Скопје Центар
                           
15751 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава стан во Центар.

Се продава стан во строг Центар (60м2). Комплетно реновиран. Конта...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

21 сеп 19:31Промовирано

Двособен стан за изнајмување Кеј Центар

Станчето е детално реновирано со нов мебел и техника. Локација Кеј на...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

21 сеп 23:13Промовирано

Se prodava Kuka

Kuka na Vodno kaj Panoramika,se sostoi od 3stanovi,dvoosoben,trtosobe...


238.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:19НОВ ОГЛАС
Промовирано

Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Денес 20:08SE PRODAVA/IZDAVA LOKAL VO GTC SKOPJE

SE PRODAVA / IZDAVA LOKAL VO GTC SKOPJE 1 SPRAT SEVER NAD KAFICITE. ...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 18:55SE IZDAVA KUKA VO PRZINO 100M2

Se izdava / prodava nova kuka vo Przino -Vodno na mnogu mirna lokacij...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 18:53AM KUJCA VO CRNICE NAD MVR.

PRODAVAM KUJCA VO CRNICE SEIZMICKI GRADENA SO NOVA FASADA RENOVIRANA...


480.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 18:46Se prodava kuca na VODNO

Se prodava semejna kuca, na 3 sprata na Vodno. Vo blizina na uciliste...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 17:51EXTRA DVOSOBEN 60m2 VO KAPISTEC KAJ BEVERLI

sifra 21529 Se izdava extra ureden NOV stan vo Kapistec kaj T.C.Be...


380 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 17:04Stan vo Centar kaj Univerzalna 48m2 so 1 spalna novogradba

Се продава стан во Центар кај Универзална 48м2 со тераса на 5/5 кат б...


66.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 17:00ФУНКЦИОНАЛЕН ДВОСОБЕН СТАН ВО ДЕБАР МААЛО

* ШИФРА 6101 Импулс недвижности издава двособен,функционален стан во...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:52  НОВ ОГЛАС

Izdavam stan

Izdavam prazen dvosoben stan od 90m² pogoden za deloven prostor loci...


320 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
350 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:44Se izdava luksuzen stan za kratok prestoj vo centar

Celosno opremen so terasa Se izdava za kratok prestoj Kontakt tel:...


60 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:43ДВОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР,ПЛОШТАД МАКЕДОНИЈА

* ШИФРА 6097 Импулс недвижности издава двособен стан во строгиот цен...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:23  НОВ ОГЛАС

Centar 80m2 trosoben se prodava

Agencija za nedviznosti prodava trosoben stan vo Centar ( blizina na ...


120.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:19  НОВ ОГЛАС

Se izdava namestan trosoben 72m2 vo Centar-GTC

sifra 23 166 Se izdava 3-soben stan vo Centar -GTC, vo blokot kaj ...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:09Prodavam stan strog centar mal ring kaj glavna posta

Prodavam stan strog centar mal ring kaj glavna posta..stanot e 46m2 v...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:06Двособен наместен во Буњаковец!

Агенција издава стан во Буњаковец , комплет опремен. Тел 070791952


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:46  НОВ ОГЛАС

Studio nad Drzavna bolnica kratok prestoj

Studio nad Drzavna bolnica peski 5 minuti odenje. Za dve osobi. Kra...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:46СЕ ПРОДАВА СТАН КАЈ УНИВЕРЗАЛНА САЛА

Се продава стан позади Универзална Сала од 67м2 на 4 кат со лифт и па...


1.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:36Se prodava Kuka

Kuka na Vodno kaj Panoramika,se sostoi od 3stanovi,dvoosoben,trtosobe...


238.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:19  НОВ ОГЛАС

KRATOK PRESTOJ CENTAR-800

se izdava namestena garsonjera vo centar nad ramstor i drzavna bolnic...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:17NOV TROSOBEN 70m2 KAPISTEC T.C. ZEBRA -CENTAR

sifra:16795 Se izdava nov kompletno namesten trosoben stan 70m2 vo...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:54Стаљн со 2 спални кај Универзална

Агенција Home Art издава стан во Центар – Универзална од 62м2. Стано...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:45Одличен стан со 1 спална во Центар

Агенција Home Art изнајмува стан во Центар во близина на Италијанска ...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:45Se izdava ekskluziven stan vo Centar

19478 Centar - kaj Pestaloci, karsi dragstor Beti 70m2, 3-soben, 2/5...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:38  НОВ ОГЛАС

VODNO pozadi Tinex 80m2 baraka so 200m2 dvor

VODNO pozadi Tinex se iznajmuva 80m2 baraka edinecna, trosobna, polu...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 14:35STANOVI VO VODNO. CRNICE I PRZINO

FOTOGRAFII OD PONUDENITE STANOVI IMA NA WEB STRANATA floks.com.mk ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:21STANOVI VO CENTAR

FOTOGRAFII OD PONUDENITE STANOVI IMA NA WEB STRANATA floks.com.mk ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:21DELOVEN PROSTOR VO KAPISTEC, KTK KOMPLEKS

34979-KAPISTEC-KTK kompleksot kaj Sava Osiguruvanje, 46 m2, edna pros...


76.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 14:20DELOVEN PROSTOR VO CENTAR NA ULICA MAKEDONIJA

35012-CENTAR-na ul. Makedonija, 72 m2, 4 kancelarii, dva toaleta, dve...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 14:20NAMESTEN 3-SOBEN STAN NA VODNO KAJ RAMSTOR

34671-VODNO-kaj Ramstor, 105 m2, 3-soben (ednata spalna soba Ima sops...


165.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:20DELOVEN PROSTOR VO GTC, PRIZEMJE

34377-CENTAR-GTC sproti Slovenija sport, 48 m2, edna prostorija so dv...


169.920 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 14:20NOV, 2-SOBEN STAN VO CENTAR

34548-CENTAR-pred nova zeleznicka stanica, 51 m2, 2-soben, na 3 kat v...


81.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:19DELOVEN PROSTOR VO CENTAR KAJ UNIVERZALNA SALA

34172-CENTAR-se prodava deloven prostor vo Centar kaj Univerzalna sal...


1.130 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 14:193-SOBEN STAN VO KAPISTEC SO DVE PODZEMNI PARKING MESTA

33147-KAPISTEC-do OU Kiro Gligorov, 82 m2, 3-soben, na 7 kat vo zgrad...


129.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:18Se prodava nov stan od 151m2 vo Crnice

Се продава нов стан од 151м2 во Црниче.Станот е на втор кат,само еден...


210.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:14SKOPJE DELOVEN PROSTOR OPSTINA CENTAR-1 DO KATOLICKA CRKV

SKOPJE OPSTINA CENTAR -1 SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 26 m NA ul R...


115 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 14:13Magacinski deloven prostor od 350-550m2 vo Centar

nudime za iznajmuvanje magacinski deloven objekt vo Avtokomanda blizu...


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

Денес 14:00TOBAKO 2 NOV DVOSOBEN STAN SE IZDAVA

Sifra 1682 Stanot e kompletno opremen. Kontakt 070 317 369


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:58  НОВ ОГЛАС

Канцеларија во бизнис центар Луна

Се продава канцеларија на ексклузивна локација, бизнис центар Луна ка...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
101.250 €
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:55Се продава нов стан 82м2

Се продава нов стан 82м2 Кујна со трепезарија Дневна соба Тераса ...


102.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:53  НОВ ОГЛАС

Se prodava trosoben stan 72m2 vo Centar nad GTC

s 710 Se prodava stan 72m2,so 2 spalni sobi,2 wc.Na 8 kat od 9.Cen...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:52  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 394

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам