Тетово
                           
1278 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava plac Tetovo - na pat za Falishe Falish

◈Se prodava pllac vongrad Tetovo, na patot za na Falishe ___________...


1 €
или предлог цена
31 окт 17:37Промовирано

PRODAVAM KUCA VO NASELBA DEREBOJ 500m od Centar

Se prodava kuka vo naselba Dereboj kaj Novata Džamija (pozadi EVN) - ...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 01:04Topppp ponuda na stan!!!!

Domacinski socuvan stan,graden 1998god,moderno renoviran celosno vo 2...


115.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 00:30Куќа/Kukja

LOKACIjA: Dolno Sedlarce! -So kompletna dokumentacija, imoten list, ...


110.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 17:50Се продава стан во строг центар на Тетово

Се продава стан на улица Маршал Тито бр. 8 - 1 спрат, стан бр. 2 - ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 15:52Prodažba na stan vo strog centar

Prodažba na stan , so možnost za prenamena vo deloven prostor na odli...


54.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:00Duplex so 4 spalni vo strog centar so extra cena

👉NEVEROJATNA ponuda vo CHANAK agencija👈 Prodažba na DUPLEX stan vo...


94.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:00SUPER ponuda samo vo agencija CHANAK Prodažba na stan

💯☑SUPER ponuda samo vo agencija CHANAK☑💯 Prodažba na stan , na edn...


84.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:00Se iznajmuva dukjan vo centar na 200 metri od plostad

Se iznajmuva deloven prostor- dukjan na samo 200 metri od plostadot v...


1 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

03 дек 19:33Shitet Parcela 800 m² lagja Van Vardarska Tetovë

Shitet Parcela 800m² në lagjen Van Vardarska Tetovë Parcela është e p...


1 €
или предлог цена
03 дек 18:32Duplex stan-Strog centar

Se prodava Novoizgraden Stan duplex, po najsovremeni standardi, izgra...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

03 дек 17:20Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Strog Centar vo Tetovo. ...


46.800 €
или предлог цена
Тетово

Станови

03 дек 17:05Se prodava celosno renoviran stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


70.400 €
или предлог цена
Тетово

Станови

03 дек 17:01Se prodava stan duplex vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan duplex vo strog Centar vo T...


850 €
или предлог цена
Тетово

Станови

03 дек 16:59Se prodavaat stanovi vo izgradba vo Centar, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija v...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

03 дек 16:58Se prodavaat stanovi vo izgradba vo strog Centar, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija v...


1.200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

03 дек 16:58Plac od 880m2 vo Tetovo Shitet vendi

Se prodava plac od 880m2,Vo naselbata Drenovec 3,nad gradski stadion ...


50.000 €
или предлог цена
03 дек 15:08Premium ponuda stan so 3 spalni full opremen

PREMIUM PONUDA samo vo agencija CHANAK Se prodava stan na 4 kat so l...


84.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

03 дек 12:41Kuća pokraj prometna ulica so mnogu povolna cena!!!

🧐👉samo vo AGENCIJA CHANAK👈 📣INTERESNA PONUDA- prodažba na kuća �...


84.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

03 дек 12:40Se PRODAVA kuća so LOKAL vo centar na prometna ulica!!!

Nova ponuda vo AGENCIJA CHANAK👈 Prodažba na kuća 🏡 so LOKAL vo CEN...


159.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

03 дек 12:40premium stan so 3 spalni vo Strog CENTAR

top PONUDA,samo vo agencija "CHANAK" >>>TOP RENOVIRAN STAN<<< ,po...


125.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

03 дек 12:40Komplet opremen stan so 2 spalni kaj Sudot vo Tetovo

Fenomenalna ponuda vo agencija CHANAK📣📣Prodažba na stan-novogradba ...


74.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

03 дек 12:39Kompletnon renoviran, moderno opremen stan vo Blok 70

EXTRA ponuda vo CHANAk agencija📢📢📢 Kompletno renoviran, moderno ...


39.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

03 дек 12:39Premuim ponuda na stanovi vo gradba na odlična lokacija

Premuim ponuda vo CHANAK agencija 🥇 Prodažba na stanovi vo gradba v...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

03 дек 12:39KOMPLETNO RENOVIRAN STAN KAJ KOMERCIJALNA BANKA

📣EXTRA ponuda samo vo agencija CHANAK📣 Prodažba na KOMPLETNO RENOV...


70.399 €
или предлог цена
Тетово

Станови

03 дек 12:38NOVOGRADBA SO 3 SPALNI POZADI PUNTO VERDE

👉EKSKLUZIVNA PONUDA na STAN- NOVOGRADBA samo vo agencija CHANAK Se ...


136.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

03 дек 12:38Se prodava kuka vo Tetovo

Се продава индивидуална куќа во центарот на Тетово (во близина на Пун...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

03 дек 11:30Luksuzna Kuca

Se prodava plac od 187m2 vo naselba Potok so dve kuki, dvor i pomosni...


89.500 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 дек 21:00Plac vo Gajre Tetovo

Shitet parcele reth ruges kryesore, ne fshatin Gajre. Siperfaqja:700...


60 €
или предлог цена
02 дек 20:28Se prodava lokal vo Centar, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na lokal vo Centar vo Tetovo. ____...


36.000 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

02 дек 19:44Se prodavaat dva lokali po 106m2 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na dva lokali so lokacija na ul.: 2...


1.700 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

02 дек 19:39Se prodava kukja vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo strog Centar vo Tetovo....


250.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 дек 19:29Se prodava kukja vo Tetovchanka

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Tetovcanka. __...


235.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 дек 16:38Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


72.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

02 дек 16:35Se prodava objekt(zgrada) + lokali na Ilindenska, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na Objekt (zgrada) + lokali na Ilin...


1.599.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

02 дек 16:35PLACE PER SHTEPI, nder kazermen e qytetit

Parcelat qe jan me ngjyre jane ne shitje. (1, 3 dhe 4.) Lokacioni: ...


1 €
или предлог цена
02 дек 16:12Baraka

Se prodava dobro izolirana baraka 2.50.350


1 €
или предлог цена
02 дек 15:55Se prodava luksuzna vikendica vo s.Jedoarce, Tetovo

Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na luksuzna vikendica vo s.Jedoarce ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

02 дек 13:58Se prodava stara kukja vo naselba Koltuk vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stara kukja vo naselba Koltuk vo...


40.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 дек 13:57Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na Ilindenska vo Tetovo. _...


55.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

02 дек 13:56Se prodava kukja na ul. Ivo Lola Ribar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja na ulica Ivo Lola Ribar vo...


270.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 дек 13:56Страна 1 од 32

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам