23 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Инвентар за дуќјан ( екстра цена ) заминување во странство

Рафтови 19 Полици Рафт за овошје Полица за бели пецива во перфек...


1 €
или предлог цена
Струмица

Супермаркети

08 авг 14:46Итно продавам витрина ( фрижидер )

Витрина фрижидер нов мотор одлична состојба Екстра цена ради замину...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Останато

03 авг 13:02Итно продавам машина за машини за бели пецива

Печка за печенје бели пецива И машина за ферментација Цена по ...


По Договор
или предлог цена
03 авг 12:54Raftovi kasi vitrini frizderi

-Se prodavaat tri kasi (biro) -Se prodavaat 4 frizderi visoki - pro...


50 €
или предлог цена
Струмица

Супермаркети

17 јун 11:54Се продаваат

Шпиони за врати ABUSS. Цена по договор.


По Договор
или предлог цена
Струмица

Останато

02 мај 17:55Fiskalna kasa Duna, cena povolna

Mnogu malku koristena, ekstra cena


1 €
или предлог цена
26 јан 16:05Motori za lizgacki vrati

СМАРТ СИС СИСТЕМИ Ви ги нуди сите видови мотори за лизгачки и крилни ...


18.000 МКД
или предлог цена
06 сеп 10:27Otkupuvam Anason

Otkupuvame anason od domasno prozivodstvo vo pomali i pogolemi kolici...


1.234 €
или предлог цена
24 авг 07:15дукан под наем во ГТЦ„Глобал“

Се издава дукан во ГТЦ„Глобал“-Струмуца на први кат веднаш до скалите...


1 €
или предлог цена
15 јун 13:00Продавам лешници

Се продаваат лешници од сопствено производство . Подетални информации...


2 €
или предлог цена
15 апр 16:50INVENTAR I ZENSKA OBLEKA

SE PRODAVA INVENTAR I ZENSKA OBLEKA OD ZATVOREN ZENSKI BUTIK PODET...


1 €
или предлог цена
Струмица

Бутици

03 апр 11:58Изработка и продажба

Изработуваме метлани столови и маси по порачка 071 307 779


1.600 МКД
или предлог цена
Струмица

Салони за мебел

02 мар 14:21Se prodavat stakleni vitrini i stalazi za mobilara novi

Se prodavat dve stakleni vitrini so brava i klucevi, biro so sank i ...


По Договор
или предлог цена
23 дек 13:11Frizider Jaffa

Frizider Jaffa Nov koristen dva dena samo .... slobodno javete se


300 €
или предлог цена
Струмица

Останато

14 окт 11:43Frizider

Friziderot e nov koristen samo 2 dena go kupiv no nemam potreba od ne...


300 €
или предлог цена
Струмица

Останато

14 окт 11:29Печка за пилиња

Многу зачувана печка за пилиња на плин. Многу е економична, за 15 пил...


1 €
или предлог цена
Струмица

Останато

06 окт 12:08Ruter

Rutero je nov Tenda_1CA3A0 so garanzija u pola cena se dava super ru...


5.000 €
или предлог цена
13 јул 17:54zenski fustani

Fustanite se novi broevi ima od 40 -45 razni boi i modeli fustanite ...


1.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Бутици

12 јул 09:50Се продава рафтови за прехрабрен дуќан

Се продаваат рафтови за дуќан изработени од квалитетни материјали, же...


1 МКД
или предлог цена
Струмица

Бутици

22 јун 17:04Profisionalen toster

Se prodava profesionalen toaster inox marka Mayfair donesen od Svajca...


150 €
или предлог цена
24 апр 00:04Кукли

Се продават кукли цена по договор


По Договор
или предлог цена
Струмица

Бутици

22 фев 17:23Se prodava inventar za Prehranbena prodavnica

Se prodavat raftovi, gondola, fiskalna kasa Severec, barkod citac, ka...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Супермаркети

29 окт 17:44kafemat: Rheavendors xs

Кафематот се продава со се постава и читач на монети од:1,2,5,10,50 д...


550 €
или предлог цена
20 авг 15:10Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам