163 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Honda CB1000R

Honda cb 1000 2009god 36000km arrow izduv rizoma shalteri Puig...


1 €
или предлог цена
Денес 02:08Gilera Nexus 125cc

Se prodava Gilera Nexus 125cc, 2010, garaziran, so pominati 33.000km ...


2.150 €
или предлог цена
Вчера 20:04Gilera Nexus 500

Gilera nexus 500 vp super sostojba za poveke inf...na tel 078716102


3.390 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.450 €
Вчера 12:09YAMAHA R1 2014 - AMERICKI PAZAR SO 16.000KM FABRIKA !!!

YAMAHA R1 2014GOD AMERICKI PAZAR 16.000KM FABRIKA!! - HOFFMAN STRANI...


10.300 €
или предлог цена
Вчера 09:23PIAGGIO BEVERLY 300IE

Plateni davacki do registracija!


2.850 €
или предлог цена
18 авг 17:19Piaggio Beverly

Se prodava Piaggio Beverly 200cc. Motorot e pali vozi redovno servis...


1.299 €
или предлог цена
18 авг 15:58Suzuki TL1000S

Bez vlog, moze zamena za kola ili skuter SR50 ili od 250cc pa nagore,...


2.499 €
или предлог цена
18 авг 12:17PIAGGIO BEVERLY 300I.E REGISTRIRAN

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 PIAGGIO BEVERLY 300I.E OD 2010 ...


По Договор
или предлог цена
18 авг 08:59Honda CBR600

Honda CBR 600 be vlozuvanje cela godina


3.600 €
или предлог цена
18 авг 08:40Kymco Downtown 125 2011g.

Prodavam odlicen Kymco 125 Downtown 2011 godina so 16800km.Registrira...


По Договор
или предлог цена
17 авг 22:39PIAGGIO MP3 300ie yourban

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA! BEZPLATEN TRANSPORT VO MAKEDONIJA!!!


3.300 €
или предлог цена
17 авг 15:38HONDA SILVER WING 400IE

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


2.600 €
или предлог цена
17 авг 15:38GILERA NEXUS 500IE

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


2.500 €
или предлог цена
17 авг 15:38PIAGGIO BEVERLY 250IE

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


2.150 €
или предлог цена
17 авг 15:37Aprilia Leonardo 300ie 2006god.

Фиксна цена 1700 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет ...


1.700 €
или предлог цена
17 авг 12:58Beverly S 250ie 2004god.reg.do 01.06.2023god.

Сервисиран во одлична состојба. Регистриран до 01.06.2023год.


1.800 €
или предлог цена
17 авг 12:58Aprilia Atlantic 200ie 2003god.

Фиксна цена 1450 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.400 €
или предлог цена
17 авг 12:58Aprilia Scarabeo 100ie 2005g.reg.do 20.07.2023god.

Регистрирано цела година до 20.07.2023год. Троши 1,5л.на 100км. Нови ...


1.050 €
или предлог цена
17 авг 12:58Aprilia Scarabeo 250ie 2007god.

Фиксна цена 1450 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет ...


1.450 €
или предлог цена
17 авг 12:58Beverly S 250ie 2007god.

Увоз од Италија платено се комплет до регистрација. Во одлична состо...


1.800 €
или предлог цена
17 авг 12:57Kymco Agility 125i 2011god.Staklo zdrav.

Фиксна цена 1750 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.700 €
или предлог цена
17 авг 12:57Kymco Downtown 200i 2012god.so 17000km.

Увоз од Италија платено се комплет до регистрација. Од еден сопствен...


2.550 €
или предлог цена
17 авг 12:57Piaggio Liberty 200ie street 2005god.

Фиксна цена 1450 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет ...


1.550 €
или предлог цена
17 авг 12:56Kymco Downtown 300i 2011god.

Фиксна цена 2650 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет ...


2.650 €
или предлог цена
17 авг 12:56Piaggio Carnaby 200ie 2008god.Staklo zdrav.

Фиксна цена 1700 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.700 €
или предлог цена
17 авг 12:56Yamaha Versity 300ie 2004god.

Фиксна цена 1600 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.550 €
или предлог цена
17 авг 12:56Kymco Xciting R 500

Prodavam motor Kymco Xciting R 500 vo odlicna sostojba.


3.300 €
или предлог цена
17 авг 11:54YAMAHA XENTER HW 125 2014 G.UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭

YAMAHA XENTER HW 125 2014 G.UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭,PLATENI SITE DA...


1.550 €
или предлог цена
17 авг 11:20YAMAHA X-CITY 250 UVEZEN OD SVAJCARIJA

YAMAHA X CITY 250 UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SITE DAVACKI DO R...


2.000 €
или предлог цена
17 авг 11:20Honda CB600F Hornet 2010god

Se prodava Honda cb600f hornet registriran do 06.2023 so zelen karton...


5.000 €
или предлог цена
17 авг 10:42Prodavam Suzuki Streetfighter

Prodavam Suzuki GSXR 750cc 93kw 1995god Streetfighter Registriran ...


2.499 €
или предлог цена
17 авг 09:50Се продава сочуван Моторцикл Yamaha Dragstar,

Се продава сочуван Моторцикл Yamaha Dragstar, модел 4VR, боја портока...


6.900 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
7.500 €
17 авг 08:46BMW F800R 2012

Odlicna sostojba Registriran-mk tabli Ima i kufer original bmw I vizi...


6.500 €
или предлог цена
16 авг 18:18Hamachi x one 200

Nov so 1000 kilometri. Prodazba poradi zaminuvanje vo stransrvo.


1.990 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.150 €
16 авг 14:51Aprilia Scarabeo 125

Aprilia Scarabeo 125,prva boja.karoseriski odlicen, makedoski tablic...


1.550 €
или предлог цена
16 авг 11:47Yamaha xj6 2012

Proizveden 2012. Kupen od Moto Azzurro vo 2013. Servisiran vo Moto ...


5.200 €
или предлог цена
16 авг 11:47YAMAHA R1 2005 TOP SOSTOJBA NOVI GUMI REG

YAMAHA R1 2005 TOP SOSTOJBA ✅Registriran do Mart 2023 ✅Servisiran...


5.300 €
или предлог цена
16 авг 11:03HONDA 125 I SH

Se prodava skuterot 072608885


1.000 €
или предлог цена
16 авг 10:48Aprilia RS 125

Prodavam trkacka Aprilia 125 vozena na Italijanski sampionat,na sampi...


2.500 €
или предлог цена
15 авг 22:20GILERA RUNNER VXR 200 ST l

Prodavam GILERA RUNNER VXR 200 ST vo super sostobja ! motorot e vo fa...


2.000 €
или предлог цена
15 авг 21:19Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам