993 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pekarska oprema

Malku koristena oprema kupena od FORTIS Mikser SM30B parc.1 Etazn...


1 €
или предлог цена
25 јан 17:34Промовирано

Golem izbor na Reduktori reduktor редуктор редуктори

Голем избор на motoreduktori vidi sliki ОДКУПУВАМ РЕДУКТОРИ И ЕЛЕКТР...


5 €
или предлог цена
27 јан 12:01Промовирано

Elektro motor elektromotor elektromotori elektro motori елек

Голем избор на електро мотори и редуктори


5 €
или предлог цена
07 јан 18:53Промовирано

Cistilica za pvc prozori

Машината е компјутеризирана, ги чисти сите делови на агол, внатре над...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00VAGA LIBELA 20kg

SE prodava vaga libela 20kg


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:25El.vaga,vagi za traktori,kamioni вага,ваги 20т

ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА ЗА СОЛО КАМИОНИ И СИТЕ ТРАКТОРИ -МЕРЕН ОПСЕГ : МАХ...


5 €
или предлог цена
Денес 10:57Kamionski vagi,vaga(ваги,вага) од 20 до 50 тони

ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА ЗА КАМИОНИ ,ТРАКТОРИ -МЕРЕН ОПСЕГ : МАХ=20,30,50...


7 €
или предлог цена
Денес 10:56se prodava vaga za stoka

СЕ ПРОДАВА ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА: -Сточна не заградена со платформа 1х2 м...


749 €
или предлог цена
Денес 10:56Ел.вага,ваги платформски до 2000кг.VAGI,VAGA,NOVI

ВАГИ elektronski so platforma 1x1m; 1,25x1,25m; 1,25х1,5m; 1,5x1,5m; ...


750 €
или предлог цена
Денес 10:56ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА (VAGA) 15/30kg verificirana (баждарена)

ВАГА Еlektronska 3/6/15/30kg;,nova,bazdarena, so 2 god. garancija -v...


3 €
или предлог цена
Денес 10:56Vaga,vagi,вага,ваги до150,300 и 500кг.

Се продаваат ваги нови 150,300 и 500kg. со платформи со димензија 40х...


1 €
или предлог цена
- 67 % Попуст
3 €
Денес 10:56ELEKTRONSKA VAGA(ВАГА-ВАГИ)VAGI DO 500 KG.

Se prodava elektronska vaga do 500kg . So platforma 600x700mm, 700x80...


330 €
или предлог цена
Денес 10:56Kranski vagi,vaga(ваги,вага) од 3000 до 5000 kg.

Електронски висечи-крански ваги до 3000 кг. имаме и до 5000 кг. со вг...


450 €
или предлог цена
Денес 10:56LINIJA ZA BONBONI SO MASINA ZA VITKANJE

Komplet linija za bonboni i masina za vikanje


1 МКД
или предлог цена
Денес 07:15Kompresori

SE prodava dva neispravni kompresori


5.000 €
или предлог цена
Вчера 22:53Siber ventili ventil шибер вентили вентил

Нови со електричен и со пневматски активатори


1 МКД
или предлог цена
Вчера 20:24Hidromotor hidro motor хидромотор хидро мотор

Голем хидромотор изваден од 10 тонска подвижна дигалка i drugi pomali


300 €
или предлог цена
Вчера 20:24Racno vitlo digalka

Ispravno do 250 kg


50 €
или предлог цена
Вчера 20:24Cirkular za metal

Fabricki so 5.5 kw motor


800 €
или предлог цена
Вчера 20:24Shtrafilica strafilica raider

Odlicna ne e koristena


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:24Brusalica slajferica

Nova


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:24Uv lambi sushac ув ламби

Исправни живини ув ламби.комплет со китија 300 евра


300 €
или предлог цена
Вчера 20:24Турбина турбини turbini turbina

Исправни


1 €
или предлог цена
Вчера 20:24Vakumirka pakerka вакумирка пакерка

Пакерка со најлон и топол воздух. Фабричка


1.000 €
или предлог цена
Вчера 20:24Hidraulicni pumpi pumpa пумпа пумпи

Хидраулични пумпи со големи мотори од 55кв 45кв 30кв 18.5кв 15кв...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:23Digalka kran vitlo дигалка кран витло

Нов редуктор со половен мотор 2. 45кв


300 €
или предлог цена
Вчера 20:23Hidroagregat hidroulicna pumpa

1.5 kw motori komplet so kazan pumpa i ventili


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:23Диоди diodi

1600 ампери диоди со ладнаци и само диоди


50 €
или предлог цена
Вчера 20:23Semerinzi simerinzi семеринзи симеринзи

Симеринзи, О прстени и сетови за хидраулика и пневматика околу 500/60...


3 €
или предлог цена
Вчера 20:23Turbina turbini ventilator турбина турбини

Турбини без мотори 1000 ден Со мотори 4000ден


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:23Presa presi преса преси

Фабричка со 2 водилки за прецизност 250 евра само пресата 450 евра...


250 €
или предлог цена
Вчера 20:23Set za lemenje gorilnici горилници сет за лемење

Нов квалитетен сет за лемење со комплет горилници на плин


50 €
или предлог цена
Вчера 20:23Prekidaci shtekeri прекидачи штекери

Нови . Има и дупли вградни


30 МКД
или предлог цена
Вчера 20:23Reduktor reduktori редуктори редуктор

Голем избор


5 €
или предлог цена
Вчера 20:23Zapcesti pumpu pumpa пумпа пумпи

Во одлина состојба со капацитет користени за транспорт на моторно и р...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:23Сајла sajla

Nova meka sajla od 9 mm cena 30 den metar od 17mm okolu 10 metri osta...


30 МКД
или предлог цена
Вчера 20:23Vakum pumpa вакум пумпа пумпи

Големи и мали исправни


5 €
или предлог цена
Вчера 20:23Пумпа пумпи pumpa za voda

Голема нова не употребена пумпа со половен 55кв мотор


1.200 €
или предлог цена
Вчера 20:23Regulator

Ispravni japonski


50 €
или предлог цена
Вчера 20:22Kolektori za rotori kolektor za vinkler vinklovanje

36 lameli fi 36 mm so 14 mm otvor novi kolektori za brusalici Novi ...


2 €
или предлог цена
Вчера 20:22Редуктори редуктор reduktor reduktori

Нов редуктор тежок 780кг со редукција од 1450/1 Голем избор на други...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 20:22Dozer ustava zaustava дозер заустава

Комплет со редуктор 1.5 кв


400 €
или предлог цена
Вчера 20:22Pumpa za parno

Nova pumpa za parno


300 €
или предлог цена
Вчера 20:22Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам