3081 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Плац

Продавам плац 600 м2 градежно земјиште, во плацот има струја , вода ,...


1 МКД
или предлог цена
26 јул 21:03Промовирано

Apartmani, Studia, Sobi - Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

11 јул 11:31Промовирано

Апартмани | Apartmani, Соби | Sobi во Охрид | Ohrid

Се издаваат студија во строгиот центар, во Охрид. Секое студио има св...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 13:00Промовирано

Izdavam stan na 100m od ezero

Sloboden stan od 15.08.2021. Se naogja na 100 M OD EZERO. STANOT E NA...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 01:01rushenje so hilta

rushenje so hilta i izfrlanje na sut so kamion , komplet so nasi rabo...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 23:59Izdavam kamp vo noviot del na gradiste

Се издава камп во Градиште, блиску до WC, продавница, во новиот дел. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 23:41Apartman stan so 2 spalni

Izdavam Apartman stan so 2 spalni Prekrasno namesten Moznost za sme...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:32Apartman stan 65m2 so 2 spalni

Izdavam stan so dve spalni sobi terasa podrum Za podolg period Reno...


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:32Izdavam 3 soben stan vo Ohrid, kaj Discount Tinex

Stanot e kompletno namesten. Ima kablovska TV, internet... Edna spal...


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:15Garsonjera 3-krevetna,centar,povolno

Garsonjerata e kompletno opremena,so kupatilo,kujna,dvor so poseben v...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 23:07Stan za familija(4-krev),centar,povolno

Apartmanot e so 2 spalni sobi,kujna, kupatilo,balkon, wi fi,parking. ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 23:04Stan za familija(4-krev),centar,povolno

Apartmanot e kompletno opremen so kupatilo i mini kujna. Pogoden e za...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 23:01STUDIO- garsonjera,centar,parking

Studioto e trokrevetno so bracen lezaj i 1 krevet.Pogodno e za bracen...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 22:59Stan za familijarni gosti(6 kreveti),centar,parking

Stanot(90 m2) e kompletno opremen.Ima dve spalni sobi so francuski le...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:56Prodavam

Nivata e na dobra lokacija so moznost za priklucok na vodovod i struj...


25 €
или предлог цена
Вчера 22:55MESECNO SE IZDAVA STAN VO STROG CENTAR

SE IZDAVA STAN VO STROG CENTAR OD SEPTEMVRI DO JUNI PO CENA OD 170 ev...


170 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:49PRIJATEN AMBIJENT ZA PAROVI

CENETI GOSTI! Rabotime spored protokolot na vlada na RSM.Nasite ap...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 21:19ИМПЕРИЈА – Плац 477м²

Шифра E 57/2 Се продава плац на атрактивна локација со вкупна површ...


53.000 €
или предлог цена
Вчера 20:45ИМПЕРИЈА – Стан 62м²

Се продава стан (нова градба) со површина 62м², со распоред -дневна,т...


45.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:45ИМПЕРИЈА – Викенд куќа

Шифра Д 82/23 Се продава викендица со вкупна површина 268м² со катн...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:45ИМПЕРИЈА – Продажба на куќа

Шифра Д 77/26 Се продава куќа со површина 160м² со катност П+1. Пов...


55.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 20:44ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Плац 968м2

Се продава плац со поглед на езеро во населба Рача. Плацот има површ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:44ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Нов деловен објект

Се изнајмува и продава деловен објект на магистрален пат Охрид-Скопје...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:44ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Kуќа 330м2

Се продава куќа со катност П+1+ПК, вкупна површина на куќата 330м2 ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 20:44Продавам спрат од куќа

Продавам наместен стан (2-ри кат од 2) во семејна куќа во Охрид. Куќа...


70.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:41Се изнајмува/продава

Се издава/продава станбено - деловен простор 168 м2, приземје со двор...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:16Deloven prostor vo storg Centar na ul Dame gruev

Се издава/продава станбено - деловен простор 168 м2, приземје со двор...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:16Izdavam stan vo centarot na Ohrid

Izdavam garsoniera vo centarot na Ohrid kaj cinarot, do pazarot, cena...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:06Se izdava namesten Apartman - ***ЕXTRA CENA***!!!

Se izdava apartman kompletno namesten so poseben vlez vo kuka vo bliz...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 19:34СУПЕР СМЕСТУВАЊЕ ВО ОХРИД 350 ДЕНАРИ.РЕЗЕРВИРАЈТЕ!

***П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам соби во потполно нова кука во бл...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 18:56Апартман-соба-министудио

Aпартманот се наоѓа на ул.Егејска бр.17(1 км од центар) во зграда на ...


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 18:54Се продава плац

Се продава плац погоден за градба на добра локација на 1.5 км од цент...


30 €
или предлог цена
Вчера 18:54Se prodava plac vo naselba raca na 150 metri do ezero

Se prodava plac od 325 kvadrati vo naselba raca na 150 metri do ezero...


60.000 €
или предлог цена
Вчера 18:52SOBI I STUDIA VO OHRID!!!

Se izdavaat luksuzno opremeni Sobi i Studia!!! -Tv -Wi fi -Kablovs...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 18:42Iznajmuvame Sobi i Dvosoben Stan

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 18:39Iznajmuvame Nov Dvosoben Stan vo centarot na Ohrid

Se iznajmuva nov i luksuzno opremen dvosoben Apartman/ Stan Konfor kl...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:38Apartmani blue lagoon, Lagadin-Ohrid

СЛОБОДНИ ДАТУМИ ОД 16.08 Апартманите Blue Lagoon располагаат со 2 а...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:34Studio za Turisti

Se izdava studio za turisti 2/3 osobi


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:30****APARTMANI FILIP-Strog centar do ezero****

Se izdava luksuzno operemen apartman vo najstrogiot del od centarot n...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 18:18СУПЕР СМЕСТУВАЊЕ ВО ОХРИД 350 ДЕНАРИ.РЕЗЕРВИРАЈТЕ!

*** П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам соби во потполно нова кука во ...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 17:34Се изнајмуваат соби во Охрид

Куќата се наоѓа на 700м од центарот на Охрид.


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 17:10Apartmani za iznajmuvanje

Se izdava apartman za dve osobi vo Villa Tema so moznost za dorucek, ...


1.800 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 17:08Se izdava sprat od kuka

Slobodno. Posle 06.08 Se izdava spratot e kompletno opremen kunja so ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 17:02Страна 1 од 78

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам