Струга
                           
320 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Куќа во Радожда Kuka vo Radozda

Се продава куќа во Радожда многу блиску до Езерото. За информации: ...


430 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
450 €
Струга

Куќи / Вили

Вчера 13:00Промовирано

2 pllace 834m2, 417m2 pllaci te urbanizuar

Shiten 2 pllace ne misleshov te urbanizuar 834 m2! 417m2 pllaci


70.000 €
или предлог цена
28 јул 20:22Промовирано

Kupuvam garsonjera ili stan vo Struga do 30m2

Kupuvam prazen stan ili garsonjera 30m2 vo gradsko podracje na Struga...


500 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 23:23se prodava stan vo struga

cena 50.000e poveke info na mob 077-702-543 ili viber


50.000 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 20:26Нива во с. Биџево

Се продава нива во с. Биџево тел. 077909013 за детални информации


3 €
или предлог цена
Вчера 19:29се продава дуќан во Струга , 267 м2, ИЛ 97286 КО Струга

Се продава дуќан во центарот на Струга на улица Димче Грдан, 267 м2, ...


350.000 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

Вчера 15:27Куќа со два дуќани на екстра локација!

Се продава куќа на 2 спрата кај стара пожарна во Струга. Повеќе инфо...


По Договор
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

Вчера 15:04Куќа во Радожда Kuka vo Radozda

Се продава куќа во Радожда многу блиску до Езерото. За информации: ...


430 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
450 €
Струга

Куќи / Вили

Вчера 13:00Se prodava stan vo centar 75 m2

Se PRODAVA namesten stan vo centar 75 m2. čist imoten list! 55990...


55.990 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
56.000 €
Струга

Станови

Вчера 11:11APARTMAN PRVA LINIJA NA PLAZA

Se izdava kompetno renoviran namesten stan so ekskluzivna lokacija na...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 10:06se prodava

Se prodava kuca na lokacija blisku do ezero vo mirna naselba bez mnog...


117.000 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

Вчера 10:00Nova kuka, shtëpi e re

Куќата е изградена во 2017,три спрата по 150 квадрати на спрат,во сек...


700 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

Вчера 10:00BANESA TE REJA NE STRUGE TOP LOKACION

NDERTIM I RI NE STRUGE NE LAGJEN PLITISHTE LOKACIONIN ME TE QETE NE...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 09:15NOVA GRADBA VO STRUGA VO TOP LOKACIJA

NOVA GRADBA VO STRUGA VO MIREN DEL OD GRADOT 500 metra do Zenska Pla...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 09:15Se prodava zemjiste

Se prodava zemjiste vo mesto vikano bostaniste mislesevo Za podetaln...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:02plac,niva,zemjiste pozadi Nabizi

СЕ ПРОДАВА плац на 2837/61 со 3581 м2 позади Набизи -Струга . ПЛ...


15 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
17 €
Вчера 08:35Plac kaj MISLESEVSKI PAT

Se prodavaat dva placevi kaj Mislesevski pat vo gradezna zona od seve...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 08:14Namesten stan- Apartmant

Se Izdava so moznost za podolg prestoj Stanot e nasproti Hotel Drim...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 05:40  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA STAN 40 m2

Se prodava novorenoviran stan na ulica Marsal Tito nasproti Ramstore ...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 00:52NOVA GRADBA VO STRUGA VO UBAVA LOKACIJA

NOVA GRADBA VO STRUGA VO MIREN DEL OD GRADOT 500 metra do Zenska Pla...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

03 авг 23:13Нива-Струга-Франгово

Парцела бр. 75 Катастарска општина франгово-вон-град Парцелата се ...


15 €
или предлог цена
03 авг 22:47Prekrasna Kukja vo Ezerski Lozja

Нова, невселена семејна куќа, лоцирана во месноста Езерски Лозја, Стр...


По Договор
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

03 авг 17:53Apartmani Struga

Изнајмуваме соби и апартмани во рамките на индивидуален станбен објек...


400 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

03 авг 12:07Mislesevo Struga !!!

Se prodava plac 1100 m2 vo centarot na selo Mislesevo - Struga, pozad...


1 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
45 €
03 авг 09:57Купувам стан до 25.000 евра

Купувам стан до 25.000 евра во Струга или Охрид. Телефон/Вибер 078651...


25.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

03 авг 01:35Се продава стан во Струга,целосно наместен

Се продава стан во строгиот центар во Струга на новото шеталиште насп...


600 €
или предлог цена
Струга

Станови

02 авг 16:40Se prodava plac vo Mislesevo do magistralniot pat 4300m2

Placot se naoga na 500 metri od glavniot magistralen pat Ohrid-Struga...


50 €
или предлог цена
02 авг 13:06барам гаража

Барам гаража во околина на плажата Версус.


1.300 €
или предлог цена
Струга

Гаражи

02 авг 12:55PLACOT SE PRODAVA

Se prodavaat gradezni parceli, vo naselba Mislesevo, nasproti mehanic...


90 €
или предлог цена
02 авг 09:11Se prodavaat Stanovi vo Struga vo gradba

Se prodavaat stanovi vo Struga vo nov objekt vo gradba. Vo kompleksot...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

02 авг 08:59Se prodava plac na vlez vos. Radozda

Se prodava plac vo s Radozda, na samiot vlez od seloto megju prvite ...


130 €
или предлог цена
02 авг 01:48ITNO SE PRODAVA KUKJA

Се продава куќа на 3 ката со вкупна површина од 200 м2, на вкупен пл...


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

01 авг 18:23Se IZDAVA pod naem fabrika ekstra lokacija

Se IZDAVA pod naem deloven prostor od 600m2- poraneshna fabrika za te...


3 €
или предлог цена
01 авг 17:56NOV STAN vo ODLICNA LOKACIJA

Se prodava nov stan(nevselen)kaj parkingot Marks Engels -Ramstore vo ...


920 €
или предлог цена
Струга

Станови

31 јул 19:41Deloven prostor// Dyqan ne Struge 328m2

Se prodava deloven prostor vo Struga so povrsina od 328m2. Se naoga n...


800 €
или предлог цена
31 јул 15:45KUPUVAM STAN VO STRUGA

KUPUVAM STAN VO STRUGA EZERSKI LOZJA STRUZANKA NABIZI TRIM LUM


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

31 јул 12:02SE IZDAVA DUKAN DELOVEN PROSTOR 241 M2 VO CENTAR NA STRUGA

Se izdava prizemje dukan / deloven prostor so povrsina od 241 m2. ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

30 јул 11:37Kuka karabina vo Struga

Se prodava kuka karabina na atraktivna lokacija vo Struga na samo...


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

29 јул 00:222 pllace 834m2, 417m2 pllaci te urbanizuar

Shiten 2 pllace ne misleshov te urbanizuar 834 m2! 417m2 pllaci


70.000 €
или предлог цена
28 јул 20:22Издавање на соби Струга

Се издаваат 2 соби и еден апартман, опремени и нови во Струга. Локаци...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
350 МКД
Струга

Соби

25 јул 19:48Se prodava kukja vo Misleshevo

Kukjata e so odlicna mestopolozba, locirana vo samiot centar na selo ...


65.000 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

25 јул 15:42Куќа со двор во строг центар на Струга

Се продава куќа во Струга, на само 30 метри од градскиот пазар и глав...


По Договор
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

25 јул 13:06Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам