Подкатегорија:
                   
211 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Lcd 19" kupuvam 24"

Prodavam monitor 19" Lcd widescreen Vo ispravna sostojba , ne gree ...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 03:20Prodavam 22 , 23, 24 i 25 incni LCD i LED monitori

19" LCD monitor MAG model GML 1950+ komplet so kabli 1.000 denari so ...


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Вчера 11:57DDR 3 RAM MEMORIJA

Se prodava ispravna ram memorija. 4GB (2x2) 2x Hyindai 1600 mhz 2 ...


1.000 МКД
или предлог цена
28 ное 22:32Se prodava Epson LQ-100 24-Pin Dot Matrix Printer

Se prodava Epson LQ-100 24-Pin Dot Matrix Printer, koristen vo domasn...


1.000 МКД
или предлог цена
28 ное 18:49LG DVD RW za desktop PC, perfektena sostojba

Se prodava DVD RW - LG x52 super multi, za desktop PC vo perfektna so...


500 МКД
или предлог цена
28 ное 18:49SSD SAMSUNG 850 PRO 512 GB

https://www.samsung.com/us/computing/memory-storage/solid-state-drive...


28 ное 14:07Prodavam Ram memorija za Desktop DDR2800 od 2 GB

Prodavam Ram memorija za Desktop DDR2 od 2 GB. Edna 400 denari, dve ...


350 МКД
или предлог цена
28 ное 10:51Prodavam ram memorija za laptop DDR2 od 2GB

Prodavam ram memorija za laptop DDR2 od 2GB 400 denari . DDR3 od...


400 МКД
или предлог цена
28 ное 10:50Prodavam Univerzalen WiFi Extender NETGEAR

Prodavam Univerzalen WiFi Extender NETGEAR. Raboti i preku WiFi i pre...


28 ное 10:50Prodavam 17" i 19" LCD monitori, Samsung, Acer

Prodavam 17 i 19 incni LCD monitori 17" LCD Monitor HYNDAI 800 denar...


500 МКД
или предлог цена
28 ное 10:50Procesor i ram memorii

Amd athlon 64 x2 4200 dual core 2.2 mgh Cena 300 den Ram memorii d...


27 ное 22:15Se prodavaat DDR2,DDR3 I DDR4 RAM memorii

4x2 gb DDR2 G.SKILL 1066 Mhz --2000 den 2x4 gb DDR3 Simmtronics 1333...


700 МКД
или предлог цена
26 ное 14:04Prodavam polnaci za laptop Lenovo, Sony, DELL, Asus, Fujitsu

Prodavam originalnii polnaci za laptopi -Lenovo 20V, 2.25A, 45V k...


600 МКД
или предлог цена
24 ное 10:20D link ant24 wifi 2.4ghz 18db

18 db yagi antena nova e okolu 110e ispravna ova e samo antena.za gol...


21 ное 16:49NOVI USB 1TB / 2 TERABAJTI

Novi nekoristeni


20 ное 09:58PALIT GTX 1050 2GB STORMX

SE PRODAVA GRAFICKATA OD NASLOVOT.ISTATA E MAKSIMALNO ZACUVANA SO SME...


20 ное 08:03USB Bluetooth 5.0 Adapter Transmitter Receiver Dongle

Единствен во Македонија со 5.0 пренос. Последен на залиха - остана...


19 ное 00:07Prodavam RYZEN 7 2700 so kuler

Prodavam RYZEN 7 2700 so kuler Cena 6999 denari Telefon 075 561...


6.999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
7.000 МКД
17 ное 14:22RAM DIMM 8GB DDR4

10 moduli 8gb ddr4 na 2400Mhz, eden na 2600Mhz


25 €
или предлог цена
13 ное 22:57kupuvam usb

kupuvam ssd 128 ili 256gb Kupuvam adapter kontroler M2 nvme : kon...


500 МКД
или предлог цена
12 ное 22:03DDR2 na 800MHz novi plocki

DDR2 рам меморија на 800MHz и 2GB капацитет, работи и во dual channel...


1 МКД
или предлог цена
12 ное 11:10PRODOLZITELNI KABLI ZA PSU

BITFENIX ALCHEMY 2.0​ се продаваат каблите од сликата,истите се став...


1.000 МКД
или предлог цена
11 ное 08:23Prodavam kvaliteten Mouse Logitech model T-BB18

Prodavam kvaliteten Mouse Logitech model T-BB18. Ispravna sostojba.


11 ное 07:27AMD ATHLON ll X2 255 3.1 ghz 2mb cache

AMD Athlon II X2 255 3.1 ghz 2 mb cache Raboti so DDR2 i DDR3 memor...


11 ное 01:09Intel Core2 Duo E8500 3.16GHz Processor

lga 775 6mb cache, tdp 65w. Procesorot raboti bez problem , Prakjam p...


11 ное 01:08TASTATURA ZA ACER Aspire

Acer Aspire 5810tz 5810T 5810PG 5810 5800 5750G 5750 5745 5742, 5742G...


11 ное 01:07RAM MEMORIJA ZA LAPTOP KINGSTON DDR2

2GB 800Mhz, 2GB 2Rx8 PC2-6400S Memoriite rabotat odlicno. i vo dual ...


600 МКД
или предлог цена
11 ное 01:07Intel Core 2 Quad Processor Q9500

2.83GHZ, 6mb cache, TDP 95w, 1333 MHz FSB, soket LGA 775


11 ное 01:07AMD Phenom 9650 Quad-Core 2.3ghz

Socket AM2,AM2+, TDP: 95 W, 4mb cache.


11 ное 01:07AMD FX 4100 PROCESOR

Procesorot funkcionira bez problem ima 4 jadra 12 mb cashe black edit...


11 ное 01:06AMD Athlon II X4 640 3000 MHz 2mb cache

Socket AM2+, AM3. TDP 95 Watt, Poddrzuva ddr2 i ddr3 memorii, Proceso...


11 ное 01:06AMD Phenom II X4 B97 3.2 Ghz 8Mb Cache

Socket AM2+, AM3. TDP 95 Watt, Poddrzuva ddr2 i ddr3 memorii, Proceso...


11 ное 01:06Hard disk WDC WD5000AAKX 500 GB

Diskot e vo odlicna sostojba malku e koristen 16 MB Cache Interface...


1.100 МКД
или предлог цена
11 ное 01:06RAM MEMORIJA KINGSTON 2GB DDR2 800mhz

Memorijata e bez maana imam nekolku parcinja. Raboti vo dual channel


500 МКД
или предлог цена
11 ное 01:05AMD Phenom II X4 850 PROCESOR

Socket AM2+, AM3. 4x 3300 MHz, 2 mb cache, Poddrzuva DDR2 i DDR3 mem...


11 ное 01:05Keyboard White Shark Gaming Spartan TKL Mechanical Metal RGB

Се продава нова, некористена гејмерска механичка тастатура, со плави ...


08 ное 12:20CoolerMaster Elite V3 500W

napojuvajneto nikogas ne e koristeno poradi toa sto kupiv nov kompjut...


2.250 МКД
или предлог цена
08 ное 11:54SSD Samsung pm871 512 GB

..


08 ное 11:35Intel Pentium G3420 3.10Ghz

Procesorot e koristen 3-4 godini vo dobra sostojba e i moze da se pro...


07 ное 21:19GT 210 DDR3 Windforce

grafickata ne e nigkoas koristena kupena e pred 2 goidini od anchooch...


07 ное 21:13Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам