Карпош
                           
7867 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stan vo vlae

Se prodava 4 soben stan od 100m2 Stanot e lociran na prv kat/suteren...


140.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Se prodava stan vo Vlae so podrum, garaza i dvor

Se prodava kompletno renoviran stan vo Vlae na prv kat vo zgrada od 2...


85.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

24 јан 09:14Промовирано

Се издаваат два стана во Александрија

Се издаваат 2 сана во Населба Александрија веднаш позади лукоил бензи...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

25 јан 21:38Промовирано

СЕ ИЗНАЈМУВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ПОРТА КОЗЛЕ

Агенција за недвижности АВА ДОМ изнајмува нов двособен стан во Порта ...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:09ДАРМА ДОМА издава ПРАЗЕН стан во Дебар Маало

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов ПРАЗЕН стан во Дебар Ма...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:08Се изнајмува стан 35 m2

Се изнајмува стан на приземје од 35m2 на ул.Демир Трајко бр.82 Тафтал...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:07  НОВ ОГЛАС

Prodavame stanovi vo gradba vo Taftalidze 2

s 640 Se prodavaat stanovi vo gradba vo Taftalidze 2,so slednive k...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:00PRODAVAME NAMESTENA GARSONJERA VO KARPOS 2

Prodavame namestena garsonjera vo Karpos 2 pozadi Simpo. Stanot se n...


1.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:00Se prodava dvosoben stan 54m2 vo Taftalidze 1

s 801 Se prodava stan 54m2, so 1 spalna soba. Na 3 kat od 5. Centr...


97.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:59ЛЕВЕЛ 7 - НОВИ СТАНОВИ - ВЛАЕ

🎯 ЛЕВЕЛ 7 - НОВИ СТАНОВИ ВО ВЛАЕ 🏢 зграда од Пр+2+Птк со вкупно ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:54Dubai Building Group

Dubai Building Group со претставништво во Северна Македонија бара сор...


1.000.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Денес 13:45PRODAZBA NOVI STANOVI VO DEBAR MAALO TOP LOKACIJA

ТИВКА И МИРНА ЛОКАЦИЈА ВО ДЕБАР МААЛО Ексклузивна локација во Деба...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:38Se izdava trosoben stan vo Taftalidze (kaj City Mall)

Se izdava trosoben stan na ul. Moskovska br. 7 vo blizina na City Mal...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:37Se iznajmuva luksuzen Stan vo kozle

Se iznajmuva luksuzen Stan od 74m2 vo kozle so sertifikat za energets...


450 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
500 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:36Plac za vikendica Veles do Babuna

Vednas do Babuna 200 metri pred movceto na Vojnica kaj vikendicite o...


5 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:25se prodava niva veles kaj babuna odma kaj vikendicite

se prodava plac za vikendica odlicna lokacija za odmor daleku od guz...


6 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:25СЕ ПРОДАВА РЕНОВИРАН ДВОСОБЕН 42М2 СТАН ВО КАРПОШ 3

СЕ ПРОДАВА СТАН СО ПОВРШИНА ОД 42М2 ВО КАРПОШ 3 СТАНОТ Е ПОЗИЦИОНИРА...


61.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:19СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН 81М2 СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 81М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ СПРОТИ РАМС...


98.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:18СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 4

СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАНС О ПОВРШИНА ОД 103М2 ВО КАРПОШ 4 СТАНОТ Е П...


1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:18Се продава куќа во Визбегово

Се продава куќа во Визбегово од 80м2 сутерен ( работилница) + 80м2 пр...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:15STAN VO GRADBA SO 1 SPALNA 63M2 KARPOS 4

Се продава стан со 1 спалнa од 63 м2 во зграда во Карпош 4 ( кај Мост...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:11STAN VO GRADBA SO 2 SPALNI 59 M2 VO KARPOSH

Се продава стан со 2 спални од 59 м2 - без тераса, зграда во Карп...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:114 SOBEN STAN VO GRADBA 87m2 VO KARPOS 4

Се продава стан со 3 спални од 87м2 во зграда во Карпош 4 ( до мостот...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:10STAN VO GRADBA 50M2 VO KARPOS 4

Се продава стан со 1 спалнa од 51 м2 во зграда во Карпош 4 ( кај Мост...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:10СЕ ПРОДАВА РЕНОВИРАН ДВОСОБЕН 42М2 СТАН ВО КАРПОШ 3

СЕ ПРОДАВА РЕНОВИРАН ДВОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 42М2 ВО КАРПОШ 3 С...


61.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:04СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН ДВОСОБЕН 43М2 СТАН ВО КАРПОШ 3

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН ДВОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 43М2 ВО КАРПОШ 3 СТ...


85.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:04СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН 48М2 СТАН ВО ХРОМ СО 2 ПАРКИНГ МЕСТА

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 48М2 ВО ХРОМ СТАНОТ Е ПОЗИЦ...


76.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:04ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода !

ДАРМА ДОМА издава стан во Кисела Вода кај Економското, близу Центар,...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:02ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар !

Дарма Дома издава нов стан во Центар позади Универзална Сала, станот...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Четворособен стан во Тафталиџе 1

Се продава убав четворособен семеен стан во Тафталиџе 1, на ул. Њудел...


124.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Se prodava dupleks stan vo Taftalidze 2

Se prodava top namesten dupleks stan 69m2 vo Taftalidze 2. Stanot e ...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Stan na kejot na Vardar, Vlae-Karpos 4

Prekrasen stan, na samiot kej na Vardar, do mostot Obedineti Nacii. ...


138.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Plac vo Bardovci

Се продава плац во Бардовци на ридот. Градежно земјиште од 670 м2 на ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Stan vo vlae

Se prodava 4 soben stan od 100m2 Stanot e lociran na prv kat/suteren...


140.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Кисела Вода !

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода, кај Шампионче близу Центар...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:59ODLICEN DVSOBEN STAN 60m2 TAFTALIDZE 1 KAJ GJO

sifra> 17582 Se izdava kompletno opremen dvosoben stan od 60m2 vo ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:49Nov prazen dvosoben 42m2 vo Kozle

sifra 23074 Se izdava nov prazen dvosoben stan 42m2 na prizemje vo...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:49ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Карпош !

Дарма Дома издава стан во Карпош 1 спроти Золошка, поседува 75 м2, 3 ...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:43SE IZDAVA

Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Kozle Kat 1 Greenje Centralno ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:40ДАРМА ДОМА издава нов стан во Козле !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Козле , спроти ...


250 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
270 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:39ДАРМА ДОМА издава нов стан во Влае !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Влае станот пос...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:37PRODAZBA NOVI STANOVI od 31m2 do 68m2 VO KARPOS 4

Продажба на станови од 31м2 до 68м2 достапни на повеке катови. Зград...


1.450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:36ДАРМА ДОМА издава нова гарсоњера во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нова ГАРСОЊЕРА стан во Аеро...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:27Страна 1 од 197

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам