Тетово
                           
1347 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

atraktiven plac na glaven pat,posle "PALMA MALL" do "FEKOM"

🆕🆕🆕 SUPER-ATRAKTIVNA pounda,samo vo agencija CHANAK🧐🧐🧐 Prodažb...


120 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Se prodava plac Tetovo - na pat za Falishe Falish

◈Se prodava pllac vongrad Tetovo, na patot za na Falishe, blizina na ...


110 €
или предлог цена
Денес 10:32Shitet Parcela 800 m² lagja Van Vardarska Tetovë

Shitet Parcela 800m² në lagjen Van Vardarska Tetovë Parcela është e p...


1 €
или предлог цена
Денес 09:36NOVO !!!! Se prodava DELOVEN PROSTOR od 107 m2 + podrum 8 m2

Atraktiven stan za prenamena vo deloven prostor na top lokacija vo Te...


1 €
или предлог цена
Денес 06:59Se prodava DELOVEN PROSTOR vo Tetovo !! Cena po dogovor !!!!

Se prodava DELOVEN PROSTOR od 107 m2 + podrum 8 m2 Atraktiven stan ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 06:59Kuka kaj kasarnata

Kukata e so dva posebni vleza


330.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 21:15  НОВ ОГЛАС

Prodavam Kukja vo Tetovo

Kukja vo Tetovo na ulica 153 vo tivok del na gradot pozadi potok grad...


169.998 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 13:55Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar vo Tetovo vo bliz...


73.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
80.300 €
Тетово

Станови

Вчера 13:15Se izdava kompletno namestena kuka

Се изнајмува куќа, целосно опремена со мебел, во населба Деребој, ул ...


990 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
1.000 €
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 13:00STAN SO EDNA SPALNA VO STROG CENTAR FULL OPREMEN

FENOMENALNA ponuda vo agencija CHANAK📣📣📣 SE PRODAVA stan so prakt...


85.800 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:00STAN SO DVE SPALNI FULL OPREMEN VO PRŽOVA BAVCA NA KAT 2

📣INTERESNA PONUDA vo agencija CHANAK PRODAŽBA NA KOMOTEN STAN NA 2 ...


83.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:00atraktiven plac na glaven pat,posle "PALMA MALL" do "FEKOM"

🆕🆕🆕 SUPER-ATRAKTIVNA pounda,samo vo agencija CHANAK🧐🧐🧐 Prodažb...


120 €
или предлог цена
Вчера 13:00Stan so dve spalni vo Blok 70 po super cena

Prodažba na stan vo blok 70 po povolna VEĆE NAMALENA CENA! POVELETE ...


50.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:00Se prodava stan duplex

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan duplex so lokacija na bul. B...


81.900 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 10:50Se prodava stan od 147m2 vo Blok 82 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 82 vo Tetovo. ____...


850 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 10:50Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na Ilindenska vo blizina na...


56.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 10:50Depciste

Se prodava imot so kukja vo selo Depciste na 200 m od patot Tetovo -V...


110 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 08:39SE PRODAVA parcela TetovoVG vo blizina na Munevere

TOP ponuda vo CHANAK agencija 📢📢📢 Prodažba na parcela Tetovo - Vo...


230 €
или предлог цена
26 мај 16:07Ss izdava, me qera, centar do punto verde, frateli

Ss izdava, centar do punto verde, frateli. Stanot poseduva golema dne...


300 €
или предлог цена
Тетово

Станови

26 мај 15:34KOMFOREN STAN SO TRI SPALNI VO STROG CENTAR NA BUL.M.TITO

🆕🆕🆕 ATRAKTIVNA,NEPOVTORLIVA pounda vo agencija CHANAK🧐🧐🧐 Proda...


109.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

26 мај 13:00CHANAK PRODAVA STAN OD 60M2 VO STROG CENTAR

🆕🆕🆕 SUPER ponuda vo agencija CHANAK ✨✨✨ SE PRODAVA stan so prakt...


71.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

26 мај 13:00SE PRODAVA SEMEJNA KUKJA VO TIVOK DEL VO TETOVO

Se prodava kukja vo Tetovo vo naselba Drenovec 1 na 10minuti peski do...


169.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 мај 06:22Se prodava stan duplex vo K.R.Drnc vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan duplex na K.R.Drnc vo Tetov...


119.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

25 мај 21:06Se prodava stan vo Potok, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija, Potok vo Tetovo...


59.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

25 мај 18:16Kuka vo centarot na Tetovo

Kuka so 3 sprata x 100m2 Dukan od 35m2 Dva vleza . uredna do...


300.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

25 мај 12:49ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА УЛ. ИЛИНДЕНСКА ГТЦ

Деловен Простор - запишан на ИЛ 30531 КО ТЕТОВО - 3, во вкупна површи...


3.939.382 МКД
или предлог цена
25 мај 12:06Куќа/Kukja

LOKACIjA: Dolno Sedlarce! -So kompletna dokumentacija, imoten list, ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

25 мај 11:19NEDOVRSENA KUCA vo Najmirniot del na Tetovo !!!

Kucata ne e dovrsena izgradeno e samo prizemje i e so kvadratura od 1...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

25 мај 07:14Se prodava lokal/deloven prostor od 119m2 vo Centar,Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na Lokal/Deloven Prostor vo Tetovo....


180.000 €
или предлог цена
24 мај 20:44Se prodava stan na ul.: 29-ti Noemvri vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na ul.: 29-ti Noemvri vo Te...


1.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 мај 20:44Se prodava stan od 78m2 vo Centar, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

24 мај 20:44Se prodava stan/deloven prostor na prizemje vo Centar,Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan/deloven prostor so lokacija ...


55.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 мај 20:44Topppp ponuda na stan!!!!

Domacinski socuvan stan! Duplex e stanot na dve nivoa,na gorniot spra...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 мај 13:44Shitet Parcel pas EVNs, Se PRODAVA PLAC pozadi EVN, TETOVE

Shitet Parcel ne Tetove pas EVNs. Se prodava Parcela vo Tetovo pozad...


По Договор
или предлог цена
24 мај 10:00Plac nad Drenovec

...


30 €
или предлог цена
24 мај 09:06ПРЕМИУМ ВИКЕНДИЧКА на Попова Шапка

📢 СЕ ПРОДАВА👉 ПРЕМИУМ ВИКЕНДИЧКА со прекрасен поглед на Попова Шапк...


205.000 €
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

23 мај 17:55Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar vo Tetovo. _____...


74.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 мај 13:46Stanovi vo izgradba

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na apartmani vo izgradba so lokacija...


950 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 мај 13:45Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


61.999 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
65.000 €
Тетово

Станови

23 мај 13:44Se prodava stan na ul.: Jane Sandanski vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na ul.: Jane Sandanski vo T...


145.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 мај 13:44Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Ilindenska vo Tetovo. _...


97.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 мај 13:44Страна 1 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам