608 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GRAFICKA, GIGABYTE Radeon RX-5600 XT 6GB

GIGABYTE-Radeon-RX-5600-XT-Windforce-OC-6G-2.0 130 euro www.ae.mk


130 €
или предлог цена
17 мар 16:10Промовирано

prodavam procesor ram i maticna ploca

procesor e5-2667 v2 cores 8 / 16 threads base frequency 3.30 GHz ...


16.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
16.500 МКД
Денес 11:12ИТНО Macbook Pro 2020 M1 256GB SSD/8GB Ram

Итно се продава Macbook Pro 2020 M1. Купен од ISTYLE во 2021, користе...


1.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:18Lenovo -Think Centre Edge +Monitor 17-wireles

Prodavam mnogu malku upotreben kompjuter so slednive dodatoci i karak...


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 11:20Prodavam monitor 19 inc

Prodavam monitor 19 inc


1.800 МКД
или предлог цена
22 мар 23:42Prodavam monitor mag led 19 inc

Prodavam monitor mag 19 inc led


2.000 МКД
или предлог цена
22 мар 23:40Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6

Се продава горенаведениот лаптоп во 10/10 состојба, користен неколку ...


44.000 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
45.000 МКД
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

22 мар 11:13Ram Memory 4GB DDR3

Ram Memory 4GB DDR3 1600MHz Ram Memory 4GB DDR3 1333MHz Рам Мемор...


600 МКД
или предлог цена
21 мар 13:29Procesor intel core i5-4590

Procesor intel core i5-4590


1.500 МКД
или предлог цена
20 мар 15:58Intel Core i7-4770K Procesor

Sockets Supported FCLGA1150 Total Cores 4 Total Threads 8 Max T...


5.000 МКД
или предлог цена
20 мар 15:58Logitech C925e 1080p Business Webcam

Logitech C925e 1080p Business Webcam for Video Streaming Enhanced 10...


3.000 МКД
или предлог цена
20 мар 15:58Ram Memory 4GB DDR3 za Laptop

SODIMM Ram Memory 4GB DDR3 1600MHz i 1333 Рам Меморија


600 МКД
или предлог цена
20 мар 15:57RAM 8 GB DDR3 1600MHz

RAM 8 GB DDR3 PC3L 1600 MHz RAM 8 GB DDR3 PC3 1600 MHz RAM 8 GB...


По Договор
или предлог цена
20 мар 15:57Logitech G502

Prodavam glusec, maus, marka Logitech G502, mnogu socuvan. Bez kutija...


20 мар 11:34HP toner

Продавам нови тонери оригинал HP 06A и 15X 06А 30 евра 15А 30 евра ...


19 мар 16:52Prodavam ASUS GEFORCE RTX 3060 12GB

prodavam NEkoristena ASUS RTX 3060 12gb


19 мар 15:55KOMPJUTER LENOVO M93P i5

LENOVO M93P CPU - i5-4590T RAM - 4GB SSD - 120GB 100 €


100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

18 мар 13:51Monitor 22" LG Flatron W2242PK

Monitor 22" LG Flatron W2242PK www.ae.mk


2.000 МКД
или предлог цена
18 мар 11:44Golem asortiman na ekrani za laptop

🔹🔷НЕ ЛУТАЈ, НИЕ ИМАМЕ РЕШЕНИЕ🔷🔹 🟥Голем асортиман на екрани за...


3.000 МКД
или предлог цена
18 мар 11:40Сервис за персонални компјутери и лаптопи

🔷Ви се расипа лаптопот? 🔷Не се вклучува Вашиот компјутер? 🔷Не мо...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

18 мар 11:39Лаптоп ТАСТАТУРИ

💻⌨️ Лаптоп ТАСТАТУРИ ⌨️💻 ✅Голем избор на лаптоп тастатури. ✅Про...


1 МКД
или предлог цена
18 мар 11:39Arena Computer сервис за компјутери

💡Arena Computer прави услуги и поправки на секоја марка и модел на д...


1 МКД
или предлог цена
18 мар 11:39Serviz za Kompjuteri

▪️▪️▪️ НЕ ЛУТАЈ, НИЕ ИМАМЕ РЕШЕНИЕ ▪️▪️▪️ ✅Професионален и брз сер...


300 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

18 мар 11:38SEAGATE FireCuda 520 SSD 2TB PCIE

🔵SEAGATE FireCuda 520 SSD 2TB PCIE ✅Read Speed: 5GB/s ✅Write Sp...


21.599 МКД
или предлог цена
18 мар 11:38Лаптоп ТАСТАТУРИ

💻⌨️ Лаптоп ТАСТАТУРИ ⌨️💻 ✅Голем избор на лаптоп тастатури. ✅Прода...


1 МКД
или предлог цена
18 мар 11:38ASUS TUF GEFORCE 3080 10GB (graficka)

ASUS TUF GEFORCE 3080 10GB (graficka) 690 euro garancijа 1 godina ...


550 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

18 мар 11:38AOC FullHD Curved Gaming LED Backlit Монитор

🔴AOC FullHD Curved Gaming LED Backlit Монитор ✅Големина на панел:...


10.700 МКД
или предлог цена
18 мар 11:38XBOX SERIJA 2

X BOX SERIES S 2 JOYSTICKS PULSE RED EDITION JOYSTICK EDNA NEDELA KOR...


17.500 МКД
или предлог цена
17 мар 20:21GRAFICKA, GIGABYTE Radeon RX-5600 XT 6GB

GIGABYTE-Radeon-RX-5600-XT-Windforce-OC-6G-2.0 130 euro www.ae.mk


130 €
или предлог цена
17 мар 16:10PC so SSD vo odlicna sostojba

Prodavam PC so SSD vo mnogu dobra sostojba, brz


4.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

16 мар 00:46MENUVAM GeForce RTX 3060

Menuvam Ge Force RTX 3060 za ASUS ili Sapphire RX6700xt


13 мар 18:59Prodavam memorii

prodavam memorii kako na slikata, testirani ispravni


1 €
или предлог цена
11 мар 13:14Toshiba satellite l855 i7 processor defekt ne pali

Laptopot e socuvan po dogovor


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

09 мар 14:42baram punjac hp 250 g6

Mi treba baterija i punjac za HP 250 G6 model ima i sliki za da vidite


1 €
или предлог цена
09 мар 08:52SODIMM DDR4 ADATA 2400 MHz 8GB RAM memorija

Ram Type: SODIMM (DDR4) Vendor: ADATA Frequency: 2400 MHz Capacity...


1.000 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
1.400 МКД
08 мар 21:11TASTATURI POLNACI,EKRANI ZA SITE MODELI NA LAPTOPI

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


08 мар 12:472x1 ddr2 1066mhz kingmaxx ram memorija

Nema mana i fiksna cena Broj 071 351 801


300 МКД
или предлог цена
05 мар 16:23СОФТВЕРИ, ВИНДОВСИ, ПРОГРАМИ, АНТИВИРУСИ НА ПОВИК

МИКИ КОМПЈУТЕРИ ТЕЛ 078202985 ДОАЃАМ НА ПОВИК. БРЗА,ТОЧНА И ПРОФ...


По Договор
или предлог цена
04 мар 09:41Intel Core i7-3770 Procesor

Sockets Supported FCLGA1155 Total Cores 4 Total Threads 8 Max Turb...


4.000 МКД
или предлог цена
03 мар 15:10Macbook Pro 13-inch Mid 2012, i5, 4gb ram, 240gb SSD

Prodavam Macbook Pro 13-inch, Mid 2012 Processor 2,5 Ghz Intel Core ...


199 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

03 мар 09:29G.SKILL Ripjaws V - DDR4 - 3600 - F4-3600C18D-16GVK

Novi nekoristeni stikovi Ripjaws V DDR4-3600 CL18-22-22-42 1.35V ...


4.200 МКД
или предлог цена
02 мар 22:47Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам