Скопје Центар
                   
1589 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Работа во областа на ентериерот

Се бара лице за работа во областа на ентериерот, со или без претходно...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

30 јул 14:06Промовирано

Se bara Sofer Vozac Kamion za rabota vo Danska BENELUX ili D

Hitno ni se potrebni soferi so komplet BG ili EU ili MK dokumenti i s...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

22 јул 13:00Промовирано

Посредувам БУГАРСКИ ПАСОШИ за сите НАЦИОНАЛНОСТИ..

Посредуваме Бугарски пасоши за сите националности(Македонци,Албанци,Р...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

17 јун 12:56Промовирано

Rabota vo stranstvo

Potrebni rab.za Hrvatska,,odrzuvac na park(bastovan)higienicarka,soba...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 17:45LICENCIRANI TAKSI VOZILA POD RENTA

Реномирана Такси Компанија од Скопје издава лиценцирани такси возила ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 14:19SE BARA DISTRIBUTER SO “C” KATEGORIJA

Se bara distributer so “C” kategorija za distribucija na mlecni proiz...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 14:06FRESH EXPRESS VRABOTUBA SOFER SO B KATEGORIJA

Хемиско чистење Fresh Express вработува шофер (Б категорија) за центр...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:24  НОВ ОГЛАС

Реномиран ресторан во Скопје има потреба од персонал

Реномиран ресторан во Скопје има потреба следниот персонал: -Кувар/К...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:20SE BARA OSOBA ZA RABOTA

Се бара особа за работа за приготвување,сервирање и продавање на џусо...


15.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Bakso DOOEL ima potreba od elektro instalater / elektricar

Баксо ДООЕЛ има потреба од електро инсталатер / електричар, со соодве...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Bakso DOOEL ima potreba od elektro inzener

Баксо ДООЕЛ има потреба од електро инженер со работно искуство. Ну...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Fasada gips

Se baraat majstori za fasada i majstori za gips karton isto taka majs...


11.443 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 12:54Сендвичара Твиги бара девојче за работа

Барам девојче за работа Се работи во смени од 08 до 15 и од 15 до 22...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 12:07Administrativen Asistent Bez Iskustvo

Se bara Administrativen Asistent, ne e potrebno prethodno iskustvo, e...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 10:36Butik ima potreba od devojka za rabota

Butik vo gtc ima potreba od devojka za rabota kratko sivi so fotofraf...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 10:32Rabota vo Crna Gora gradeznistvo

Ne vrtete na Goce Info Viber +382 67 635268 -Dragan Za rabota vo Crn...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 10:10ВОЗАЧИ ЗА РАБОТА НА РАМСТОР

Потребни се 30 такси возачи за работа на Рамстор во Скопје. Фиксн...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 10:04Вработуваме такси возачи

Реномирана такси компанија од Скопје нуди вработување за 10 возачи со...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 10:04Вработуваме возачи

Реномирана такси компанија од Скопје нуди вработување за 10 возачи со...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 10:04VRABOTUVANJE VO AGENCIJA ZA OBEZBEDUVANJE

AGENCIJA ZA OBEZBEDUVANJE IMOTI I LICA ,,MBI,, VRABOTUVA 10 ( 5 ZENSK...


11.111.111 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 09:25Sendvicara

Sendvica


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 08:59РАБОТА ВО СЛОВАЧКА

Работа во Словачка ! Потребни се мажи на возраст до 45 години за...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 08:42Barame sobarka za hotel vo centar Ferijalen Dom

Se raboti vo dve smeni


15.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 08:29келнер

Ресторан во центарот на градот има потреба од келнери.Телефон за конт...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

03 авг 15:38шанкер

Ресторан во центарот на градот има потреба од шанкерка.Телефон за кон...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

03 авг 15:38помошник во кујна и салатер

Ресторан во центарот на градот има потреба од помошници во кујна,сала...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

03 авг 15:38Se baraat kelneri i šankeri

Info samo na tel. 078335166 Se baraat kelneri i šankeri za rabota vo...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

03 авг 15:27Работници за брендирање на возила

ХД Принт бара работници за брендирање возила, излепување на излози и...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

03 авг 14:32ISPORAKA NA SENDVICI=800DEN+OBROK!

Fast food GIRO BEKO ima potreba od mladi decki so iskustvo vo isporak...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

03 авг 12:29СЕНДВИЧАРА ВО ЦЕНТАР БАРА РАБОТНИЦИ

СЕНДВИЧАРА ВО ЦЕНТАР НА СКОПЈЕ БАРА РАБОТНИЦИ СО ДОБРО РАБОТНО ИСКУСТ...


21.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

03 авг 12:01Rabota vo kujna

Burger Friends ima potreba od personal za rabota vo kujna


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

03 авг 11:43Se bara sofer C E

Ima potreba od shofer za vozenje na relacija: 1. Danska - Holandija i...


80 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

03 авг 10:51ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ ВРАБОТУВА ПЕГЛАЧКИ / ЖЕНИ ЗА ПЕГЛАЊЕ

Хемиско чистење Fresh Express вработува пеглачки во Скопје, со или бе...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

03 авг 09:54POTREBNI ZIDARI SO MK, EU PASOS

RB Bau ima potreba od majstori zidari. Se raboti vo Ingolstadt Germa...


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

03 авг 08:48Pomosnik za gips karton

Potrebno e pomosnik


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

03 авг 08:06Se bars shofer so E kategoria

Se bars shofer so E kategoria vo relacija Makedonija- Turcija isplata...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

02 авг 23:35Vrabotuvanje Vodoinstalatet

Vrabotuvame vodoinstalateri so rabotno iskustvo za rabota vo Skopje i...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

02 авг 21:11Se bara kelner/ka

Gostilnica lavce ima potreba od personal za posluzuvanje i za rabota ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

02 авг 20:53Gostilnica vo centar ima potreba od kelner

Kelner so iskustvo. Povekje info na 077596786 i 077891363


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

02 авг 20:53КАФЕ БАР ИМА ПОТРЕБА ОД ШАНКЕР/КИ

Кафе бар има потреба од шанкер/ки. Информации на телефон 078/400-523


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

02 авг 13:30Baram majstor za bekaton

Baram majstor za bekaton


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

02 авг 12:00работа во преноќиште

Преноќиште во Центар бара жена за работа. тел. 076 467 676


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

01 авг 18:12sobarka higienicarka

potrebna e sobarka za vo hotel


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

01 авг 16:49Страна 1 од 40

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам