Гевгелија
                           
459 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac od 4000m2 vo Gevgelija

Se prodava plac pozadi fabrikata ABC.Ima markica za 9 placa


40 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Денес 09:41Plac 1150м2 vednas do placot na Tefter Trans

Se prodava niva pred placot na Tefter trans,nivata go deli placot so ...


12 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Денес 09:40izdavam kukja

izdavam kukja ( dve sobi i kupatilo) komplet opremeno info 077 699 2...


120 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 22:54Se izdava stan vo Gevgelija

Se izdava stan vo centarot na Gevgelija, nov, kompletno namesten, so ...


300 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 22:44SE PRODAVA NIVA POKRAJ AVTOPAT BOGORODICA-SKOPJE 5,306 m2.

Se prodava niva so povrsina od 5330 m2,parcela 2238/14,15,16, koja se...


15 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 16:27Се изнајмува деловен простор во Гевгелија 64м2

Се изнајмува под закуп деловен простор од 64 м2 на одлична локација, ...


200 €
или предлог цена
Вчера 15:22Продавам стан

Продавам реновиран стан 47 м2 + 4м2 подрум. Целосно заменета електрич...


29.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 13:48  НОВ ОГЛАС

Стан во центарот на градот ПРОДАЖБА

Се продава стан во центарот на Гевгелија, одлична локација, на самиот...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 13:20DELOVEN PROSTOR 30 M2

Se iznajmuva deloven prostor (dukjan)do mesarnica Kupanov so povrsina...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:07Se prodavaat nivi-placevi na ubavo mesto

Prodavam ubava niva vo katastarska opstina Negorci, koja moze da se k...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

26 мај 12:26Se izdava Karaorman Gevgelija

Voda struja se izdava za sekakva namena dvesta deset m2 objekt po...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Магацини

26 мај 12:23Se prodava Vikendica smrdliva voda kozuv

Odma seliva cis imoten lis plateni site davacki okolu nea struja dano...


10.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Викенд куќи

26 мај 12:23Se izdava namesten trosoben stan na Karaorman Gevgelija

Се изнајмува удобен, модерен и комплетно опремен стан со површина од ...


300 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

26 мај 12:00STAN VO GEVGELIJA

Prodavam stan vo Gevgelija vo mini zgrada so 6 stana so sopstveno par...


800 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

26 мај 09:45Се продаваат станови во градба во центарот на Гевгелија

Продажба на станови со големина од 46-83м2, во центарот на Гевгелија,...


850 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 мај 11:06PRODAVAM EXTRA MESTO VO S.SERMENIN KOZUV GEVGELIJA

PRODAVAM MESTO 2.704 M2 VO S.SERMENIN - KOZUV GEVGELIJA ,VEDNASH POZA...


15 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 мај 22:39Atraktivna lokacija

Lokacijata se naoga na patot sprema Negorski banji pomegu hotel Nar i...


28 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 мај 19:51atraktiven plac

Placot se naoga na patot kon Negorci pomegu hotel Nar i restorant Ja...


28 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 мај 19:51Нива Ново Конско, Горничет 2911м2

Нива на самиот асфалт,Последна кривина пред село Горничен,Ново Конско...


111 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 мај 19:26Се издаваaт Апартмани приземје/Apartments for rent Gevgelija

Се издавааат апартмани на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од ...


1.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

23 мај 19:26СЕ ПРОДАВА НИВА ПОКРАЈ АВТОПАТОТ ГЕВГЕЛИЈА-СКОПЈЕ 5,306 м2 .

Се продава нива со површина од 5330 м2, парцела 2238/14,15,16,која се...


15 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 мај 15:06Kancelarija, deloven prostor

Se izdava objekt so tri kancelarii sekoja so povrsina od po 20 m2 so ...


1 €
или предлог цена
22 мај 21:04Se izdava deloven prostor bulevar Gevgelija

2 dukana po 30m2


400 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

22 мај 13:46Се продава нива во Прдејци, Гевгелија

Се продава нива со површина 4528 м2, во Прдејци, Гевгелија. (место Зу...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

22 мај 09:30Караорман-Гевгелија

SE PRODAVAAT PLACOVI ZA SEMEJNI STANBENI ZGRADI VO URBANIZIRAN DEL S...


30 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 мај 19:25Prodavam luksuzna kuka vo Gevgelija

Продавам луксузна куќа на Караорман во Гевгелија, 520 м2, четири ниво...


199.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

20 мај 16:02se izdava stan

se izdava namesten stan na ul. Goce Delcev44 do gradinkata


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

19 мај 21:31naem na stan

Se iznajmuva za cenata se dogovara.


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

18 мај 17:05Garsonjeri

Se izdavaat ednosobni stanovi na podolg period.tel.077 752 555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 мај 22:43Se izdava apartman

Izdavam apartman na podolg vremenski period.tel.077752555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Соби

17 мај 22:42se izdava nov namesten stan vo nova zgrada

Se izdava nov namesten stan vo Gevgelija za EUR 300 mesecno so terasa...


300 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 мај 18:10SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE GEVGELIJA

Se prodava plac 2050 m2 so objet 250m2 doneseno struja voda generale...


85 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 мај 13:08Se izdava stan vo Gordinija

Se izdava namesten stan spremen za vseluvanje si mebej kujna i spalni...


300 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 мај 13:00Prodavam plac vo Gevgelija ekstra cena

Prodavam plac vo Gevgelija so imoten list so site plateni davacki k...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 мај 19:34деловен простор 50м2+70м2+40м2

Се Издава/Продава Деловен простор Два дуќани 68м2+48м2 Стамбен прос...


111 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

16 мај 18:42Се продава земјиште

Се продава плац во атар на граничен премин Богородица, веднаш до кази...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 мај 16:42Голема парцела во Индустриска зона Гевгелија

Freedom Real Estate & Co ви претставува одлична можност за инвестициј...


165.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 мај 14:26Се издава нов наместен стан!!!

Се издава нов наместен во Гевгелија на одлична локација одма до новио...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

16 мај 14:24Вила Јован;Смрдлива Вода/mountain House for rent

Викендицата Јован, Располага со 3 соби, 4 единечни кревети, еден брач...


40 €
или предлог цена
Гевгелија

Викенд куќи

15 мај 17:20Se izdava dukan , sproti Apolonia hotel

Dukanot e na sprat, so galerija. 54 kvadrati. Socuvan , nema potreb...


200 €
или предлог цена
15 мај 13:38Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам