Скопје Центар
                           
81 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apartmani kratok prestoj Centar-Skopje

Апартмани во централното градско подрачје, во кои можете да се почуст...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

Денес 00:53Kratok prestoj Centar - Skopje

Mодерни апартмани во строгиот Центар на самиот Кеј за краток или подо...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

Денес 00:53DNEVNO GARSONJERA VO CENTAR-800 den

se izdava namestena garsonjera kaj ramstor za dneven odmor 800 den a ...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

03 окт 09:52ГТЦ Соби-Апартмани за одмор и релаксација

🆕🆒НАЈДОБРОТО СМЕСТУВАЊЕ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО СКОПЈЕ 🆕🆒THE BEST A...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

02 окт 17:22Kratok prestoj Краток престој

🆕🆒НАЈДОБРОТО СМЕСТУВАЊЕ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО СКОПЈЕ 🆕🆒THE BEST A...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

02 окт 17:22Соби за одмор и релаксација

🆕🆒НАЈДОБРОТО СМЕСТУВАЊЕ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО СКОПЈЕ 🆕🆒THE BEST A...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

02 окт 17:22SOBA APARTMAN ZA NOKEVANJA I ODMOR

Hotel Fama do MAVROVKA


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

02 окт 14:25Se izdavaat sobi za kratok prestoj

Sobi za kratok prestoj od 250 denari do 350 denari od osoba. Sobi za ...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

30 сеп 21:05SOBA 999 DENARI

Do MAVROVKA hotel FAMA i hotel SULTAN


999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

27 сеп 15:27DVE DVOKREVETNI SOBI NAD DRZAVNA BOLNICA

Se izdavaat dve dvokrevetni sobi za zenski osobi so poseben vlez, int...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

27 сеп 00:52IZDAVAM SOBI SPROTI DRZAVNA BOLNICA

IZDAVAM SOBI SPROTI DRZAVNA BOLNICA


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

26 сеп 13:17Se izdava stan za kratok i dneven prestoj vo Centar

Се изнајмува модерен и удобен стан во строг Центар на 900 м од Плошта...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

23 сеп 19:11Се издаваат две комплетно опремени соби !

Се издава комплетно опременa собa за студенти или вработени во трособ...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

19 сеп 14:07Stan za Kratok prestoj Skopje- Centar

Се изнајмува модерен и удобен стан во строг Центар на 900 м од Плошта...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

17 сеп 15:01Se izdavaat dve sobi za studenti vo Debar maalo

Se izdavaat vo kuka so poseben vlez namesteni dve sobi za studenti, k...


5 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

16 сеп 14:17Stan za kratok prestoj vo Centar/Стан за краток престој

Се изнајмува стан во строг Центар на 900 м од Плоштад. Станот се нао...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

15 сеп 14:56SOBI NAD DRZAVNA BOLNICA I MVR

Se izdavaat sobi nad drzavna ili mvr. Poseben sprat od kuka 100m2 so ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

13 сеп 11:43Се издава соба

Се издава соба во комфорен наместен стан во центар, за едно или две л...


135 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

06 сеп 22:35Издавам соби

Над државна болница и МВР,посебен влез,фрижидер во секоја соба,интерн...


8.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

06 сеп 15:00garsonjera гарсоњера стан соба vo centar

Se izdava garsonjera na prizemje (soba kujna wc terasa) vo centar spr...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

05 сеп 09:40Apartman vo strog Centar - Skopje

Комплетно реновирани и модерни апартмани во строгиот Центар на самиот...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

04 сеп 14:14sobi za studenti vo blizina na medicinski fakultet

sobi za studenti vo blizina na medicinski fakultet


75 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

04 сеп 12:02Se iznajmuva stan vo Centar vednash do Josip Broz

Se iznajmuva stan za podolg period vo centar vednas do Josip Broz. D...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

02 сеп 16:25Studio - soba so mini kujna, kupatilo

Se izdava posebno studio vo zgrada pod Panoramika, Vo blizina na Kli...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

01 сеп 16:51Apartman za kratok prestoj

Се изнајмува стан во строг Центар на 900 м од Плоштад. Станот се нао...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

30 авг 21:03Se iznajmuva garsonera vo Centar

Се издабва гарсоњера спроти Агенција за вработување. Цена: 200 евра...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

30 авг 15:57Издавам соба

Издавам една наместена соба со посебен влез кај Народна банка. Телефо...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

23 авг 15:43SKOPJE APARTMANI KRATOK PRESTOJ

🆕🆒НАЈДОБРОТО СМЕСТУВАЊЕ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО СКОПЈЕ 🆕🆒THE BEST...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

23 јул 09:13Izdavam sobi

Издавам соби за ноќевање во куќа во Центарот на Скопје, веднаш спроти...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

05 јул 11:24Sobi za nokevanje nad Drzavna bolnica

Издавам соби за краток престој или ноќевање, на Водно, над Државна бо...


7 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

28 јун 10:16Izdavam soba karsi drzavna bolnica

Izdavam soba karsi drzavna bolnica ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ само на овој бр...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

27 јун 13:00Apartmani kratok prestoj Skopje-Centar

Комплетно реновирани и модерни апартмани во строгиот Центар на самиот...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

27 јун 10:53Се издава соба на спрат од куќа со поглед на градот

Се издава соба на спрат од куќа во нас.Црниче, со поглед на градот. Н...


115 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

27 јун 08:53Издавам соба

Издавам две наместени соби со посебен влез кај Народна банка. Телефон...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

26 јун 12:02Se bara malo stance ili sprat od Kuka !!!

Se bara malo stance ili Sprat od kuka za izjamuvanje , za 1 na Osoba...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

25 јун 16:12Издавам наместена соба

Издавам наместена соба со ходник и купатило, со посебен водомер и ст...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

13 јун 13:28Izdavam soba

Sobi na vodno sprotivno od vlezot na drzavna bolnica.


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

05 јун 10:58Се изнајмува сутерен во Дебар Маало

Се изнајмува сутерен во Дебар Маало. Со посебен влез, 2 соби, кујна ...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

02 јун 17:35Seizdava soba vo Centar

Se izdava stan za vraboteni ili studenti vo strog Centar. Stanot e ce...


290 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

18 мај 10:32Се издава посебна соба во стан-центар Рампа

Се издава посебна соба во стан во кој се сместени три женски лица во ...


60 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

30 апр 07:04Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам