Карпош
                           
8442 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

prodavam stan bez imotenlist (moze da se legalizira)

prodavam stan bez imotenlist (moze da se legalizira so noviot zakon) ...


57.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Kratok prestoj apartmani Skopje

🆕🆒НАЈДОБРОТО СМЕСТУВАЊЕ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО СКОПЈЕ Апартмани во ...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

KRATOK PRESTOJ APARTMANI

🆕🆒НАЈДОБРОТО СМЕСТУВАЊЕ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО СКОПЈЕ 🆕🆒THE BEST AP...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Спрат во куќа

Се продава спрат во куќа, реновиран, полунаместен може и наместен во ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:55Se PRODAVA STAN 43m2 VO K VODA, NA CHESHMA, VEDNASH VSELIV

Стан К. Вода 31м2+12м2=43м2 Локација - Стара Чешма Станот е на 4/4 ...


42.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:24Flat for long term rent in Skopje

Fully furnished flat for long term rental in Skopje (Kozle), great lo...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:41Se prodava stan od 79m2 vo Karpos

Se prodava stan na ulica Ruzveltova 51 od 36m2 i 79m2, Skopje(Karpos)...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:08ДАРМА ДОМА издава новa гарсоњера во Тафталиџе !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава луксузна гарсоњера во Тафта...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:28Се изнајмува опремен луксузен стан

Се изнајмува лукзуен стан на екстра локација, до пазарџето во Тафтали...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:56Izdavam Nov Dvosoben Stan 48m2 Taftalidze Sitimol

Odlicna lokacija! Komplet namesten! Dnevna! Spalna so dva kreveti!...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:22Стан до Сити Мол

Се изнајмува стан во Карпош 3, со една спална соба. Наместен, со клим...


11.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:15ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Козле !

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Козле. во близина на Германска Амбасада...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:57ДАРМА ДОМА издава ПРАЗЕН 4_собен стан во КАРПОШ 4 !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава стан во Карпош 4 кај Тинекс...


210 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:50Издавам комплетно наместен стан 63m2 КОЗЛЕ

Издавам комплетно наместен стан 63m2, на одлична локација во Козле. С...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:59Издавам комплетно наместен стан 63м2 Козле

Издавам комплетно наместен стан 63m2, на одлична локација во Козле. С...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:58Izdavavam renoviran stan vo karpos 2

Stanot e celosno renoviran, se naogja vednas do hotel karpos. Na 5 mi...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:54  НОВ ОГЛАС

ДАРМА ДОМА издава новa гарсоњера Карпош 1 !

ДАРМА ДОМА издава гарсоњера во Карпош 1, кај Центар за странски Јазиц...


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:51Дарма Дома издава 3_собен стан во Тафталиџе !

ДАРМА ДОМА издава луксузeн стан во Тафталиџе 2 близу City Mall kaj Уч...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:23Се продава прекрасен 3 собен стан во Козле

Се продава стан во градба во Козле од 68 м2 на 1 спрат во мал модерен...


82.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:10  НОВ ОГЛАС

Продавам Стан во Козле 84м2

Продавам стан во Козле од 84 м2, 3-собен, со 2 балкона, на 1-спрат, ј...


99.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:03  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan

Se prodava 3 soben namesten Stan vo kozle,vednas vseliv,bez agencii


1.250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:51Se prodava stan

Se prodava renoviran names ten 3 soben vednas vseliv vo karpos 2 vo...


60.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:51ДАРМА ДОМА издава 3_собен ПРАЗЕН стан во Тафталиџе !

ДАРМА ДОМА издава нов стан Дарма Дома издава нов стан во Тафталиџе, к...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:44ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Буњаковец !

Дарма Дома издава луксузен стан во Буњаковец, кај Млин Балкан, поседу...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:44ДАРМА ДОМА издава нов 4_собен стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Центар кај Унив...


650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:39ДАРМА ДОМА издава нов стан во Капиштец-Долно Водно !

Дарма Дома издава нов ЛУКСУЗЕН стан во Капиштец-Долно Водно, станот п...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:35NOV prazen stan od 40m2 D. Maalo kaj Ramstor

Sifra 22153 Se Izdava NOV prazen stan 40m2 na prizemje (so kujna),...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:34ДАРМА ДОМА издава полунаместен стан во Центар позади Рамстор

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов СТАН во Центар позади Р...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:34Продавам Стан во Козле

Продавам стан во Козле од 84 м2, 3-собен, со 2 балкона, на 1-спрат, ј...


99.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:19  НОВ ОГЛАС

Se izdava nov namesten stan kaj Mida

Се идава нов целосно наместен стан во нова зграда кај МИДА. Станот не...


330 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:11ДАРМА ДОМА издава нов 3 _собен стан во Карпош !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош спроти Б...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:47ДАРМА ДОМА издава нов луксузен стан во Тафталиџе !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов ЛУКСУЗЕН стан во Тафтал...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:46SE PRODAVA STAN 90m2

SE PRODAVA STAN 90 m2 vo blizina na domot Goce Delcev


86 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:39Se prodavaat stanovi

Se prodavaat stanovi pri kaj na izgradba na ul.Prashka Tel.za kontak...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:39НОВИ СТАНОВИ ВО БАРДОВЦИ - 126м2 + 40м2

Продажба на нови и веднаш вселиви луксузни станови во Бардовци на одл...


115.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:27Се изнајмува стан во Тафталиџе

Се изнајмува луксузно наместен стан во Тафталиџе кај Млечниот рестора...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:56ДАРМА ДОМА издава нов ПРАЗЕН НЕВСЕЛЕН стан во Хром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Хром, кај Сп Пл...


180 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
200 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:53ДАРМА ДОМА издава нова гарсоњера во Тафталиџе !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нова гарсоњера во Тафталиџе...


180 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:41Se izdava dogradba 35m2 vo Taftalidze 1

Fenix nedviznosti izdava garsonjera vo dogradba na kukja so povrsina ...


190 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:38ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Карпош !

ДАРМА ДОМА издава луксузен стан во Карпош 3 кај Имес, поседува 60 м2,...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:35NOV DVOSOBEN KARPOS

SIFRA 18022 AGENCIJA VILA IZDAVA NOV DVOSOBEN NAMESTEN STAN VO KAR...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:32ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Козле !

Дарма Дома издава нов стан во Козле, каj Канела , станот поседува 80 ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:32TROSOBEN KOZLE

SIFRA 17709 AGENCIJA VILA IZDAVA TROSOBEN NAMESTEN STAN VO KOZLE ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:25Страна 1 од 212

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам