Прилеп
                   
430 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ASUS 505GM GAMING LAPTOP

I7 8750 procesor 1060 gtx 6 gb SSD 1 T HDD 1 T Ekran 144hz Dual...


900 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 €
Вчера 13:00Промовирано

Samsung Galaxy tab2 10.1

Se prodava perfektno zacuvan tablet samsung galaxy tab 2 model GT-P51...


4.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Таблети

Денес 08:03DDR 3 RAM MEMORIJA

Se prodava ispravna ram memorija. 4GB (2x2) 2x Hyindai 1600 mhz 2 ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:32Dell Latitude E7440

Se prodava Dell Latitude E7440 Ultrabook 14.1’ , i5-4300 2.0 - 2.6 Gh...


199 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
200 €
Вчера 22:03Corsair K100 Cherry MX Speed

Продавам нова, некористена Corsair K100 со Cherry MX Speed свичови. Т...


Вчера 20:46  НОВ ОГЛАС

Se prodava Epson LQ-100 24-Pin Dot Matrix Printer

Se prodava Epson LQ-100 24-Pin Dot Matrix Printer, koristen vo domasn...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:49Ram Memorija SODIM DDR3 2x2 GB za laptop

Se prodava Ram Memorija SODIM DDR3 4 x 2 GB za laptop, cetiri plocki ...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 18:49LG DVD RW za desktop PC, perfektena sostojba

Se prodava DVD RW - LG x52 super multi, za desktop PC vo perfektna so...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:49SSD SAMSUNG 850 PRO 512 GB

https://www.samsung.com/us/computing/memory-storage/solid-state-drive...


Вчера 14:07ASUS 505GM GAMING LAPTOP

I7 8750 procesor 1060 gtx 6 gb SSD 1 T HDD 1 T Ekran 144hz Dual...


900 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 €
Вчера 13:00DELL Precision M6600

Se prodava graficka stanica DELL Precision M6600 so mnogu jaki perfor...


22.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:57Prodavam Ram memorija za Desktop DDR2800 od 2 GB

Prodavam Ram memorija za Desktop DDR2 od 2 GB. Edna 400 denari, dve ...


350 МКД
или предлог цена
Вчера 10:51Prodavam ram memorija za laptop DDR2 od 2GB

Prodavam ram memorija za laptop DDR2 od 2GB 400 denari . DDR3 od...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 10:50Prodavam Univerzalen WiFi Extender NETGEAR

Prodavam Univerzalen WiFi Extender NETGEAR. Raboti i preku WiFi i pre...


Вчера 10:50Prodavam 17" i 19" LCD monitori, Samsung, Acer

Prodavam 17 i 19 incni LCD monitori 17" LCD Monitor HYNDAI 800 denar...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:50Lenovo i3 2100, 3.1 GHZ, 6GB ram 500 GB Hard Disk

Prodavam kujciste Lenovo i3 2100, 3.1 GHZ, 6GB ram 500 GB Hard Disk. ...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Вчера 10:50Laptop Acer N15Q1 Core i3 5th Gen, 4 GB ram, 500 GB, 15.6"

Prodavam laptop Acer N15Q1 Core i3 5th Gen, 4 GB ram 500 GB Hard disk...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 10:50Fujitsu A532, 15.6" Core i5-3210m, 4 gb ram 500 GB Hard disk

Prodavam laptop, Fujitsu lifebook A532, 15.6" Core i5-3210m, 4 gb ram...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 10:49Lenovo i5 2400S 2.5GHZ, 8GB ram 500 GB Hard disk

Prodavam KUjciste Lenovo i5 2400S 2.5GHZ, 8GB ram 500 GB Hard disk. I...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:49Prodavam 22 , 23, 24 i 25 incni LCD i LED monitori

19" LCD monitor MAG model GML 1950+ komplet so kabli 1.000 denari so ...


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Вчера 10:18AMD Athlon II X3 425, 2.7 GHZ, 4GB Ram, 320GB Hard disk

Prodavam kujciste HP, AMD Athlon II X3 425, 2.7 GHZ, 4GB DDR3 Ram, 32...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 10:17Acer 5740G, Core i5 M520, 4 GB ram,640 GB hard disk

Prodavam laptop Acer aspire 5740G, 15.6", Core i5 M520, 4 GB ram, 64...


3.500 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
4.500 МКД
Вчера 10:16Procesor i ram memorii

Amd athlon 64 x2 4200 dual core 2.2 mgh Cena 300 den Ram memorii d...


27 ное 22:15Mouse/Glusec Glorious Model O Wireless

👉Се продава Glorious Model O Wireless. Во одлична состојба без траги...


27 ное 20:434GB Ram Kartici za LapTopi

Se prodavaat novi 4GB DDR3 Ram kartici, i toa : zeleni MT i Samsung 1...


600 МКД
или предлог цена
27 ное 20:31Laptop PANASONIC CF19 TOUGHBOOK

Laptopot e soliden dobro funkcionira,samo baterijata ne e dobra.BIZNI...


120 €
или предлог цена
27 ное 12:08Gaming PC 4

Prodavam Gaming Pc so slednive karakteristiki: 1.Procesor: Intel® Co...


10 МКД
или предлог цена
27 ное 12:06Сервис на компјутери Servis na kompjuteri kompjuter

Сервисирање и одржување на комјутери и оперативни системи чистење од ...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

27 ное 10:30Se prodava helium ruter hnt хелиум рутер хнт sensecap

Се продава нов неотпакуван sensecap со rak 8dbi антена и кабел, држа...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
26 ное 22:51Toshiba C55-A

Laptopot e zacuvan, BEZ HARD DISK poradi podatoci, 4 GB ddr3 RAM m...


2.800 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
3.200 МКД
26 ное 19:46Game boy lot igrici

Gameboy igrici, nekoi ispravni nekoi ne, mozat da se testiraat na lic...


2.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

26 ное 14:41Se prodava intel i5 PC,4-ta geeracija

MB---Asus Z97-p Cpu--Intel i5 4590S RAM-8GB DDR3 1866 MHz Kimgston ...


16.000 МКД
или предлог цена
26 ное 14:04Haswel pc i5

Mb Gigabyte h81 Cpu Intel i5 4460 cpu cooler DeepCool Gammaxx 20...


7.000 МКД
или предлог цена
- 30 % Попуст
10.000 МКД
26 ное 14:04Se prodavaat DDR2,DDR3 I DDR4 RAM memorii

4x2 gb DDR2 G.SKILL 1066 Mhz --2000 den 2x4 gb DDR3 Simmtronics 1333...


700 МКД
или предлог цена
26 ное 14:04Prodavam Laptop Asus za delovi

Prodavam Laptop Asus od fotografiite za delovi. Bez polnac.


500 МКД
или предлог цена
26 ное 12:00Kupuvam SSD , prodavam hdd

Kupuvam ssd sose adapter kon pcie Prodavam sata hdd Nemora isto...


500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 МКД
25 ное 11:01Prodavam polnaci za laptop Lenovo, Sony, DELL, Asus, Fujitsu

Prodavam originalnii polnaci za laptopi -Lenovo 20V, 2.25A, 45V k...


600 МКД
или предлог цена
24 ное 10:20Asus x501a na delovi

Asus x501a na delovi maticna HDD RAM tastatura plastiki


5 €
или предлог цена
24 ное 01:11Asus x61s na delovi

Asus x61s na delovi ili kupuvam maticna


1 €
или предлог цена
24 ное 01:11RIG 6xRTX3070 nonLHR

6x Gigabyte NVIDIA RTX 3070 8GB nonLHRn Stabilini 374MHs / 742W Nik...


3.000 €
или предлог цена
23 ное 18:45Nov LCD Screen Inverter za laptop displej

Prodavam nov LCD Screen Inverter za laptop displej nekoristen, neotpa...


700 МКД
или предлог цена
23 ное 14:47Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам