Охрид
                           
387 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kukja

Kukata se naoga na pocetok od n. Leskoec 4 km. do centarot na gradot ...


95.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 15:07Se prodava kuka na top lokacija

Kuka so deloven prostor - restoran. Na nepovtorliva lokacija . Ve mo...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 14:44Куќа на Абас Емин

Куќата е градена плански, со проект и надзор... Потребно е реновирање...


115.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 14:22  НОВ ОГЛАС

Cityview apartmani Ohrid

💥Уживајте во прекрасниот поглед на Охрид со cityview apartments 💯 ...


30 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 14:06Се изнајмува Вила Силва

Се издава викендица во Чекоштина во близина на хотелот Сончева порта....


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
30 €
Охрид

Куќи / Вили

Денес 11:28Se prodava kuka vo Ohrid

Se prodava kuka vo Ohrid - poveke info na telefon 077 - 600 839 ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 11:03Се продава итно 150.000 евра

комплет реновирана индивидуална куќа на ул. Осми спетември бр. 57, во...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 10:21Se izdavaat sobi / apartmani vo Ohrid

Se izdavaat sobi i apartmani za kratok prestoj vo Ohrid vo blizina na...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 10:10Куќа Во Косел на магистралниот пат за Битола

Куќата е во фаза на градење, лоцирана е на самиот пат после фабриката...


42.100 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 10:09Kukja od 350 m2

Kukjata ima podrum, prizemje, sprat i potkrovje. Cist imoten list. ...


89.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 10:08Куќа наспроти Аеродромот

Куќата е новоградба, и има голема гаража(склад), Парцелата е 1400 м2...


77.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 10:01БИЛБОРД недвижности | Куќа 135м2 + 322м2 двор, ул.Прилепска

🏡 БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг - www.bilbord.com.mk...


110.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 09:52БИЛБОРД недвижности | Куќа 96м2 + 397м2 двор

🏡 БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг - www.bilbord.com.mk...


110.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 09:52Apartmani Veloski - Ohrid

Se izdavaat novi apartmani od 50 i 70m2 na samo10 min.pesacko rastoja...


7 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 08:50ПРОДАВАМ КУЌА СО ПЛАЦ ВО НАСЕЛБА “ГОРИЦА ИСТОК“ ВО ОХРИД

Куќата е нова градба, 117м2, П+1 Плацот е 816м2, со имотен лист 9093...


126.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 08:45Apartmani Lile Pestani i Bungalowi

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра о...


10 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 07:14Se prodava kuka

Се продава куќа со маркичка за станбена зграда во населба гоце делчев...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 20:49ИМПЕРИЈА – Куќа 193м²

Шифра Д 37/12 Се продава куќа со површина 193м² со катност П+1 и ...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 20:10ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Куќа 100м2

Се продава нова куќа со површина 100м2 (дневна со трпезарија,кујна,те...


52.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 19:51ОХРИД, КУЌА, 2 КАТ 125М2 БАЛКОНИ 14М2 ДВОР 93М2

ОХРИД, ЗА 78.000 ЕВРА, ПЛАНСКА КУЌА, САМОСТОЕН ОБЈЕКТ, ПРИЗЕМЈЕ ОД 60...


78.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 18:41***Капитал***Ексклузивно Куќа во Лескоец

Шифра 20 078 Ексклузивна понуда: Куќа со дворно место ...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 13:37Se izdava vila vo neposredna blizina na Ohridakoto Ezero

Se izdava vila vo neposredna blizina na ezeroto Naum Gorgioski 078...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 13:34***Kapital***Ekskluzivno Vila vo Elesec

Шифра 20 083 Eксклузивна понуда: Вила на Охридската ривие...


300.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 13:33Apartmani Star Grad

Apartmani vo star grad do crkvata Sv. Sofija so terasi i pogled na ez...


40 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 10:21Se prodava kukja vo strog centar na Ohrid

🏘️🌅Se prodava kukja vo strog centar na Ohrid.⁣ ⁣ Kukjata se sos...


70.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 09:19Prodavam Kuka pravena za svoja dusa

Kukata e pravena po site standardi ne e stedeno na nisto (ne e praven...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 08:20Se prodava Renovirana kukja OHRID

Se prodava renovirana kukja na dva sprata vo ohrid so kvadratura od 1...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

21 јул 23:14Se prodava Kukja vo Ohrid - naselba Vidobishta

Се продава КУЌА на 2 спрата во ОХРИД со Дворно место 294 м2 и површин...


86.900 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

21 јул 17:33EVTINO SE PRODAVA KUKJA VO BUTEL 2 NA BRDOTO

SE PRODAVA STARA KUKJA VO BUTEL 2, NA BRDOTO, DESNO NAKAJ ZELEZARA. K...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

21 јул 12:25ITNO - MESTO ZA GRADBA VO BUTEL

SE PRODAVA STARA KUKJA VO BUTEL 2, NA BRDOTO, KOJA E ZA RUSHENJE. NA ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

21 јул 12:24Продавам КУЌА на само 4км од градот Охрид.Цена под договор.

Продавам куќа со површина од 849 м2 , од кои двор со површина од 626 ...


82.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

21 јул 12:23Се продава куќа во Охрид

Се продава куќа во Охрид на улица Момчило Јорданоски бр.12 во близина...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

21 јул 09:58Prodavame nekolku vikendici vo Ljubanista

Dokolku vi treba vikendica vo Ljubanista Sveti Naum najuba...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

21 јул 07:57Bungalovi APARTMANI LILE PESTANI

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра о...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 јул 23:33Prodavam kukja Leskoec Ohrid

Se prodava kukja so dvorno mesto od 1000m2 vo Leskoec na samiot pat O...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

19 јул 23:16ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Продажба на куќа

Се продава куќа со површина 270м2 и катност П+1+Пк Површина на двор...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

19 јул 20:27Куќата се изнајмува

Куќата се изнајмува на две години, со можност рокот да биди продолжен...


198 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
199 €
Охрид

Куќи / Вили

19 јул 12:36KUKJA vo OHRID, ZA STAN vo SKOPJE

Proavam, ili m enuvam nova,visokokvalitetna kukja od 80m2 namestena, ...


37.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 јул 22:12PREKRASNA KUKJA

Kukjata e na prekrasna lokacija, odlicno gradena, po site standardi, ...


150.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 јул 22:12KUKA VO BLIZINA NA EZERO

Kukjata e na 3 kata so možnost i za potkrovje. Istata ima dvor i napr...


69.500 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 јул 22:11Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам