Подкатегорија:
                   
286 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

RAM 8 GB DDR3 1600MHz

RAM 8 GB DDR3 PC3L 1600 MHz RAM 8 GB DDR3 PC3 1600 MHz RAM 8 GB...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:07Ram Memory 4GB DDR3

Ram Memory 4GB DDR3 1600MHz Ram Memory 4GB DDR3 1333MHz Рам Мемор...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 15:07Processor intel core i7-2600K

2th Generation Intel® Core™ i7 Processors # of Cores 4 # of Threads...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:07Intel Core i7-3770 Procesor

Sockets Supported FCLGA1155 Total Cores 4 Total Threads 8 Max Turb...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:07Intel Core i7-4770K Procesor

Sockets Supported FCLGA1150 Total Cores 4 Total Threads 8 Max T...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:06Procesor intel core i5-4590

Procesor intel core i5-4590


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:06prodavam procesor ram i maticna ploca

procesor e5-2667 v2 cores 8 / 16 threads base frequency 3.30 GHz ...


16.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
16.500 МКД
27 мар 21:55HP toner

Продавам нови тонери оригинал HP 06A и 15X 06А 30 евра 15А 30 евра ...


27 мар 18:27Keyboard Logitech Gaming G413 TKL Mechanical Backlight

Користена една година, во одлична состојба. Единствена фалинка е што...


26 мар 15:28MX Keys

Користена отприлика 2 години. Копчињата за конекција не стојат стаби...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
26 мар 14:56Monitor 27" Gigabyte G27F 2 SS IPS LED Gaming

Monitor 27" Gigabyte G27F 2 SS IPS LED Gaming


9.000 МКД
или предлог цена
25 мар 14:49Arena Computer сервис за компјутери

💡Arena Computer прави услуги и поправки на секоја марка и модел на д...


1 МКД
или предлог цена
25 мар 13:16Monitor 22" LG Flatron W2242PK

Monitor 22" LG Flatron W2242PK www.ae.mk


2.000 МКД
или предлог цена
25 мар 13:16Prodavam monitor 19 inc

Prodavam monitor 19 inc


1.800 МКД
или предлог цена
22 мар 23:42Prodavam monitor mag led 19 inc

Prodavam monitor mag 19 inc led


2.000 МКД
или предлог цена
22 мар 23:40Logitech C925e 1080p Business Webcam

Logitech C925e 1080p Business Webcam for Video Streaming Enhanced 10...


3.000 МКД
или предлог цена
20 мар 15:58Prodavam ASUS GEFORCE RTX 3060 12GB

prodavam NEkoristena ASUS RTX 3060 12gb


19 мар 15:55SEAGATE FireCuda 520 SSD 2TB PCIE

🔵SEAGATE FireCuda 520 SSD 2TB PCIE ✅Read Speed: 5GB/s ✅Write Sp...


21.599 МКД
или предлог цена
18 мар 11:38MENUVAM GeForce RTX 3060

Menuvam Ge Force RTX 3060 za ASUS ili Sapphire RX6700xt


13 мар 18:59Prodavam memorii

prodavam memorii kako na slikata, testirani ispravni


1 €
или предлог цена
11 мар 13:14SODIMM DDR4 ADATA 2400 MHz 8GB RAM memorija

Ram Type: SODIMM (DDR4) Vendor: ADATA Frequency: 2400 MHz Capacity...


1.000 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
1.400 МКД
08 мар 21:11TASTATURI POLNACI,EKRANI ZA SITE MODELI NA LAPTOPI

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


08 мар 12:472x1 ddr2 1066mhz kingmaxx ram memorija

Nema mana i fiksna cena Broj 071 351 801


300 МКД
или предлог цена
05 мар 16:23G.SKILL Ripjaws V - DDR4 - 3600 - F4-3600C18D-16GVK

Novi nekoristeni stikovi Ripjaws V DDR4-3600 CL18-22-22-42 1.35V ...


4.200 МКД
или предлог цена
02 мар 22:47MSI B450 TOMAHAWK MAX - Motherboard

Koristena 2god, vo top sostojba, raboti kako nova i ima se shto doagj...


4.000 МКД
или предлог цена
02 мар 22:44ASRock B450M Steel Legend

Nova maticna ploca so godina garancija: Supports AMD AM4 Socket Ry...


6.500 МКД
или предлог цена
02 мар 22:38Graficka Geforce rtx 3080 suprim lhr

Se prodava graficka Geforce rtx 3080 suprim lhr 10 gb


01 мар 13:00Prodavam ASUS RX-470

Asus rx-470 4gb, graficka vo super sostojba, ne maltretirana, od dom...


22 фев 12:56HP officejet 7612 printer

HP officejet 7612 printer Mnogo malce upotrebena


100 €
или предлог цена
13 фев 13:25Processor intel core i5-3470

Processor intel core i5-3470 LGA1155 # of Cores 4 # of Threads 4


1.500 МКД
или предлог цена
31 јан 22:48Gigabyte GTX 770 GDDR5-2GB

Se prodava gtx 770 vo odlicna sostojba koristena za light gaming moze...


29 јан 13:23Hard Disk 8 TB 4 TB WD Seagate

Se prodavaat interni Hard diskovi WD I Seagate od 4 i 8 tb 4TB 3000...


3.000 МКД
или предлог цена
29 јан 13:00PHILIPS SHK2000

🎧 PHILIPS SHK2000 🎧 🔵Големина за деца, ограничен максимален вол...


990 МКД
или предлог цена
29 јан 12:34HARD DISK WD RED PR 14TB ( ХАРД ДИСК )

NOVI NEOTPAKUVANI HARD DISK ZA KOMPJUTERI... HARD DISK WD RED PRO 14...


18.500 МКД
или предлог цена
11 јан 15:374K Monitor UHD 1ms 28" [ASUS pb287q ]

Prodavam poloven, ispraven 4K Monitor. Go davam poradi nekoristenje....


14.000 МКД
или предлог цена
23 дек 21:22AMD Ryzen™ Threadripper™ 3970X Processor

AMD Ryzen™ Threadripper™ 3970X Processor # of CPU Cores 32 # of Thr...


2.500 €
или предлог цена
19 дек 15:42Serverski RAM Memori 16 GB - 12800S

Serverski RAM Memori 16 GB - 12800S


1.500 МКД
или предлог цена
19 дек 15:42Intel Core i7-870 Processor

Total Cores 4 Total Threads 8 Max Turbo Frequency 3.60 GHz Proce...


2.000 МКД
или предлог цена
19 дек 15:42Processor intel core i7-2600

2th Generation Intel® Core™ i7 Processors # of Cores 4 # of Threads...


2.500 МКД
или предлог цена
17 дек 12:18Rtx 3090 24 gb 4 komada

Se prodava 4 komada rtx 3090 24 gb socuvani kako novi. Cena povolna p...


По Договор
или предлог цена
13 дек 17:27Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам