Тетово
                   
8 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava magacin Avtopat Tetovo Gostivar nov

Izdavam magacinski prostor 800m2 so plac 7000m2 so sopstvena trafosta...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Магацини

03 мај 12:49MAGAZIN/DELOVEN PROSTOR 500M2

HALA 500M2 Hapsirë e jashtme 250M2 Nadvoresna povrsina 250m2 07125...


1 €
или предлог цена
Тетово

Магацини

17 мар 15:57Деловен простор локал

Jepet me qera nje ambjent atraktiv per zyre me siperfaqe 12 m2 ne r...


1 МКД
или предлог цена
Тетово

Магацини

13 сеп 13:00Се издава атрактивен магацински простор

Jepet me qera nje magazine atraktive me siperfaqe 25 m2 ne rr. “lube ...


1 МКД
или предлог цена
Тетово

Магацини

13 сеп 13:00Magacin Depo Hala

Se izdavat razni kvadraturi na magacinski prostori Nameneti za seka...


2 €
или предлог цена
Тетово

Магацини

15 мар 10:25SE IZDAVA/JEPET ME QIRA

JEPET SALLE ME QIRA 670M2. NE AFERSI TE FABRIKES TETEKS. SALLA ESH...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Магацини

18 фев 19:51Magazin

Se izdava 20x10 070-209-571


По Договор
или предлог цена
Тетово

Магацини

07 дек 11:03Se Izdava Magacin vo Tetovo (Informacii na Tel 075 542 757)

Informacii na Tel (075 542 757) Se PRODAVA/Izdava Magacin vo Tetov...


1 €
или предлог цена
Тетово

Магацини

06 ное 17:18Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам