Дојран
                           
180 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iznajmuvanje vila vo Dojran

Se iznajmuva vikendica vo Dojran.Za poveke informacii javete se na:07...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

Денес 13:37Se izdavat apartmani

Apartmani vo sekoj period od godinata lokacija centar do hotel Makedo...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 18:45Нива 5000m2

Nivata se naoga na moinski pat posle Dinkjut od leva strana , vo bliz...


111.111 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 сеп 11:23Se izdava Garsonjera vo Star Dojran ( strog Centar)

Se izdava Garsonjera vo Star Dojran so pogled vo ezeroto , se naoga ...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

29 сеп 09:12Kupuvam mala kukja ili plac vo Star Dojran

Kupuvam mala kukja ili plac do 300m2 vo Star Dojran. Do 25000evra. Mo...


25.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 сеп 08:59plac

placevi vo Nov Dojran pokraj ezero moze da se delat od 300m2 pa nagore


111.111 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 сеп 10:49Се продава нива - Животна шанса

Се продава нива од 3.200 m2, земјоделско земјиште во Нов Дојран, со и...


22.500 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

26 сеп 20:13Се продава градежно земјиште- Неповторлива понуда

Се продава градежно земјиште од 2.100 m2 во Нов Дојран со излез на ез...


21.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

26 сеп 20:08Se prodava vila vo Dojran

Se prodava vila vo dojran 150m2 so dvor 500 m2


75.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

22 сеп 22:39Apartmani Star Dojran

Se izdavat apartmani vo centar do hotel Makedonija na 1 min od gratsk...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

19 сеп 23:26Atraktivno zemjiste vo Nov Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava zemjiste ...


25 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

19 сеп 18:14Неповторлива понуда

Се продава/заменува (за Дојран со ваша доплата) 4 собна барака во Рад...


120.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

19 сеп 16:02Se izdavaat apartmani i sobi Star Dojran Vila Mario

Izdavame apartmani sobi i studia vo centralno podracije na Star Do...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

17 сеп 15:41Apartman vo CENTAROT na Star Dojran na 50m od plazata

Се издава комплетно опремен апартман во СТРОГИОТ ЦЕНТАР на Стар Дојра...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

14 сеп 14:41Se izdavat apartmani vo Star Dojran

Se izdavat apartmani vo Star Dojran do 4 luge. Apartmanite se izdavat...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

14 сеп 11:22Se prodavat stanovi vo Star Dojran

➡️ Se prodavat ednosobni i dvosobni stanovi na dve lokacii vo Star Do...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

14 сеп 11:22Издавам дујкан во Стар Дојран

Издавам дујкан во Стар Дојран до старата автобуска кај хотел романтик...


По Договор
или предлог цена
13 сеп 19:37Vila vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila vo ...


85.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

12 сеп 09:54Vila vo Nov Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava vila na a...


90.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

12 сеп 09:54Apartman vo CENTAROT na Star Dojran na 50m od plazata

Се издава комплетно опремен апартман во СТРОГИОТ ЦЕНТАР на Стар Дојра...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

10 сеп 15:15Kuka so deloven prostor

Agencijata za nedviznosti Dojran building investments prodava Kuka vo...


245.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

08 сеп 16:15Se izdavaat sobi vo star Dojran

Sobite se vo centarot na Star Dojran sproti pazarot vednas nad hotelo...


400 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

07 сеп 11:55IZDAVAM SOBI VO DOJRAN

Vila Mitko vi nudi sobi i studija vo vikendica vo Star D...


300 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

05 сеп 09:29Се продава земјиште со површина од 20 000м2

Земјиштето е во близина на Дојранското Езеро,во близина на магистралн...


5 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

03 сеп 18:52Placevi za FOTOVOLTAICI

Se prodavaat placevi za fotovoltaici na poeveke lokacii vo Dojran od ...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

03 сеп 15:331728m2+1628m2 Atraktivno mesto na Vodno menuvam za stan

Atraktivno mesto na Vodno nad sredno Ugostitelsko, mesto vikano Sam...


25 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

29 авг 15:00Prodavam plac/niva vo Nikolic Nikolik Николиќ

Se naogja nad skoloto i novite vikendici vo seloto nikolic. Ima pat ...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 авг 21:22Prodavam plac/niva vo Nikolic Николиќ

Prodavam plac/niva vo Nikolic 200m od plazata vo Nikolic odma do ezer...


6.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 авг 21:22Se izdava do samiot pat na Star Doran

Se IZDAVA Ima 10 apartmani sekoj so sopstveno wc I sopstven balkon, k...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

25 авг 11:38Sobi i Apartmani vila V&N

Se iznajmuvaat apartmani i sobi vo Star Dojran vednas nad glavnata ul...


20 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

21 авг 14:00SE IZDAVAAT APRATMANI NA PRVI RED

Se izdavaat apartmani vo Star Dojran na prviot red. So prekrasen pogl...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

21 авг 13:43Prekrasni eftini sobi soba na sama plaza!

Sobite se naogjaat na glavnata ulica i vednas do plazata. Sekoja sob...


300 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

15 авг 13:54SE PRODAVA Plac vo Star Dojran (atraktivna lokacija)

Се продава плац со површина од околу 1900м2 на атрактивна локација во...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

13 авг 10:03издаваме соби во Стар Дојран

собите се 350 метри од плажа,прекрасен поглед,,клима,вифи,паркинг,со ...


500 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

12 авг 10:39Апартмани со Екстра поглед на езерото и Близу до плажа.

Се издаваат апартмани во Стар Дојран на одлична локација, на само 40 ...


9.999.999 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

11 авг 10:43Kuka vo Nov Dojran

Se prodava kuka vo Nov Dojran odlicna lokacija cena 25.000 evra za po...


25.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

08 авг 16:24Se prodava niva i kukja vo s.Furka, Dojran

Se prodavaat niva i kukja vo selo Furka,Dojran poveke info na 0703...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

07 авг 16:29Vila vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila vo ...


90.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

06 авг 11:29KUKA VO STAR DOJRAN

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila na ...


135.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

06 авг 07:32Kuka vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran buildin invesment prodava kuka vo Ce...


120.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

06 авг 07:18Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам