Кичево
                           
35 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava dukan vo lameli

se prodava ili se izdava dukan vo lameli so povrsina od 32m2


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

06 фев 18:42Дуќан/Dyqan

Се издава дуќан/деловен простор од 15м2, строг центар чаршија на Киче...


150 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

05 фев 10:28Се изнајмува деловен простор во центарот на градот

Се издава објект под наем во Кичево - Локација на објектот: Булевар...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

18 јан 13:00SE IZDAVA DUKAN

Se izdava dukan renoviran na ulica Mehmed Mehmedi br.1 kaj zgradite s...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

17 јан 13:08070524685

Se izdava pod kirija


По Договор
или предлог цена
Кичево

Дуќани

06 јан 16:10Во Кичево се продава дуќан на ул."Охридска"

Се продава дуќан на ул "Охридска", кај казанџиите, приземје 19м2 и по...


30.000 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

22 дек 09:16Во Кичево се продава стара куќа на ул."Маршал Тито"

Се продава стара куќа со дворно место на ул "Маршал Тито", спроти црк...


130.000 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

22 дек 09:16Se izdava dukan!

Delovniot prostor se naoga vo Kicevo,kukata na Ra-Ra vednas do intern...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Дуќани

14 дек 17:22Prodavam Dukan vo Kicevo

Vo Kicevo se prodava dukan na ul.Ohridska so povrsina od 19m2 prizemj...


30.000 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

13 дек 23:03Купувам куќа во с.Цер

Купувам куќа во с.Цер.


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

25 окт 12:21Se izdava Dukan vo Kicevo

Se iznajmuva Dukan od 19m2 na Bulevar vo zgradata do Okta (Pucko Petr...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

23 окт 12:10Se IZDAVA

Opremeno Moden salon VO nego e se NOVO Lice za kontakt Mob, 071731340


100 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

08 окт 13:55Se prodava dukan 26m2

Kontakt 075 207 097 Se prodava dukjan 26m2, komplet opremen so raf...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Дуќани

29 авг 08:51СЕ ИЗДАВА ДУЌАН

Се издава дуќан наспроти новата болница во Кичево. Дуќанот е во извон...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

01 јун 13:00Se izdava deloven prostor vo centar

Se izdava deloven prostor 150m2 vo centar na gradot ,prostorot moze ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

18 дек 20:53Se iznajmuva

Se iznajmuva opremen dukan za restoran moze i prenamena za market v...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

02 ное 11:47Se prodava Sendvicara, moze i zamena za kola

Se prodava sendvicara vo centarot na gradot. Od oprema ima bukvalno...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

06 окт 11:28Се бара простор/дуќан за под кирија

Друштвото за курирски услуги БРЗА ПРАТКА има потреба од простор за из...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Дуќани

05 окт 15:38Se izdava dukan 72m2 vo strog centar

Dukanot e so prizemje i podrum 36m2 prizemje i 36 m2 podrum Do Saba...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

08 сеп 11:46Se prodavaat eksklusivni dukani

Se prodavaat eksklusivni dukani na 11ti Septemvri. Dukanite se na pr...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

26 јул 10:24Se prodava dukjan

Se prodava dukjan do magistralen pat, sproti komunalec. Dukjanot e 30...


21.000 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

30 јун 06:35SE PRODAVAAT DUKJANI VO LAMELI

Se prodavaat dva dukjani od 25 i 27 m2 na prizemje vo Lameli.


1.000 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

24 мај 07:08СЕ ИЗДАВА ДУЌАН

Се издава дуќан наспроти новата болница во Кичево. Дуќанот е во извон...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

07 мај 11:57Se izdava dukan prostor kancelarija

Se izdava dukan vo centarot na gradot na ul. Marsal Tito 143 - vo bli...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

07 апр 23:47Se prodava dukjan vo Kicevo/Llameli

Se prodava dukjan renoviran vo blizina na Bulevard Osloboduvanje, po...


47.000 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

29 мар 13:38DUKAN VO STROG CENTAR

SE PRODAVA DUKAN VO STROG CENTAR NA GRADOT POD MUZEJOT. MOMENTALNO E ...


90.000 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

17 фев 18:29Se izdava dukjan/deloven prostor

Se izdava dukjan/deloven prostor Ul.Goce Delchev br.92 Kichevo


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

20 јан 16:22SE PRODAVA DUKJAN NA MAGISTRALA NASPROTI STRAFARA

Se prodava dukjan od 16 m2 na magistralen pat, nasproti strafarata. ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

07 јан 12:37Во Кичево се продава дуќан на ул."Охридска"

Во Кичево се продава дуќан на ул."Охридска"30,000€ Опис Се продава ...


30.000 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

28 дек 16:06SE IZDAVA DUKJAN VO LAMELI, NASPROTI "ADAMS EDUKACIJA"

izdava dukjan vo lameli nasproti Adams edukacija od 21 m2. Info na t...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

27 јун 23:26SE IZDAVA DUKJAN VO LAMELI SPROTI ADAMS EDUKACIJA

Se izdava dukjan vo lameli nasproti Adams edukacija od 21 m2. Info n...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

05 мар 17:25Se izdava deloven prostor

Se izdava vo naselba deveana Cena po dogovor Ljubomir 070 223 729


111 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

19 фев 18:51IZDAVAM DUKAN!!!!

Se izdava pod kiria Dukan 58m2, koj se naodja na ul.Mehmed Mehmedi br...


145 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

09 фев 17:36Se izdava dukan pod kirija

Se izdava dukan pod kirija. Dukanot e 60m2 Se naoga vo naselba Podv...


1 МКД
или предлог цена
Кичево

Дуќани

27 ное 00:55Se izdava pod kirija

Se izdava pod kirija 24m2 vo naselba gorica


11 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

11 авг 18:22Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам