Подкатегорија:
                   
159 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Beko masina za perenje cela ili vo delovi

masinata raboti samo lagerot od bubanjot se ukoci moze i na delovi


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:29Продавам ФРИЖИДЕР 220 л. ефтино

Итно и ефтино продавам фрижидер од 220 л, со комора за смзнување и об...


40 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вчера 15:00  НОВ ОГЛАС

Нови неотпакувани микрофибер ќеси за Beko правосмукалка

Ќесите се нови и купени по цена од 600 денари од Neptun. Made in Serb...


450 МКД
или предлог цена
Вчера 08:45Машина за перење алишта Беко

Користена Беко машина , Исправна состојба ,само е бучна на центрифуг...


6.000 €
или предлог цена
29 ное 13:53MASINA ZA PERENJE

PRODAVAM MASINA ZA PERENJE ALISTA NE MNOGU KORISTENA 2017GOD KUPENA V...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
29 ное 13:33Шпорет половен Горење

Продавам шпорет горење во исправна состојба тел 075284738


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

29 ное 09:53Dispanzer--marka-(AUX).....

---Prodavam Dispanzer za voda--AUX... ---Skoro nov,se gleda i od sli...


8.000 МКД
или предлог цена
28 ное 22:20Se prodava pravosmukalka KIRBI

Pravosmukalkata e funkcionalna,mn malku. Se prodava bez dodatoci( kak...


250 €
или предлог цена
28 ное 21:06Se prodava sokovnik NEO

Se prodava odlicno socuvan i ispraven sokovnik neo.


1.000 МКД
или предлог цена
28 ное 17:52delovi za Whirlpool AWOC 70120

ispravni delovi izvadeni od mashina so rasipani lageri i bubanjot be...


4 €
или предлог цена
26 ное 04:22Frizider Gorenje Ladilnik Фрижидер Ладилник odlicna sostojba

Prodavam koristen frizider Gorenje dimenzii 143,5x60x58 (V, Sh, D) ...


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

25 ное 22:48Nespresso Kafemat Siemens (kapsuli)

Prodavam odlicen Nespresso Kafemat na Siemens maksimalno socuvan. Kaf...


2.399 МКД
или предлог цена
25 ное 22:43prodavam masina za sadovi

prodavam masina za sadovi malku koristena. potrebna e mala popravka....


1 €
или предлог цена
25 ное 20:57Машина за садови Blomberg

Машината е исправна, користена до пред 2 дена, за 12 комплета.Никогаш...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
25 ное 16:26Prodavam sporet Sloboda Cacak

Sporetot e vo ispravna sostojba.


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

23 ное 15:21Прочистувач за воздух

Прочистувач за воздух, малку употребуван, марка Clean air


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

23 ное 11:34PRODAVAM MASINA ZA SIENJE BAGAT JADRANKA VO SUPER SOSTOJBA

PRODAVAM MASINA ZA SIENJE MARKA BAGAT JADRANKA VO SUPER SOSTOJBA. MO...


3.000 МКД
или предлог цена
20 ное 21:47Решо

Ново, неупотребено. Едната рингла е извадена.


1.300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

20 ное 19:56Illy kafemat x7.1

Crna boja,mnogu malku koristen


4.000 МКД
или предлог цена
20 ное 17:44Hotpoint Ariston No Frost

Prodavam kombiniran frizider Hotpoint Ariston, bela boja, vo celosno ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

19 ное 19:00PRAVOSMUKALKA ZEPTER PWC-100

Se prodava pravosmukalka od Zepter PWC-100 pravosmukalkata ne e mnogu...


1 МКД
или предлог цена
18 ное 19:44Frizider kombiniran FAVORIT

Prodavam kombiniran frizider Favorit vo odlicna sostojba.


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

16 ное 15:16Се продава апарат за кафе/кафемат Saeco (Philips)

Се продава одлично сочувана рачната машина за еспресо Saeco (Philips)...


6.000 МКД
или предлог цена
15 ное 08:39Prodavam peralna Candy

Prodavam delovi za peralna Candy CNE 89 T so pregoren programator. Dr...


1 €
или предлог цена
14 ное 18:38Elektricen sporet

Prodavam elemtricen sporet so 4 ringli. Odamna ne e koristen.. So mal...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

11 ное 13:31končar mašina za sadovi

bez zameni mašinata e golem model mašinata e ednaš koristena samo, ja...


14.000 МКД
или предлог цена
10 ное 11:50Se prodava bojlerce za kujna od 10litri

Se prodava visoko montazno bojlerce od 10 litri ispravno


700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

09 ное 19:32PRODAVAM PRAVOSMUKALKA MARKA ROWENTA

PRODAVAM PRAVOSMUKALKA MARKA ROWENTA. PRAVOSMUKALKATA E SO KANISTER I...


2.800 МКД
или предлог цена
08 ное 13:06Se prodava masina za mienje sadovi

Celosno ispravna masina za sadovi TEL ZA KONTAKT 072-211-366


По Договор
или предлог цена
07 ное 21:40PRODAVAM NOV DRZAC ZA 30 KAPSULI ZA KAFEMAT NESPRESSO

PRODAVAM NOV DRZAC ZA 30 KAPSULI ZA KAFEMAT NESPRESSO. MOZE DA PISETE...


1.300 МКД
или предлог цена
05 ное 11:03Bosch mashina za kafe

Prodavam skoro nova, mnogu malku koristena Bosch mashina za kafe. Cen...


1.200 МКД
или предлог цена
04 ное 21:54PRODAVAM FRIZIDER FRINKO ПРОДАВАМ ФРИЖИДЕР ФРИНКО

ФРИЖИДЕР ФРИНКО информации на тел. 070/577-553


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

02 ное 13:42Masina za perenje alishta ST

Се продаваат делови за оваа машина,се што ви треба. Контакт тел: ...


По Договор
или предлог цена
31 окт 21:02Masina sa Perenje Alista Quadro vo Odlicna Sostojba!

Se prodava Masina sa perenje alista Quadro vo Odlicna Sostojba! Ma...


8.000 МКД
или предлог цена
31 окт 12:05Nisko montazno bojerce

NISKO MONTAZNO BOJERCE ISPRAVNO.10 LITRA. 22OO.DENARI. KONTAKT SAMO N...


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

29 окт 12:33Rice cooker - Silvercrest

Се продава нов, не користен апарат за правење ориз. Нов како од прода...


2.000 МКД
или предлог цена
28 окт 17:58Prodavam KIRBY

Prodavam pravosmukalka KIRBY, Vo perfektna sostojba, mnogu malku kori...


По Договор
или предлог цена
26 окт 17:52Bojlerce Gorenje

Malku koristeno malo bojlerce 5 litra od Gorenje


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

24 окт 13:50Продавам скара

Продавам скара


600 МКД
или предлог цена
24 окт 13:17Продавам машинка за сецкање

Продавам машинка за сецкање


600 МКД
или предлог цена
24 окт 13:12Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам