 2006 2.2 i-CTDI

Honda Civic 2006 2.2 i-CTDI Kolata e regestrirana do 07.2023 so zele...


4.600 €
или предлог цена
Денес 13:33Fiat panda

Vo odlicna sostojba Prv sopstvenik Registracijata e obezbedena od n...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.800 €
Денес 13:00Се продава комбе PEUGEOT BOXER, 2.2

Се продава товарно комбе PEUGEOT BOXER, 2.2 HDI година на производст...


3.000 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 €
Штип

Комбиња

Денес 13:00CITROEN C5 automatic hydroactive III+

2.0 HDI- 160hp. NOV MOTOR ~30.000km! Registrirana so zelen karton do...


6.900 €
или предлог цена
Денес 13:00Opel Astra j 1.7 cdti 81kw. 2010g .

Kolata e kako nova I poseduva ful oprema. Plateni se site davacki do ...


11 €
или предлог цена
Денес 13:00MAN KIPER TGA 49.440

Se prodava MAN KIPER TGA 49.440 10X8. Kamionot e vo odlicna sostojba ...


45.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 13:00Polovni delovi za Skoda i Daewoo Tico

Polovni delovi vo zadovolitelna sostojba po povolna cena so dobar kva...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00BMW S1000R 2014 MK TABLI

Se prodava BMW S1000R na mk tablici uvezen od USA so pominati 9.273 m...


11.999 €
или предлог цена
Денес 13:00Mercedes Benz c220 2017 godina

Se prodava mercedes benz c220 2017 godina Kolata e vo odlicna sos...


23.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Renault Laguna III 2.0 dci (motor na lanec) 150PS 6 brzini

Se prodava Renault Laguna III 2.0 dci (motor na lanec) 150PS 6 brzini...


4.750 €
или предлог цена
Денес 13:00Prodavam Mercedes C200 2013 Godina ( registriran - 05-2023 )

Prodavam Mercedes C200 CDI 2013 Godina ( registriran so zelen karto...


13.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Se Prodava Opel Vectra 1.6 16v 1997

Kolata e vo odlicna sostojba, reg do 4.23 povekje info na 077-628-561...


1.100 €
или предлог цена
Денес 13:00VW Golf 5

Се продава Golf 5. 1.9 TDI, 77 KW Увезено од Австрија и платени дава...


5.100 €
или предлог цена
Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Mercedes CLS 350 -- FABRIKA

Se prodava Mercedes CLS 350 Registrirana do Januari 2024 god -- ce...


7.800 €
или предлог цена
Денес 12:25CEL ILI NA DELOVI MERCEDES SLON S350

MERCEDESO E NA MKD TABLI ODJAVENI TABLI MOZE DA SE REGISTRIRA I VOZI...


2.500 €
или предлог цена
Денес 12:14Страна 1 од 102

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам