Делчево
                           
17 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KUKA MILKOVO BRDO

KUKATA SE NAOGA VO MILKOVO BRDO ULICA PERE TOSEV BR 40


47.000 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

Вчера 13:32Куќа во Делчево | Kuka vo Delcevo

Се продава куќа со: Подрум 37 м², Приземје 110 м², Кат 140 м² и Поткр...


155.000 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

Вчера 00:25Prodavam polovna kuka

Kukata e dobro sochuvana Poveke informacii na tel ili na lice mesto ...


1 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

03 авг 17:29Kuka karabina nova gradba od 120m2 Delcevo

Се продава куќа - нова градба во населба Басарица. Куќа + дворно мес...


1 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

14 јул 06:59Kukja

Куќа во Делчево на убава локација, повеќе информации на овој број: ...


75.000 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

25 мај 23:09Se prodava stara kukja na ulica Solunska.

Se prodava stara kukja na ulica Solunska vo Delcevo sproti hotelo zad...


1 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

05 мај 21:16Krusevska ul.

Kuka e nova s podno grejenje Poveke info tel.WhatsApp viber : +417...


140.000 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

17 мар 23:34Се продава куќа

Се продава куќа со 300м2 површина и 300м2 дворно место.


135.000 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

16 авг 12:52Куќа со најубав поглед на градот

Се продава куќа на ул. Иван Милутиновиќ, на само 5 минути од центарот...


100.000 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

03 дек 15:53Се продава куќа

Се продава куќа.


1 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

04 авг 11:04Продавам Куќа во центар на Делчево

Продавам Куќа во центар на Делчево


1 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

15 апр 13:00Се продава спрат од куќа со посебен влез и куќа новоградба

Се продава спрат од куќа со посебен влез 86м2 и куќа новоградба 360м...


1 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

07 апр 23:39Kuka na ul. Marsal Tito

Za poveke inf: 078 441 491 070 55 66 57 Kukata e vo naselba Strel...


1 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

07 авг 18:17ДВЕ КУЌИ И ДВОРНО ЗЕМЈИШТЕ

Имотен лист 560 с.град кп.бр 6386 две куки со корисна внатрешна површ...


1 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

11 ное 16:09Kuka Nova

Poveke info po tel: 078412445 078412 445 078412445


1 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

04 окт 08:07Se prodava kuka so dvorno mesto

Kukata e vo odlicna sostojba 1 sprat so 1 terasa i bavca so nasad od ...


12.000 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

29 авг 10:23Се продава куќа

Се продава куќа во Делчево. Цена по договор.


1 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

30 јул 18:27Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам